Skoči na vsebino

GTA 4


iLichu

Priporočene objave

  • Odgovorov 95
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

In se ti je zdel vreden svojega imena? Meni - in še mnogim drugim - namreč ni bil glih to, kar so bli GTA Vice City, pa San Andreas. Igra ma ogromno neiskoriščenega prostora in je napram recimo GTA SA precej veliko razočaranje, ker so vzeli ven preveč vsega. Če ne bodo dali not nič novega bo to, no, beda bo.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Eh na joypad je še vedno majka igrat, keyboard je za Amiga geeke iz 80-ih. Kar je res boljše na PCju je cel kup modov, se še iz GTA SA spomnem ko so not dodal na stotine novih orožij, avtomobilov, ki so zamenjal obstoječe (vse razne BMWje serije 3,5,7, merđote, lamborghinije, fiate, jaguarje, lexuse, audije itd) in je bilo zadevo res čist drugače igrat. Če samo poštudiraš koliko stvari bi v mesto samo lahk zmetal v GTA4 od bajkov, skejtov, padal bi lahko res bil to GTA IV kot se spodobi, drugače pa itak pride Saints Row 2 kmalu, ki bo pokazal Rockstarju da filmsko vzdušje ni vse.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Ne pride v poštev...

Ze zato ker nimam TVja primernega.. ć bi si hotu se plazmo nabavit bi blo to 700€+300€ za xbox...

Pa za PC mam ze vse: ekran, zvocnike, misko, tiokovnco...vse top nivo, sam se za kisto rabim. zdejle se res nebom premislil.

Pa men drgač sploh ni, da bi mi špili lafali na polni grafiki. Važno sam da tečejo tko koker je treba. Sam č si bom pol dubu komp, ki bo lihzaglih poganju gta, pol ga loh cez pol leta brcnem na cesto..

+Gamepadi mi niso najbolj všeč...miska&tipkovnica all the way

Čakej..k zadeva pride na PC, bo grafika 100% enaka koker na konzolah?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.