Skoči na vsebino

Call of Duty: World at War [X360]


mlaky

Priporočene objave

  • Pred 3 meseci ...
  • Odgovorov 228
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Makin mapa je 2 dveh varijantah in je zastonj !!

Je pa zanimivo ista mapa in če je dan uporabljaš druge taktike kot če je noč.

Sam tolko da še dodam sem se spet mal poigral s COD4 in morem reči ,da mi je COD5 dosti boljša sam se ji moraš malo posvetiti.

Mehanika igre COD5 je boljša kot pri COD4 !!! :D

Xbox

Link to comment

MA ne vem.Jest sem COD5 preigral zaenkrat do PRESTIGE10 Level 40 dokončal jo bom ko pride ven MAP PACK 2.

Drgač pa te dni igram COD4 multi ker sem jo šele začel igrati mi ful dogaja,se pa strinjam s tabo Samotar da je mehanika boljša pri COD5 ampak tudi COD4 trga gate :rock:

LP

xCoNzOLaRxSLO.png

xCoNzOLaRxSLO.png

Link to comment

Če nebi bilo last stand in jugger-a bi bil špil popoln, zdaj pa ti mine včasih po 2 rundah, edino kaj jaz mislim da ima bolše w@w kot 4ka je ''get that son of a bitch outta here'' pa ''he isnt fit to wear the uniform'' :D, normalno da je ''mehanika'' boljša če pa je novejša igra, glede map pa kaj naj rečem kupite se si FAR CRY 2 pa boste lahko vsako uro drugo mapo igrali :) pa še niti ni tak slab prek neta kot sem mislil da je...LP

xXTrustN1Xx.png

Link to comment

jokanje glede juggerja je povsem neutemeljeno. stopping power in juggernaut se iznicita.

juggernaut ti pomaga preziveti le EN metek vec. Stopping power pa te ubije z ENIM metkom prej.

drugače je pri last standu. V last standu imaš točno 1 točko healtha, kar pomeni da te najmanjša brazgotina lahko ubije - recimo tudi stun granata ali flešbeng. V animaciji padanja na tla v last stand pa si prakticno nesmrten. Torej, tvoj nasprotnik, ki te je ustrelil, te vidi padati na tla, toda ti imaš takoj pištolo v rokah in lahko streljaš - ni nobenega zamika. Tukaj te last stand lahko dobro zajebe. :)

Link to comment
Sam tolko da še dodam sem se spet mal poigral s COD4 in morem reči ,da mi je COD5 dosti boljša sam se ji moraš malo posvetiti.

Mehanika igre COD5 je boljša kot pri COD4 !!! :D

Men je pa še vodno CoD4 bolša, že zarad dizajna

kupite se si FAR CRY 2 pa boste lahko vsako uro drugo mapo igrali :) pa še niti ni tak slab prek neta kot sem mislil da je...LP

Ja, Far Cry 2 je tut men zakon, sam večina kar sem igral je kr dost lagal, tko da sm enostavno zgubu voljo iskat lag free serverjev. verjetno je pa kriva tudi moja crapy internet povezava

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Last Stand mi res najeda živce.

Tipa ustrelim 1x v Hardcore pade v Last Stand pustim cel rafal v njega in nič on pa mene z enim kur**vim metkom pokonča.

Še bolj pa sovražim CAM+PERJE :D

Danes je COD5 večer, če ima kdo voljo se vidmo od 22.30 naprej lahko tudi COD4 sam bo Alexs popizdil !! :lol:

Xbox

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

MapPack2 je prišel in je tle in sedaj je ip free :lol::beer: (bomo vidl kok cajta)

Zdej me pa zanima, če bo igrov kdo zist zombie zadevo ? ker jest še nikol nisem igrov tega v co-op pa bi zlo rad probov, da se enkrat dobi 4 folka pa odigra mal :)

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Jaz sem zdaj kupil te MS POINTS in sem hotel downloadati ta MAP PACK 2, samo zaradi tiste zombie mape. Potem pa mi na vso grozo napiše this item isn't available from your current location. ZAKAJ? Saj sem si dal v profil, da sem iz Velike Britanije. Morda moram pred tem downloadati MAP PACK 1 ali kaj?

Prosim za odgovor!

LP!

DarySLO.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.