Skoči na vsebino

Vprašanja o računalniških problemih, programih, špilih


Anduril

Priporočene objave

Spet mam problem :doh: :

Pac pred HD 4870 sm mew tak comp: Intel 2 Core E6550 2.3GHz 8600GTS Ram 2 giga DDR2-800 smi zdi in sem procesor na stock coolerju navil iz 333 FSB na 400 FSB. potem sem dobil HD 4870 in MUGEN cooler. Pac sem dobil problem ki sm ga napisal v prejsnih postih in ga resil tako da se repairal xp.

No in ko sem kasneje zagnal xp sm mew vse podatke na njem in sm zagnal cod4 in po 5 sec igranja me je vrglo vn in prikazal se je ta moder napis (na ekranu) picture.jpg

in resetiram comp in nastavim FSB na 333 za vsak slucaj in dam se na tovarniske nastavitce. In potem dela vse vredu. Zdi se mi cudno saj je prej na stock coolerju delalo na 400FSB in Na MUGEN pa ne dela več. Nevem pa ce je kriv sploh cooler. Virus (sam sm lih spucal comp)? Neki sem cital da ce ti to javi se ti zjebe RAM.

Pliz help

Link to comment
Ahaha.. Blue Screen še živi :car:

Tisina, mam isti problem :(

Ampak men ne vrze ven pol 5sek, ampak kr po kakih 10min..

Spilam crysis (to mi dela odkar mi je ratalo zrihtat da se spet zaganja fullscreen..bi pomagal ce bi dal nazaj na okna?) in na lepem zadeva zablokira, prikaze se moder ekran, zgoraj levo nekaj na hitro z beimi crkami pise (sistem se je po nepricakovani napaki obnovil itd.)..

Je menjava rama res edina resitev? No, sej komp je se nov, mam garanjcijo na komponentah..sam drgac ram uredu dela..prenese 100% obremenitev v photoshopu, stalno 40% v windowskih, sesuje se pa med crysisom, ko dela na dobirh 60%*? Tezko verjamem..

*sem popravil podatek :D

Link to comment

Ok..problem je ratal hujsi.

Po tanovem me vn iz spila vrze takoj, ko ga zazenem. Pač, pokazejo se uni kvadratki, pol siva barva in za konec se bluescreen

Dej pa nej mi en pomaga ugotoviti, al je kriva graficna al RAM, ker mam garancijo na komponentah..

Obstaja zunaj kaksen test za to?

Plz help, tole je pa kr kriza.. :wasted:

Link to comment

@AntiTrax:

Ja nemorm zamenat obojga, ce je sam ena stvar fuč..

In zadeva deluje tko, d jim morm jst poslt stvar ki je zanič in nanjo uveljavlam garancijo..sam ce nevem kva je fuč sm pa u kur*u ane.

Dej pa nej mi en pomaga ugotoviti, al je kriva graficna al RAM, ker mam garancijo na komponentah..

Obstaja zunaj kaksen test za to?

Štirinajst sekund, Google in 'ram tester':

http://hcidesign.com/memtest/

:mirror:

Sem ze probal, pa javi da ni napake..

Sam tist je bil en cuden test..zarad kolicine rama sem mogu poganjat tri programe hkrati, ki so zasedli komaj 81% rama.

Pol pa se ni bil noben log file oz kakersenkol rezultat na voljo...sam v oklepaju je pisal "0 errors" (oz neki podobnega) pa nič več..

Link to comment
Ok..problem je ratal hujsi.

Po tanovem me vn iz spila vrze takoj, ko ga zazenem. Pač, pokazejo se uni kvadratki, pol siva barva in za konec se bluescreen

Dej pa nej mi en pomaga ugotoviti, al je kriva graficna al RAM, ker mam garancijo na komponentah..

Obstaja zunaj kaksen test za to?

Plz help, tole je pa kr kriza.. :wasted:

Sue Microsoft, buy a mac and give the rest of the money to charity.

Sounds reasonable enough

Link to comment
Ok..problem je ratal hujsi.

Po tanovem me vn iz spila vrze takoj, ko ga zazenem. Pač, pokazejo se uni kvadratki, pol siva barva in za konec se bluescreen

Dej pa nej mi en pomaga ugotoviti, al je kriva graficna al RAM, ker mam garancijo na komponentah..

Obstaja zunaj kaksen test za to?

Plz help, tole je pa kr kriza.. :wasted:

Sue Microsoft, buy a mac and give the rest of the money to charity.

Sounds reasonable enough

Someone should rape u for that.

Če ne bi bilo microsofta bi imeli PC še vedno največji giki. ( s temi ma AntiTrax skoz opravke

:D:car::beer: )

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment

ful ste koristni, res...

ce nimate nc pametenga za povedat, bi bli loh tud tih..

hej..en moj frend ma tud dokaj kickass komp. bi loh do njega uletu, pa dal moje rame v njegovga in sprobal če zadeva dela? in isto z graficno?

No, vem da je to mozno, od vas bi rd zvedu kko glede driverjev pa ostalih stvari...mislim da rame loh enostavno zamenjam (?) in mi ni trba njiker nč uveljaviti spremembe, za graficno pa je treba driverje menat (on ma nVidia)?

Vsaj to odgovorte spodobno plz..

Link to comment
ful ste koristni, res...

ce nimate nc pametenga za povedat, bi bli loh tud tih..

hej..en moj frend ma tud dokaj kickass komp. bi loh do njega uletu, pa dal moje rame v njegovga in sprobal če zadeva dela? in isto z graficno?

No, vem da je to mozno, od vas bi rd zvedu kko glede driverjev pa ostalih stvari...mislim da rame loh enostavno zamenjam (?) in mi ni trba njiker nč uveljaviti spremembe, za graficno pa je treba driverje menat (on ma nVidia)?

Vsaj to odgovorte spodobno plz..

kje si pa kupil te komponente? Če si kupil v isti trgovini potem pokliči tja magar na servis če ga majo in uprašaj kako pa kaj. To sm js naredu k sm meu bridge na matični zjahan.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.