Skoči na vsebino

Mozilla Firefox 3


mik3y

Priporočene objave

Mene moti, da še vedno lahko po pomoti klikneš na knof za zapiranje zavihkov. Raje bi imel samo zapiranje z desnim klikom. Pa ene simbole zdaj dobim namesto japonskih/kitajskih/whatever pismenk. Če ti zbriše vse zaznamke ob sesutju in včasih zajeba pri updejtanju zaenkrat nisem videl. Nekaj se govori še o novih varnostnih luknjah, a najbrž jih bodo kmalu zakrpali z novimi updejti. Večje hitrosti pri nalaganju pa nisem opazil. Mogoče nalaga malenkost hitreje. Dodana "drag & drop" funkcija pa se mi zdi samo navidez uporabna.

Link to comment
FF3 se mi zdi ok... kul je, samo pač vsi plugini še ne delajo z njim ok... ampak bo počasi:)

NoWii

Če ne rabiš toliko plug-in, potem naloži ff3, če pa uporablaš dosti ih pa ostani še nekaj časa na 2. Tako ti jaz priporoča, ker zgubit itak nimaš kaj.

Hej ... lahko prosim zaupata, kateri plugini točno, vama ne delajo za FF3? Me tare radovednost. Hvala. :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.