Skoči na vsebino

Race PRO [Xbox-360] (pravo žganje gum!)


policaj

Priporočene objave

  • Pred 2 meseci ...
  • 4 tednov kasneje...

Sej sam sim itak ne dela na grafiki, kot GT serije, je pa v špilu zanimivost le to, da je veliko veliko tehnike, nastavitev vozil, original vse proge, vsa org vozila+do nalepke natančno :D , tako da tuki je velik čar, meni zadne čase sploh ne pomeni grafika, pomoni mi le da je špil zabaven, nabijam že 2leti on line verzijo wtcc slo-racing liga, pa sem še sedaj zmer ,ko je dirka povn adrenalina, tako da zna biti race pro hudo zabaven preko on line nabijanja.

Vozni model zna biti zelo soliden, mogoče še dosti boljši z volanom, upam tudi da se bo lepo vozilo z ploščkom, čeprav ta špil sili po nakupu volana oz. morte probtai na pc in se vidi čar igre, no upam da je tudi dobr poškodbeni model, kot v race07, javim ko imam špil doma!

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment
Nekak je tale primerjava z GT kisla. Vseeno mata dokaj razlicne koncne uporabnike. Jaz k sm freak na vozačine igram vse, sam določeni ljudje pa majo malce bol selekcioniran okus.

ah sploh ni debate, da bi silil, da je špil sigurno bolji od boge gt5p verzije, hočem rečti, da je edini špil, ki ima vse tole:

-poškodobbeni model

-on line dobro oz. najboljše tekmovanje

-najboljši notranji pogled vozila

-najboljša tehnična plat vozila in nastavitve vozila

-vsa org vozila razen extreme

-dodobra prave modelirane proge+boksi

-okvare vozil, skuriš mašino, itd itd

-po 2 dirki, po 1x q in po 2x trening v sami dirkici

-prava imena dirkačev

itd

moj namen je samo ta, da če kdo reče, da se z gt5p bo bolje zabaval z vožnjo le 80 avtov in par prog, pa svaka mu čast, meni je gt zakon, dobr, sicer res bi bil čuden , da pluvam po gt-ju, ker pluvam le samo po gt5 p, ker pač, kaj pa nudi ta špil, obrneš ga v 1 tednu in kaj češ še igrati, on line način? zelo dvomim, pač sim dela serijo špilov turnih vozil, ne dela vsega in svašta, tako da gre moj glas, za race07 prema gt5p, kdor pa pravi da je obratno ali bo, pač gleda le samo na grafiko v gt5p, meni žal žal tista polepšana nališpana grafika skorajda nič več ne pomeni.

hočem le švicanje za volanom in tukaj ga bo zelo zelo veliko!

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Ma tak je bol vse skupaj :), Grafika ni ne vem kaj, pri Forzi 2 se mi zdi da je boljša, handling je tudi pri Forzi 2 bolsi, ne rečem da je slab ampak niti priblizno ni ista grafika kot pa na slikah ki ste jih postali :). Imaš več klas lahko zacnes z minijom al pa Caterham-om, priporočam pomoči OFF razen mogoče TCS na low pri avtih z več PS, ma se je kr realno všeč mi je kamera od znotraj pa manual gearing, drugače pa mislim da je Forza še vedno ''The Driving'' game za Xbox glede realnosti pa količini avtomobilov, grafično pa bi GRiD rekel da zmaga, bomo vidli kakšna bo Forza 3...Ne vem če bi si kupil tale špil bi mi mogoče bilo žal malo :beer:

xXTrustN1Xx.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.