Skoči na vsebino

Vprašanja o računalniških problemih, programih, špilih


Anduril

Priporočene objave

Rame stestiraš tako, da si zapečeš http://www.memtest.org/ kot bootable ISO in poženeš računalnik s tem v CD/DVD pogonu.

Program samodejno začne preverjati naključne naslove v RAMu. Ko naredi 1 pass, imaš pribljižno stestirano. Da bo ziher, moraš imeti narejen več passov - priporočam da ustaviš šele ko bosta 2 mimo, nič prej.

Drugače pa bluescreen errorji skrivajo precej koristnih informacij o tem, kaj je šlo narobe. Samo moraš znati razbrati error code in ga potem pogooglati za dodatne informacije.

Link to comment
Ja, to je backup plan :D

Če nebom pogruntal kaj je fuč, jih bom pac poklical, razjasnil situacijo in oboje poslal..

Sam sm kr preprican d bom pogruntu kva je narobe..to ja nebi smel bit problem.

Elektronika.si drgac..

To je sigurn DINO kriv :D. Tko mojmu frendu je striker 2 crknu pa ga je šu zamenat pa namest da bi mu novga dou je tm uzeu kr enga iz pod stola pa reku "ja ta bo pol sigurn delala":D WTF DUDE iz pod stola fak a zdej pa že sedite na matični! A veš kako tm testirajo air flow... Dino pržge čik pa pihne dim va ohišje WTF :tepen:. So kreteni ampak so legende. Poklič dinota on to bo use lepo pojasnu :)

Link to comment

Mam Intel 2 core E6550 2.3 GHz. In pred 3 tedni sem imel navitega na 400 FSB in ko sem dobil novo graficno 4870 mi ni vec delal na 400 FSB ampak samo na 333 (stock). Če dam na 400 FSB pa se comp resetira na 333 FPB. Mam MUGEN cpu cooler in dela na 30 stopinjah. Rad bi navil vsaj do 3.0 GHz ampak to mi ne rata. prosm pomagajte

Link to comment
Heh, a je cifra na spletni strani? mi bo kr on povedu kaj je narobe domnevam :D

@[skA]:

Bom ptist prebrov pa probu dons magar...ceprov sm za jutr ze z enmu zmenn, d rame zamenava, pa bo tist ubistvu za zihr :P..

Če so RAM ploščice res fuč, lahko "testnemu računalniku" z uporabo OS narediš precej več škode, kot če samo Memtest zalaufaš. V vednost.

Možno je tudi, da imaš bolj kake kompatibilnostne težave z osnovno ploščo (čeprav manj pogosto), katerih potem v drugem računalniku ne boš zaznal.

Link to comment
Mam Intel 2 core E6550 2.3 GHz. In pred 3 tedni sem imel navitega na 400 FSB in ko sem dobil novo graficno 4870 mi ni vec delal na 400 FSB ampak samo na 333 (stock). Če dam na 400 FSB pa se comp resetira na 333 FPB. Mam MUGEN cpu cooler in dela na 30 stopinjah. Rad bi navil vsaj do 3.0 GHz ampak to mi ne rata. prosm pomagajte

lahko da je kriv napajalnik. Odkar si dodal novo opremo ne zmore dovajat zahtevane napetosti matični in se resetira.

Link to comment
Mam Intel 2 core E6550 2.3 GHz. In pred 3 tedni sem imel navitega na 400 FSB in ko sem dobil novo graficno 4870 mi ni vec delal na 400 FSB ampak samo na 333 (stock). Če dam na 400 FSB pa se comp resetira na 333 FPB. Mam MUGEN cpu cooler in dela na 30 stopinjah. Rad bi navil vsaj do 3.0 GHz ampak to mi ne rata. prosm pomagajte

lahko da je kriv napajalnik. Odkar si dodal novo opremo ne zmore dovajat zahtevane napetosti matični in se resetira.

Mam 550W.Premal?

Link to comment

No jaz pa iščem program za ustvarjanje glasbe. Iščem nekaj s čimer bi lahko brez vseh ostalih pripomočkov(ala gramofoni in mešalke) skompoziral pesem...

Sm že neki gledal pa sm zasledil nek Propellerheads Reason. A kdo pozna ta program? Če se ga splača dobit?

If YOU play Halo 2 with Devil, yes i mean YOU, you will burn!! Dont play with matches!

Link to comment

Ce si pro, lahko v Frooty Loops Studio (oz FL studio krajse) sestavis skoraj vse..

Mas zvoke, kicke, base, tone bobnov, kitaro ki ji loh doloces une akorde al kva so, mesalno mizo...vse zivo...ČE znas uporablat..

Drgac ma pa tud SONY neki svoji program...Sony acid? semizdi.. sam ga se nisem probal :)

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni
Men so tile novi neroti totalni šit. Kao nek program za pečenje, zraven pa dobiš še milijon nekih drugih Nero programov, ki pa nič ne delajo tak kot bi mogli. In vsepovsod se silijo zraven. Zdaj mam recimo nero picture viewer, nero media player in še malo morje nero-something programov...

Poguglej za Nero Lite ali pa Nero Micro. Jaz sem itak ostal pri neki verziji 7 ali tam nekje, ker nimam pojma, kaj vse lahko pri pečenju DVDjev (poleg nepotrebne šare, kar si omenil že ti) dodajajo tem milijonom novih verzij vsako leto.

Link to comment
Men so tile novi neroti totalni šit. Kao nek program za pečenje, zraven pa dobiš še milijon nekih drugih Nero programov, ki pa nič ne delajo tak kot bi mogli. In vsepovsod se silijo zraven. Zdaj mam recimo nero picture viewer, nero media player in še malo morje nero-something programov...

ob instalaciji lahko določiš kateri programi naj se instalirajo. Če te zanima le pečenje izberi le nero Burn (al kako je že) in stvar rešena.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.