Skoči na vsebino

Napovedi iger [vsi sistemi]


Priporočene objave

Sej Jokerjevci niso odpisal špila, samo na preizkusu v Leibzigu se jim je zdel švoh. Seveda njihovo mnenje ni sveto, a raje slišim njihovo mnenje, ki so navdušenski igralci že vrsto let in znajo argumentirat svoje mnenje, kot pa mnenje enga froca, ki je glihkar dobil hud komp in mu dogaja vse samo da leti/poka/seka/wtvr (ne da bi bil jezen na mularijo ali namigoval na koga :D ).

Link to comment
  • Odgovorov 168
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Ma dej vi folk ste res smešni, sami norci tule, EA je za letos reku, da se bo res z vsem srcem lotu tega biznisa in da so skenslal svoje kapitalistične navade tko, da jz verjamem da bo tale tanov NFS whatever je ime velik bolš ko un youtube video ko bakica strela z šmajserjem na vozičku!

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Far Cry 2

No pravili naj bi, da je Far Cry 2 končno končan...Pravijo da naj bi igra ponujala novo bolšo "next gen." FPS igro. Prosto se bomo lahko premikali po velikem ozemlju(50 kvadratnih kilometrov) in okolica bo občutila tudi ogenj(Gozd se bo dalo zažgati).Na police naj bi prišla naslednji teden, verjetno v Slovenija malo kasneje.

C&C: Red Alert 3

No ne pozabimo omeniti še Red Alert 3...Ea naj bi povedal da so igro končno končali. V tej realno-časovni strategiji naj bi doživeli ene najboljše stvari iger...Pravijo da naj bi šlo za skoraj najboljšo strateško igro leta. Za PC bo na policah čez točno 14 dni, za Xbox 360 nekaj tednov kasneje, in ustvarjalci se pogovarjajo da bi naredili še Ps3 verzijo.

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment
C&C: Red Alert 3

No ne pozabimo omeniti še Red Alert 3...Ea naj bi povedal da so igro končno končali. V tej realno-časovni strategiji naj bi doživeli ene najboljše stvari iger...Pravijo da naj bi šlo za skoraj najboljšo strateško igro leta. Za PC bo na policah čez točno 14 dni, za Xbox 360 nekaj tednov kasneje, in ustvarjalci se pogovarjajo da bi naredili še Ps3 verzijo.

Pa kaj ti bolehaš za kronično naivnostjo? Kar se mene tiče bo ta Red Alert navadno sranje, res ne rabim 10 let starga špila v HD grafiki z novimi enotami. Res nevem od kje folku veselja d aigrajo strategije kjer gradiš samo maso od vojske pol pa rush, nobene taktika nada. Ta špil je res typical EAjev inventory.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Kar se tiče strategij in konzol najbolj pričakujem Tom Clancy's EndWar, kjer bi naj bilo mogoče celo voice commanding preko headseta :mirror::drool:

upam, da ni to zgolj kakšen nateg :eye:

Davodax, ENdwar pride kmalu ven in ne da mogoče bo komandirane preko headseta ampak BO, kaj še nis nobenga videa vidu? Nevem men zgleda super zanimiv, gameplay pa bo pomoje nekje blizu World in COnflictu z nekaj malo mikromanegmenta kot ga ima COH recimo pehota sem vidu da bo lahko pobirala orožja nasprotnikov itd...

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
C&C: Red Alert 3

No ne pozabimo omeniti še Red Alert 3...Ea naj bi povedal da so igro končno končali. V tej realno-časovni strategiji naj bi doživeli ene najboljše stvari iger...Pravijo da naj bi šlo za skoraj najboljšo strateško igro leta. Za PC bo na policah čez točno 14 dni, za Xbox 360 nekaj tednov kasneje, in ustvarjalci se pogovarjajo da bi naredili še Ps3 verzijo.

Pa kaj ti bolehaš za kronično naivnostjo? Kar se mene tiče bo ta Red Alert navadno sranje, res ne rabim 10 let starga špila v HD grafiki z novimi enotami. Res nevem od kje folku veselja d aigrajo strategije kjer gradiš samo maso od vojske pol pa rush, nobene taktika nada. Ta špil je res typical EAjev inventory.

Jst sam povem...Če si ti tak debil in zbiraš samo nadrkane igrce, ne drugim potem težit, k teb špil ni po volji...

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

Lej ne bit jezn name če si grd in te sošolke ne marajo. Pa ne mi pisat bedarij "V tej realno-časovni strategiji naj bi doživeli ene najboljše stvari iger" kot nek novinar iz Žurnala, raje sploh ne pisat in reč mami da ti kup psa da ti nau dougcjt.

Pa povej mi what the fuck pomeni nadrkane igrce illiterate fuck?! Jo ej ti si res master kretenov

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...

BlazBlue: Calamity Trigger

(iz Wikipedie) "is a two-dimensional fighting arcade game in development by Arc System Works, the staff behind the Guilty Gear series".

Slike:

http://cheats.ign.com/dor/objects/14230 ... =mediaFull

Video:

http://www.gametrailers.com/player/41290.html?type=

Nadmočna HD 2D grafika :drool: (za ozadja nisem čisto siguren, a liki so 100% narisani; grafični slog likov mi sicer ni všeč)

Izid za avtomate: 21.11 (US)

Izid za PS3 (X360?): ?

