Skoči na vsebino

Napovedi iger [vsi sistemi]


Priporočene objave

  • Odgovorov 168
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Ravnokar sem preizkusil demo FIFO 09 in sem šokiran tako dobre grafike pri športnih simulacijah še nisem videl.Imamo možnost 3D-grass (3D-trava) pri katerem je trava dodelana v nulo. Na začetku si moramo samo naštimati kontrole ker so res malo v levo.Igralnost je ubijalaska.Tako da can't wait for the real one :drool::drool: :amazed:

drkoo111.jpg RBD RBD RBD rulezzzz !!!!!!
Link to comment
Ravnokar sem preizkusil demo FIFO 09 in sem šokiran tako dobre grafike pri športnih simulacijah še nisem videl.Imamo možnost 3D-grass (3D-trava) pri katerem je trava dodelana v nulo. Na začetku si moramo samo naštimati kontrole ker so res malo v levo.Igralnost je ubijalaska.Tako da can't wait for the real one :drool::drool: :amazed:

men pa ne zgleda tako zelo dobro :no_no: mam pa vse vklučn pa resolucijo 1650×1050, sam nwm no... upam, da bo org bolši. je pa še vedno razlika med pc in x360 in ps3 :bleh:

Link to comment

Lol, da se ni spreminjala? seveda se je spreminjala...pejt spilat 08, pol zatem pa takoj 06, pa bos videl da je velika razlika.

Poleg tega je to fuzbal, nimajo kej kljucnega za spremenit, kva pa pricakujes? :lol:

Spreminjajo se nacini strelov, kako modeli lavfajo naokol, na kakšen štos se zadane gol, grafika, hitrost igranja, kvaliteta igralnosti, tipke (nove funkcije),...

Seveda pa nemorjo postavt 4 gole na vsako stran.. :mirror:

Ugavnem, fifa se bolj skoraj nebi mogla spreminjat..sicer je res mal nateg da je usako leto nova (loh bi mel samo squad upgrade), ampak tko pač delajo..si jo pa nabavis vsako drugo leto..

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Znane so zahteve od Call of Duty:World at War za naše Pc mašine...Naslednje zahteve bi morale zadošati za gladko igranje, je povedal Cesar Stastny,ki je eden izmed glavnih "šefov" uspeli izvedeti minimalne sistemske zahteve.

* Procesor: AMD 64 3200+ oz. Intel Pentium 4 3.0GHz ali boljše

* Grafična kartica: 256 MB pomnilnika - GeForce 6600GT ali boljše, oziroma Ati 1600XT ali boljše

* RAM: 512 MB RAM-a

* Trdi disk: 8GB prostega prostora na trdem disku

KLIK

Še posebaj se veselim novih iger za Pc, zdaj ko dobim Radeona HD 4850 :drool:

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

Need for Speed: Undercover

Platforme: Microsoft Windows, PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation Portable, Nintendo DS, Wii, Xbox 360, Mobile phone, iPod Touch, iPhone

Nfsuc-win-cover.jpg

Po slabi prodaji in popularnosti Need For Speed Pro Street-a za katerega so tudi sami vodje EA Games-a priznali, da je to bil "kiks" prihaja novica, da je v izdelavi novi del te popularne igre z imenom Undercover... Avtorji so povedali, da bo igra popolnoma različna od zdajšnjih Need For Speed dirkačin. To veleva tudi, da so skupino izdelovalcev novega Need for Speed razdelili na dve manjši in bo vsaka ekipa imela več časa za izdelavo saj so ugotovili, da potrebujejo več časa za nove stvari, ki bi popestrile novi Need For Speed. V igri bi naj igrali zgodbo podobni filmu Transporter. Iz ekipe Need For Speed je Riccitiello sporočil da bo igra zelo boljša od Po Street, vsaj zaradi zgodbe. Datum izida še ni znan, tako kot tudi na katerih konzolah jo bomo igrali. Lahko pa pričakujemo, da bodo izdali igro za vse večje next-generation konzole XboX360, Playstation 3, ter seveda PC. Igro pa po vsej verjetnosti še ne bomo igrali to leto. Upajmo da bodo res nekaj spacali saj nekaj preteklih NFS (za Most wanted) res ni bilo za igranje. Pustimo se presenetiti...

537d1220002482-need-speed-undercover-maggie-q-ss433.jpg

Need for Speed Undercover na police severnoameriških trgovin prihaja 18. novembra, vsi evropski »nori dirkači« pa se bodo tega veselili 21. novembra letos – še posebej tisti, ki imajo Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 2, Wii, Nintendo DS ali PSP. Ne skrbite, seveda prihaja tudi verzija za PC računalnike, še več, celo takšna za mobilne telefone.

12781ce9.jpg

IceCold4949.png

Link to comment
Po tistem kar so v jokerju povedal o njem bo ta tut...

Mah ja...Ta joker je totalno bedna revija...Ja pizda če tam neki napišejo jim kar verjameš da bo špil suxu?...Bi rekel da ArmA suxa in bi jo vsi nehal igrat...Se bo videl po demotu, naj potem govorijo ne pa po parih informacijah ko zvejo...Sicer je pa tudi zame bil Carbon in Pro Street razočaranje. Vse isto, majhna zgodbica(Pr Pro Street še to ne). :chicken:

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment
Po slabi prodaji in popularnosti Need For Speed Pro Street-a za katerega so tudi sami vodje EA Games-a priznali, da je to bil "kiks" ... Avtorji so povedali, da bo igra popolnoma različna od zdajšnjih Need For Speed dirkačin.... Iz ekipe Need For Speed je Riccitiello sporočil da bo igra zelo boljša od Po Street...

