Skoči na vsebino

Shitty game? Save others =)


SoftyPro

Priporočene objave

Sej tema ni napačna ne, sam djte fantje malo bolj objektivno prosim. To da se piše, da je Halo 3/DoA4/Army of Two slab špil je navadno zavajanje imo. Če ti osebno ni všeč, še ne pomeni da igra ni kvalitetna in da komu drugemu ne bo dogajala. Me prav zanima, kako bi odgovorili če bi nekdo pribil da je GoW gnil špil, ker mu npr. ne odgovarja tematika sploh ?

RELIX28.png
Link to comment

Sem igral co-op. Relix, potem takem je najbolje, da si vsak pogleda v Jokerja in prebere oceno, pričakovati od vseh na forumu objektivne kritike je nemogoče. imo najbolje bi bilo, da mora vsak še zraven napisati zakaj se je tako odločil, ali na kratko argumentirati svojo odločitev. Replyji v smislu, ti si n00b, nimaš pojma, bi morali biti prepovedani, medtem ko bi raje napisal pozitivno kritiko. Sčasoma bi uporabniki že spoznali s kom se najbolj strinjajo in komu bodo zaupali.

Glede Army of Two. Od iger, ki sem jih igral (vsak jih lahko vidi), me je AoT najbol razočarala. Nezanimiva zgodba, liki in co-op v smislu dajanja štuparame me ni pritegnil. Še najbolj pa me motijo okorne kontrole, zaradi katerih nisem mel občutka, da premikam svoj lik. MP je razočaranje. Objektivno ali subjektivno torej, od iger, ki sem jih igral je AoT ena slabših, pa vendar tistim, ki jim co-op pomeni več od tipičnega MP, ne dajo veliko na zgodbo jim bo špil dogajal. Ni napačna izbira za igro, but there is so much better :fiufiu:

Link to comment

gow še nism sprobu, jo šele ta teden dobim in potlem bom povedal kaj mislim (zaenkat mam vlika pričakovanja)

glede AoT je pa tko - coop je biu zame 100x bol u splinter cellu CT

(2 sva čakala pred vrati, en zažvižga - gre sovrag proti vratom in ga basham frend notri fukne dimno, samo še heatvison gor pa notr vratove prerezat - to je biu zame res dobr coop in če bi ga izboljšal...)

tko da če ma kdo dublle agenta gremo lahka kdaj kšno udart(samo še fredna za špilo prosm XD)

Army of two si pa prvo sprobajte demo p je, zame ni vredn nakupa

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment
Glih meni je GoW gnil špil, no ni glih gnil ampak ni mi všeč. Stopnje so linerane in nezanimive, skorajda vedno vidiš eno in istega sovraga, orožij je malo, skratka beden špil. Tisti cover sistem pa spet ni oh in ah.

To je moje mnenje.

Resnici na ljubo, tudi meni GoW ni bil nekaj ekstra specialnega, čeprav razlogi niso čisto taki kot tvoji. Nič od Epic Games mi zares ne sede, a še vedno menim, da je GoW, po kampaniji, zelo dober špil. Plus superzabaven co-op. Pri online načinu pa so ga posračkali s "tekočnostjo". Okoli 25 frejmov na sekundo je nemara dovolj za igralno špilanje kampanije, ni pa nikakor dovolj za online masakriranje. Skromnejša grafika na račun večjega števila slik bi bila dobrodošla, vsaj z mojega pogleda.

Link to comment
Sem igral co-op. Relix, potem takem je najbolje, da si vsak pogleda v Jokerja in prebere oceno, pričakovati od vseh na forumu objektivne kritike je nemogoče. imo najbolje bi bilo, da mora vsak še zraven napisati zakaj se je tako odločil, ali na kratko argumentirati svojo odločitev. Replyji v smislu, ti si n00b, nimaš pojma, bi morali biti prepovedani, medtem ko bi raje napisal pozitivno kritiko. Sčasoma bi uporabniki že spoznali s kom se najbolj strinjajo in komu bodo zaupali.

