Skoči na vsebino

The Dark Knight


Priporočene objave

  • vrhovni

29look4.jpg

Jutri teden v Kolosej (in en dan prej v Tuše, se mi zdi) prihaja The Dark Knight, nadaljevanje supahdupah Batman Begins.

Jaz res že dolgo časa nisem bil tako napsihiran zaradi filma, kot sem zaradi tega. Christian Bale mi je itak zadnja leta daleč najboljši igralec in še nisem bil razočaran nad filmom, kjer bi on nastopal, obenem pa še (pokojni :() Heath Ledger kot totalno odpuljeni in psihopatski Joker, ki bo pomoje v tej vlogi veselo pokosil samega Jacka Nicholsona. Pa še Katie Holmes ni več, good times, good times. :beer: Za Michaela Cainea, Garyja Oldmana in Morgana Freemana pa sploh ni treba izgubljati besed, je samo po sebi umevno, da bodo zopet sekali.

Christopher Nolan pa je glede na vse do sedaj slišano ustvaril prvi superherojski film, ki se izogne kalupu stereotipnih holivudskih pop-flickov in je sam po sebi prvovrsten krimič-drama. :drool:

Trenutno 88% na Rottentomatoes: http://www.rottentomatoes.com/m/the_dark_knight/ :rock:

Moja superiorna stvaritev v čast filmu:

60x60_batman.jpg:lol:

Link to comment
  • Odgovorov 56
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Od Tim Burtona Batman zmaga!

Podpis. Oba prva Batmana z Michaelom Keaton pri meni zmagata.

Burton je imel v svojih filmih daleč najbolj drzno in estetsko oblikovan batmobil, super obleke, čist dark tematika. Vizuelno daleč najboljši v vseh pogledih.

Bale kot Batman je v redu, samo avto bi mu morali novega kupit.

Link to comment
  • vrhovni

Ja, Burtonova Batmana sta bila tudi kul, trojka pa štirka pa itak nista niti omembe vredna pri takšnih debatah. Meni je ravno zato mogoče Begins bolj všeč kot prva dva, ker pri vseh stvareh cilja na kanček bolj realistične zasnove (obleka, Batmobile) kot Burtonova, po temačnosti je pa tudi precej primerljiv.

Še en teden .. :hyper:

Link to comment

Hoho, tole se bo pa v kinu gledal.... :D

Drgač nisem gledal veliko badmanov...prvega pa druzga sem gledal, tko ful površno, pol sm gledu še unga k je bla poison ivy al neka podobna bejba...

Begins sm pa gledu u kinu (brt je mahnen na betmena) in je bil res dober, priznam. Ampak od tega pričakujem še malce več :hyper:

Link to comment

Na iMDBju ni bil za trenutek #1...

pri 4.200 glasovih je bla povprecna 9.8, kasneje pri 12.300 gl. je bla 9.5, pri 24.000 je bla 9.5, zdaj pri 46.900 je 9.7...no, to je blo vse na približn...

Drgač pa vsi vemo, da je bil dozdaj #1 film Godfather, z oceno 9.1 in tale ga zna celo premagati...čeprav jst navijam za godfadra. Zakaj? to je ameriski, gotovo je polno posebih efektov in amerskih pretiravanj....

No, na IMDbju so mu američani dali v povprečju 9.8, ostali pa 9.7, stko d niti ni razlike...

Oh, dej, se bom raj vzdržu, dokler negrem gledat

Link to comment
Na iMDBju ni bil za trenutek #1...

pri 4.200 glasovih je bla povprecna 9.8, kasneje pri 12.300 gl. je bla 9.5, pri 24.000 je bla 9.5, zdaj pri 46.900 je 9.7...no, to je blo vse na približn...

Drgač pa vsi vemo, da je bil dozdaj #1 film Godfather, z oceno 9.1 in tale ga zna celo premagati...čeprav jst navijam za godfadra. Zakaj? to je ameriski, gotovo je polno posebih efektov in amerskih pretiravanj....

No, na IMDbju so mu američani dali v povprečju 9.8, ostali pa 9.7, stko d niti ni razlike...

Oh, dej, se bom raj vzdržu, dokler negrem gledat

za trenutek sem rekel za ta trenutek, ker ni nujno da bo vecno number one, mogoce je, nujno pa ni.

Link to comment
Na iMDBju ni bil za trenutek #1...

pri 4.200 glasovih je bla povprecna 9.8, kasneje pri 12.300 gl. je bla 9.5, pri 24.000 je bla 9.5, zdaj pri 46.900 je 9.7...no, to je blo vse na približn...

Drgač pa vsi vemo, da je bil dozdaj #1 film Godfather, z oceno 9.1 in tale ga zna celo premagati...čeprav jst navijam za godfadra. Zakaj? to je ameriski, gotovo je polno posebih efektov in amerskih pretiravanj....

No, na IMDbju so mu američani dali v povprečju 9.8, ostali pa 9.7, stko d niti ni razlike...

Oh, dej, se bom raj vzdržu, dokler negrem gledat

Godfather je tudi ameriski filem. :)

(:

Link to comment

Jst mam pa mansi problemcek:

z tamavmu sva mislla jet, ampak je cloveku zmankal keša...

sm uprasu frende, so se mi vsi smejal, češ d oni pa že nebojo šli "betmena" gledat...

tud pri rdveh prijatelcah sm se poznaimal in sploh še nista vidle nobenga Batman muvija in nista ble preveč zainterisirane...

:(:(

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.