Od kod mi je ze to znano?

Aja, dobesedno isto so bluzili pred izidom Pro Street :lol:

Samo zamenjali so besedo "Carbon" z "Pro Street"... :chicken:

:thumbdown: :thumbdown:

Link to comment
Po tistem kar so v jokerju povedal o njem bo ta tut...

Mah ja...Ta joker je totalno bedna revija...Ja pizda če tam neki napišejo jim kar verjameš da bo špil suxu?...Bi rekel da ArmA suxa in bi jo vsi nehal igrat...Se bo videl po demotu, naj potem govorijo ne pa po parih informacijah ko zvejo...Sicer je pa tudi zame bil Carbon in Pro Street razočaranje. Vse isto, majhna zgodbica(Pr Pro Street še to ne). :chicken:

Ubistvu so špil sprobal v Leipzigu, tko da lahk trenutno najbolj njim verjamem...Pa po carbonu in pro streetu ni nič čudnega če napišejo da bo ta tut slab...

bassivity.jpg
Link to comment
Po tistem kar so v jokerju povedal o njem bo ta tut...

Mah ja...Ta joker je totalno bedna revija...Ja pizda če tam neki napišejo jim kar verjameš da bo špil suxu?...Bi rekel da ArmA suxa in bi jo vsi nehal igrat...Se bo videl po demotu, naj potem govorijo ne pa po parih informacijah ko zvejo...Sicer je pa tudi zame bil Carbon in Pro Street razočaranje. Vse isto, majhna zgodbica(Pr Pro Street še to ne). :chicken:

Ja sigurno kdo si pa ti da bi ocenjeval.... Tam napišejo mnenje z katerim se večina (skoraj vedno) strinja povej mi če je tako bedna zakaj sploh obstaja zakaj ni propadla???!

In ArmA večini ljudi ki ne marajo točno takih iger kakor je po resnici res ni všeč tako da....

Skozi misliš da imaš prav, pri vas v šoli nekej za pamet talajo varjetno.... :doh:

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment
Po tistem kar so v jokerju povedal o njem bo ta tut...

Mah ja...Ta joker je totalno bedna revija...Ja pizda če tam neki napišejo jim kar verjameš da bo špil suxu?...Bi rekel da ArmA suxa in bi jo vsi nehal igrat...Se bo videl po demotu, naj potem govorijo ne pa po parih informacijah ko zvejo...Sicer je pa tudi zame bil Carbon in Pro Street razočaranje. Vse isto, majhna zgodbica(Pr Pro Street še to ne). :chicken:

Ja sigurno kdo si pa ti da bi ocenjeval.... Tam napišejo mnenje z katerim se večina (skoraj vedno) strinja povej mi če je tako bedna zakaj sploh obstaja zakaj ni propadla???!

In ArmA večini ljudi ki ne marajo točno takih iger kakor je po resnici res ni všeč tako da....

Skozi misliš da imaš prav, pri vas v šoli nekej za pamet talajo varjetno.... :doh:

Ma ja sej ne pravim da jaz ocenjujem pizda dober preber majmun. Sej vi kr verjamte, jaz ne bom pizda enim geekom vrjev k nadrkajo en člank o igrci. Bom sam sprobal in je. In ArmA je bil kot primer, ne pa točno ta igrca.

Back to topic now!

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment
Po slabi prodaji in popularnosti Need For Speed Pro Street-a za katerega so tudi sami vodje EA Games-a priznali, da je to bil "kiks" ... Avtorji so povedali, da bo igra popolnoma različna od zdajšnjih Need For Speed dirkačin.... Iz ekipe Need For Speed je Riccitiello sporočil da bo igra zelo boljša od Po Street...

Od kod mi je ze to znano?

Aja, dobesedno isto so bluzili pred izidom Pro Street :lol:

Samo zamenjali so besedo "Carbon" z "Pro Street"... :chicken:

:thumbdown: :thumbdown:

ja, to so rekli tudi za carbon, mislim sam se neke bedarije trosijo :no_no:

GT: jonskiC

Link to comment
Po tistem kar so v jokerju povedal o njem bo ta tut...

Mah ja...Ta joker je totalno bedna revija...Ja pizda če tam neki napišejo jim kar verjameš da bo špil suxu?...Bi rekel da ArmA suxa in bi jo vsi nehal igrat...Se bo videl po demotu, naj potem govorijo ne pa po parih informacijah ko zvejo...Sicer je pa tudi zame bil Carbon in Pro Street razočaranje. Vse isto, majhna zgodbica(Pr Pro Street še to ne). :chicken:

povej mi če je tako bedna zakaj sploh obstaja zakaj ni propadla???!

:doh:

Ker so uporabniki le-te povečini stari od 6-14 let in jim starši vsako leto kupijo eno in isto sranje?

Mislim, da loh brez kančka dvoma napovemo, da bomo dobili še en enak izdelek iz rok smrdljivega razvijalca.

Ko bo, če se bo to že kdaj zgodilo, EA pogruntal, da kvantiteta ni vedno pred kvaliteto, pa mogoče celo ugledamo solidno (spremenjano?) dirkačino.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.