Glede Army of Two. Od iger, ki sem jih igral (vsak jih lahko vidi), me je AoT najbol razočarala. Nezanimiva zgodba, liki in co-op v smislu dajanja štuparame me ni pritegnil. Še najbolj pa me motijo okorne kontrole, zaradi katerih nisem mel občutka, da premikam svoj lik. MP je razočaranje. Objektivno ali subjektivno torej, od iger, ki sem jih igral je AoT ena slabših, pa vendar tistim, ki jim co-op pomeni več od tipičnega MP, ne dajo veliko na zgodbo jim bo špil dogajal. Ni napačna izbira za igro, but there is so much better :fiufiu:

Čisto objektivni smo tuki bolj težko, ampak samo napisat da ti je špil gnil, ker pač ni po tvojem okousu pa tudi ni ravno na mestu. Se pa strinjam s tabo da bi bilo na mestu malo argumentirati minuse, kot tudi pluse. Ok razen raznorznih Hour of Victory, Cabelas adventures, mislim da jih lahko kar takoj ožigosamo z drekom.

Se pa strinjam da je Army of Two dejansko brezvezen v primerjavi z Gow. Ni pa shitty igra da se je nebi dal igrati.

RELIX28.png
Link to comment
meni je najbolj shitty game ki sem jo igral na 360-tki mass effect. nehal sem igrat po 10 minutah. nebi se rad spušačal v detajle zakaj :D

drugače pa upam da ne bo kdo jezen ( predvsem relix:D)

lol kaj si se vstrašo Husk-ov al pa si dobo RRoD :)...Mass Effect je najbolši RPG na 360ki in konkurenčen do drugih iger že samo zaradi trajanja igre...Nekatere igre obrneš v 6-10h dneh, probaj Mass Effect obrnit na najtežji stopnji...

xXTrustN1Xx.png

Link to comment
meni je najbolj shitty game ki sem jo igral na 360-tki mass effect. nehal sem igrat po 10 minutah. nebi se rad spušačal v detajle zakaj :D

drugače pa upam da ne bo kdo jezen ( predvsem relix:D)

Ne bom jezen :D (dawnt worry), ampak spet igra tebi osebno ni odgovarjala, jst npr. sem jo obrnil 4x. dejstvo je tudi da je igra ena kvalitetnejših, sploh kar se tiče dialogov in (epske) zgodbe. Gameplay mehanika je tudi dokaj posrečena, saj ti da na izbiro igrati igro kot 3rd person shooter ali pa malo bolj taktično kot rpg, seveda najbolj zabavno (meni osebno) je bilo tisto vmes - shooter/rpg style. Tudi spacali so ga pri legendarnem BioWare-u (Baldur's Gate, Kotor, Jade Empire, itd....) in že to je dejstvo, ki nam lahko pove da je igra daleč od sranja. Seveda če ti žanr ali tematika ne odgovarjata, je potem le logično da ti igra nebo odgovarjala.

@Vojkec: Igra je precej kratka na vseh težavnostnih stopnjah (ker ravno strme težavnostne krivulje igra ne pozna), če pač enostavno preletiš samo Story-line. Če se pa seveda zajebavaš s side-misijami in odkrivanjem novih planetov, potem se pa lahko zaposliš tudi do 40+ ur v enem playtrough-ju.

RELIX28.png
Link to comment

Vidim da moreš imet vedno zadnjo besedo in misliš da si edini ki poznaš igre ter vsakega popravljaš ki kaj narobe napiše a se sam motiš in ti noben ne modruje in če že govorim o neki igri vem kaj govorim in ne hitim skozi igro ampak iščem vse glavne in stranske queste kar jih je in sem končal na prvi stopnji v 25h pa najtezji pa 33h in to je že razlika za mene je pa odvisno tud kakšno klaso si vzames sem pa obrnil večkrat kot ti... :zzz: ne mislim zaj izzivat koga ali kaj ampak povem samo da gre ljudem na živce če jih nonstop nekdo popravlja...

xXTrustN1Xx.png

Link to comment

lol ok pol pa najbolje da se spremeni ime teme v osebna/subjektivna/laična mnenja o igrah, ki so nam "shitty" in o katerih ne vemo kaj dosti. Sam seveda popravim vsakega, ki se moti, ker se mi zdi to enastavno pošteno. Zraven pa najbolje da sam sprobaš igre, ki ti odgovarjajo in se ne oziraš na objektivna mnenja drugih. Anywayz, če se že gremo podajati mnenja o igrah, ki nam ne odgovarjajo, vsaj malo poargumentirajmo kaj nas moti in kaj je vredu. Če ti gre pa na živce, ker te nekdo popravi, ker pišeš netočnosti, je pa to tvoj problem.

Anywayz, sry za offtopic folks. Ne bom se sploh več oziral na netočnosti in streljanje traparij, ker ni vredno.

Še 1x sry za offtopic.

Če pa najdem še kakšen drek od špila, pa z veseljem sporčim.

Cheers :beer:

RELIX28.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.