Skoči na vsebino

Shitty game? Save others =)


SoftyPro

Priporočene objave

GTA IV ti je shitty game? Kaj pa je za tebe dobra igra?

COD 4, Halo 3, Unreal 3, Viva Pinata in GOW?

Jaz edino kaj sem imel je biu SOF Payback :doh: pa mogoce Far Cry Instincts Predator pa recimo še Halo 3 :thumbdown:

Jao mudel. :doh: Kdo naj bi po tvoje omenil da je GTA 4 shitty game ?

Ok ontopic.

List of shity Xbox360 games:

Hour of Victory

BlackSite: Area 51

Don King Presents: Prizefighter

Fatal Inertia

Import Tuner Challenge

The Outfit (čeprav zna biti kar v redu za kakšen co-op)

Vampire Rain

Bullet Witch

Transformers:The Game

Iron Man

Naštel sem samo nekaj najbolj znanih. Obstaja seveda še velik kup dreka, ki zanj večina sploh še slišala ni, tako da raznoraznih Cabela's Adventures in podobnih polomij sploh omenil nisem.

RELIX28.png
Link to comment
Ja sodeč po topicu sem ga razumel da ima en shitty game in sicer GTA 4...nesporazum...pa vsi že takoj ASAP v napad cyo....

Ok pozabi. Jst sem te samo vljudno prašal in ti hkrati hotel povedati da naslednjič dobro preberi post preden začneš streljati neumnosti.

Ok nuff with tha offtopic now.

RELIX28.png
Link to comment

Jaz pa do sedaj niti nisem bil preveč razočaran nad katerimi špili. Najbolj še morda Skate. Saj špil je kul pa vse, ampak mi suxa, ko se rajsaš po mesti sem pa tja, campaign oz story (saj ne vem, kaj naj napiše, ker tak ni ne eno, ne drugo) pa je totalno brez repa in glave.

Drgač pa še je Far Cry Predator krneke (če si igral Far Cry na Xboxu)

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
Jaz pa do sedaj niti nisem bil preveč razočaran nad katerimi špili. Najbolj še morda Skate. Saj špil je kul pa vse, ampak mi suxa, ko se rajsaš po mesti sem pa tja, campaign oz story (saj ne vem, kaj naj napiše, ker tak ni ne eno, ne drugo) pa je totalno brez repa in glave.

Drgač pa še je Far Cry Predator krneke (če si igral Far Cry na Xboxu)

zato p je mrbit "skate" vrjem u špili se da zelo uživat če ti je kej do takih športov (spotov, linov...)

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment
Ja sodeč po topicu sem ga razumel da ima en shitty game in sicer GTA 4...nesporazum...pa vsi že takoj ASAP v napad cyo....

Ok pozabi. Jst sem te samo vljudno prašal in ti hkrati hotel povedati da naslednjič dobro preberi post preden začneš streljati neumnosti.

Ok nuff with tha offtopic now.

Oprosti stari nisem veo veš da ste tak natačni tukaj :zzz: drugač pa lep dan še naprej...NASCAR 09, NBA BALLERS: Chosen One se izogibat...aja pa vnaprej se opravičujem za napake *khm* :car:

xXTrustN1Xx.png

Link to comment

Vsi povrsti NASCARji, ker so res fakin suicide. Drugča pa moja BS lista:

Alone in the dark

Halo 3

vsi NFSji

Juiced 2

Rumble Roses (2 minute sm wrestlu z babami, 2 ure pa jih sliku v bikiniju v garderobah says all)

Dead or Alive 4 (ker je folk prevč nadrkan)

GRID

Cabelas whatever adventures (Deer hunter na PCju je kul...če si zadet)

Supreme commander

Double D dodgeball

Root beer tapper (fuckin ripoff za arcade title)

Portal (soz ampak men je totaln bedn in boring)

Rayman raving rabids

Jericho

Two Worlds (sprva men zelo kul špil ker sem se skos prepričval da bo patch ampak ni blo ništa tko da fuckit)

Hour of victory (samo arad jamranja Relixa in urbanih legend, ki pravjo da je ta spil badass sranje, srecni ste vsi ki ne veste da je demo od tega zmazka na lajvu...ups)

Naruto The Rise of Crap

In ultimativn čefurski badass kick-myself-in-the-groin commit suicide ASAP špil pa je zame no doubt fukin LOST. Sram me je da sem pr temu spilu pravzaprav nabil okol 800 gamerpojntov, se bolj sram pa je lahk Ubisoft da sem spil obrnu v 2 urcah. Pa se to sam zato ker sem se s Kate menu pol ure kr sm upu da lahk prasico podrem in si ga pol obrisem v Claire

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.