Izid v EU: ???

Link to comment

W00t!

Ozadja so tudi 2D.

Ja ja, avtomati obstajajo tam, kjer arcade scena se laufa - Japonska (duh) in pomalo tudi Amerika. Pri nas... 10 let nazaj. :crybaby:

Hja, Blazblue je naslednik Guilty Geara, pa ima ze ta prav zelo lepo in flashy grafiko v dvojno visji resoluciji od tiste, na katero so nas navadili staroste Capcom in SNK. V 640 x 480 in 480P je videti zelo zelo lep tudi na velikem HDTVju. A kaj, ko je GGXX zal domena le najbolj hardcore pretepacev.

Drugace pa kaj ces, 2D igre so nisna zadeva ze zato, ker so stroski za pripravo dobre predstavitve neprimerno visji od onih za oblikovanje in animiranje 3D grafike in malokdo si lahko to privosci ter nato se zapakira v pretepacino, ki bi dejansko bila vredna dela. :(

Blazblue kar obeta. Upam zelo, da bo na obeh konzolah in ne le na PS3. Drugace pa, ko smo pri hudi, next gen 2D grafiki, prihaja kmalu tudi novi, res spektakularni del King of Fighters, z masivnimi, hi res liki in impresivno gladko animacijo. Nenazadnje pa,...

26. novembra (ja, cez par dni) pride SSF2T HD Remix na Live Arcade in PSN Store. Sicer je ogrodje tisto staro iz SSF2T, kar tudi pomeni, da bo animacija dalec od gladke in malo v kontrastu z ostalim, a podoba bo prav lepa HD, kar jo bo naredilo prvo true HD 2D pretepacino. Aja, pa SEKALA BO V NULO. Imela bo najboljsi in predvsem najbolj lagless online VS ever na konzolah, goro koristnih in hardcore opcij, opcijo remixanega soundtracka, in seveda special achievement za tistega, ki me vsuje. :fiufiu:

Tako da je dolznost vsakega, ki kaj da na igre, kakrsnekoli ze, da si v naslednjih dveh dneh urihta 1200 m$ pointsov / 15 eurov na svojem online racunu. You'll really want to have them when it hits. :plan:

:bringiton: :bringiton: :bringiton:

Link to comment
A to dejansko obstajajo avtomati, ki podpirajo tako grafiko? Zanima me zato, ker kamorkoli pridem vidim one stare mašine z neko bedno grafiko, pa se mi dostkrat zdi, da tega sploh ne delajo več. :headscratch:

Motiš se. Avtomatom je sicer precej padla popularnost, vendar še vedno od časa do časa nanje uleti kak visokokaliberski naslov. Zadnja taka sta bila recimo Street Fighter IV in Tekken 6 (slednji bo za konzole na voljo šele konec 2009), prihaja pa recimo Virtua Fighter 6, ki bo na avtomatu (Sega Europa-R) risal lepšo grafiko kot obe konzoli. Včasih so avtomati kar konkretno krojili razvoj grafike.

Drugace pa kaj ces, 2D igre so nisna zadeva ze zato, ker so stroski za pripravo dobre predstavitve neprimerno visji od onih za oblikovanje in animiranje 3D grafike in malokdo si lahko to privosci ter nato se zapakira v pretepacino, ki bi dejansko bila vredna dela. :(

To pa nisem vedel. Čeprav sem enkrat nekje prebral, da bi bili stroški za "AAA" igro v kvalitetni HD 2D grafiki višji, kot če bi bila v 3D. No, važno da 2D še kar brca, pa četudi le v manj poznanih japonskih pretepačinah (na planu kaka vesoljska streljačina?) :)

Link to comment

Hehe, no zdaj je dokaj relativno in sigurno najhujsi 3D naslovi (niti ne vsi, nujno) imajo tudi ogromne budgete z vsemi teksturami, animacijami in podobno. Ampak na splosno, je dobro in izvirno izrisati sprajt ter ga dobro animirati res zahtevno. Toliko, da verjamem, da se 2D igra z lepoto animacije, ki jo premore Street Fighter 3 (third strike) NIKOLI VEC ne bo ponovila - kdor si ne predstavlja, naj pogleda recimo to http://www.zweifuss.com/ in poklikajte po likih. Ustvariti to, hkrati pa zaviti v igro, ki je tega vredna, zmore malokdo sploh.

Glede SHMUPov, niti ne sledim toliko, da bi vedel. Se pa japonski arcade trg prav tako premika v HD in novi Taitov Wevlix avtomat, ki bo (in je) pozel velik uspeh tudi zato, ker se na njemu nativno vrti SF4, je ze prirejen za rotacijo, tako da nekaj sigurno se bo. Mmmmm, polno izkoriscen 32", 9:16 (rotiran) zaslon :amazed: :drool: . No ja, vseeno pa bodo verjetno SHMUPi sli kar v 3D, saj so pri teh sprajti itak manjsi in jih je tezje na hitro lociti od malih, izrisanih in nasploh je stvar ze dobro uspela Ikarugi, Gradiusu V in drugim.

am2006-08l.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.