Skoči na vsebino

VODIČ:PSPTube


taddy1449

Priporočene objave

V tem vodiču vam bom pokazal kako imaš lahko PSP tube na kateremkoli homebrew-ju .

Dovoli ti gledati video-e youtuba, Dailymotion-a, stage 6, Nico Nico, Onsen in youku-ja.

POTREBUJEŠ:

-PSP s custom firmware ali 1.50 verzijo

-Winrar, kdor ga še nima ga lahko potegne

-PSPTube; potegni ga TUKAJ

-In 2 update-ja PSPtuba;potegni ju TUKAJ in TUKAJ

INSTALACIJA:

Najprej zdownloadi PSPtube package(je že naveden v prvem linku za downloadat), ter extracki v eno mapo na tvojmu desktopu.

1co-PSPtub.jpg

Potem, ko si extrackal lahko zapreš Winrar.

Nato, kopiraj mapo 200over, 150 ali 100 odvisno katero verzijo imaš na psp-ju v mapo GAME sepravi ms0:/PSP/GAME/

Uporabniki 1.00 verzije kopirajte PSPTube mapo iz mape 100 in jo prilepite v GAME(ms0:/PSP/GAME/).

Uporabniki 1.50 verzije kopirajte fajle(dve mapi) iz mape 150 in ju prilepite v GAME (ms0:/PSP/GAME/ ).

Custom firmware uporabniki kopirajte mapo PSPTube iz mape 200over in jo prilepite v GAME ( ms0:/PSP/GAME/ ).

z4c-step2.jpg

Sedaj pa moramo upgrejdati PSPtube, potegni TUKAJ(je bilo že navedeno na začetku vodiča - drugi link)

Na žalost je ta drugi del namenjen samo uporabnikom 3.71M33. Vseeno pa lahko poskusite, saj sem jaz takrat imel 3.71m33 pa sam si tale update instaliral,potem pa sem šel na 3.80m33,3.90m33 in nato na 4.01m33-2 in mi dela,tako da...

Če pa ti vseeno ne bo delalo pa naredi google search za najnovejšo verzijo psptuba za tvojo custom verzijo in sledi korakom na isti način...

Ko si fajl zdownloadal, ga extracki in odpri. Videl boš mapo CFW371M33,odpri jo ,videl boš mapo PSPTube, odpri jo in videl boš 4 fajle.

f8z-step3.jpg

Sedaj pa odpri PSPTube mapo, ki si jo prej kopiral v psp na lokacijo ms0:/PSP/GAME/

in kopiraj fajle v updejtani verziji PSPTuba in jih prilepi v lokacijo ms0:/PSP/GAME/PSPTube

6bv-step4.jpg

In ko te vpraša če hočeš potrditi zamenjavo fajlov klikni ˝YES TO ALL˝ oz ˝DA ZA VSE˝.

Sedaj pa potegni dol TOLE(je že navedeno na začetku vodiča - 3 link).

Ko si zdownloadal fajl extracki...

Ko boš odprl boš videl, da je samo eboot fajlček.

Sedaj pa kopiraj ta EBOOT.PBP in ga prilepi v PSPTube mapo, ki se nahaja v ms0:/PSP/GAME/PSPTube/

a-copylo.jpg

Ko te vpraša za potrditev zamenjave fajlov klikni ˝YES˝ oz. ˝DA˝.

UPORABA

Preden zaženeš bodi prepričan, da je tvoj psp kernal naštiman na 3.xx ali na 4.xx v recovery mode ali pa v xmb menuju klikneš select in tam spremeniš na 3.xx ali 4.xx .

Pojdi pod Game Menu Memory Stick in zaženi PSPtube.

Potem boš izbral tvojo internetno povezavo(tista seveda, ki je stabilna).

Ko je povezano, v levem kotu zgoraj piše playlist...pritisnkaj select dokler ne bo prišlo do internetne strani za video, ki ga želiš(youtube, Dailymotion, stage 6, Nico Nico, Onsen in youku).

Nato pritisni O in napiši ključne besede videa, ki bi ga rad gledal...

To je vse

Link to comment

Uh, končno je nekdo napisal vodič še za PSPtube, že dolgo je povpraševanje po njem...

Mam en pomislek: Ko sm jaz instaliral psptube (verjetno starejšo verzijo-vsekakor pa brez popravkov), sem moral v en readme napisat svojo uporabnisko ime in geslo od youtuba, šeprej sem pa moral na YouTubu šprositi za neko posbeno pravico (I don't know what TF).

To je verjetno vklučeno v enem izmed popravkov? Je pač račun kreenega...?

Link to comment
Mam en pomislek: Ko sm jaz instaliral psptube (verjetno starejšo verzijo-vsekakor pa brez popravkov), sem moral v en readme napisat svojo uporabnisko ime in geslo od youtuba, šeprej sem pa moral na YouTubu šprositi za neko posbeno pravico (I don't know what TF).

Ja to majo pa t starejše verzije...tist si delu ˝Developers account˝....Sej če potegneš dol te t novejše updejte pol ti tega ni treba delat... :D

Link to comment

Nissem rekel, da je slab, ampak premalo pomemben.

Ko odpres sekcijo pspja, je tam ze polno vodičov "ne prezri" in vsi govorijo o downgrejdanju, kako se nalozi video itd. uglavnem o zelopogostih debatah oz. o največjih osnovah.. (zamenjava teme si sploh ne zasluži "ne prezri" spredaj :chicken: )

In psptuba ni lih taka stvar, ki bi jo mogel vsak met (sej je tud nemore, rabis CFW).

Drgač pa nimam jst nobene besede pr tem, tko d samo ugibam, kar si mislijo oni..d nebo pomote

:)

Link to comment

NoWii je ravno povedal to kar sem tudi sam nameraval. Vodič si super naredil taddy1449, ampak ni tolik pomemben...Npr. bolj je poemben vodič kako opraviti unbrick oz. da si naložiš CFW.Ker brez tega (npr. unbrickerja) psp dejansko ne dela. Kako zamenjati temo oz. še kaj dodati na stran je pa malo manj pomembno...Tudi tisti zamenjaj temo ne bi bil vreden naslova "ne prezri"...

Eko se strinjam z tem kar je povedal NoWii! :thumbup:

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment
  • vrhovni
ja premalo pomemben!!!Dej s tem vodičom sm se matru, vi pa premalo pomemben...Sej, če bi ga pa en drug k je na KSi dl k jst, bi ga pa dal tkoj pod Ne prezri pa tut če je 5-krat al pa 10-krat slabši;pa magar če bi naredu, kako se musko gor daje, bi ga dal pod ne prezri....

Joj, ne dramatizirej no. Nihče ga ni dal pod 'Ne prezri' zato, ker poleg mene očitno bolj nihče od adminov/modov ne zahaja v PSP podforum, da bi to storil, jaz mislim pa nekoč v bližnji prihodnosti itak spremeniti sistem z vodiči (en topic pod Ne prezri, z linki na vse vodiče), ker je že totalno tu mač topicov na vrhu tega podforuma. Pa se mi še ni dalo.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.