Skoči na vsebino

Playstation 3 za 1€


violaMB

Priporočene objave

Kaj bi bilo sumljivo. saj vsaka stvar more imeti garancijo, tako jo tudi ps3 ima.

Za telefone pa samo IPHONE je prodajal nelicenčno, ker licenčno kolko vem so jih samo v par državah prodajali in še to po 400€, pri tušu pa po 1€.

In kdo zdaj koga nateguje.

Saj nisem od tuša poddirektor da bi navijal za njega je pa mi kul da so končno neke pametne akcije začele prihajat, ne pa da skleneš net, pa dobiš zraven mp3 player ki ni vreden 10€.

Če ne bi mel PS3, bi ziher to kupil.

Ni nam lahko!

Link to comment

Ja,saj lepo in prav,hvalem bogu da dela konkurenco telekomu,simobilu in ostalim. Ampak teh problemov je preveč,glede njegovih telefonov nokia,sem slišal ogromno.

Tako kot si ti reko da nisi poddirektor,prav tako jaz ne mislim gonit nekaj proti tušu,ker sploh nimam nič proti njim,konec koncev imam tudi njihov telefon,sicer nimam njihove naročnine ampak vseeno. Hočem le opozorit,da se naj pred nakupom pozanimajo.

Link to comment
  • N7

vau! če je zgolj 40€ naročnina za 20MB se absolutno izpalača. četudi se zavežeš za 2 leti.

sicer pa, ne vem kaj nekateri toliko paničarite okoli garancije in se zgražate nad tuš-xxx. garancijo imajo in ti jo nudijo. kako bodo tebi odpravljali problem te sploh nima kaj zanimat, ker ti ga morajo odpravljat v skladu z zakonodajo.

ne bi rekel, če bi šlo za neko levo firmo, neznano. tako pa večina takih, ki se čudijo, ohajo in ahajo po drugi strani bolj zaupajo raznim neznancem z bolhe.

vzemi v roke pogoje, garancijski list in čitaj!

:bringiton:

ozi_SLO.png

Link to comment
vau! če je zgolj 40€ naročnina za 20MB se absolutno izpalača. četudi se zavežeš za 2 leti.

sicer pa, ne vem kaj nekateri toliko paničarite okoli garancije in se zgražate nad tuš-xxx. garancijo imajo in ti jo nudijo. kako bodo tebi odpravljali problem te sploh nima kaj zanimat, ker ti ga morajo odpravljat v skladu z zakonodajo.

ne bi rekel, če bi šlo za neko levo firmo, neznano. tako pa večina takih, ki se čudijo, ohajo in ahajo po drugi strani bolj zaupajo raznim neznancem z bolhe.

vzemi v roke pogoje, garancijski list in čitaj!

:bringiton:

ma točno to, ps3 zastonj+20mb linija, zakon, kdor nima ali da lahko prekini je sigurno vredno nabave, zgleda da pač iam sam uvoz in sam poskrbi za garancijo, in če bi imel konzole od bofexa, vrjemte da take akcije neb blo nikoli, vzel je nekje 1000kom +playk za dobr keš, v slo bi dobil mogoče enen 7% dol,pač garancija je ,rok imajo 45dni, če ne pa keš dobite in vse garancije so take. Tako da brez skrbi!

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

No nevem kako je s temi PS3ji ampak če hočeš, da ti vzamejo telefon v garancijo, ga moreš sprva v celoti odplačati (!?), vsaj tako meni piše v pogodbi ki jo imam sklenjeno s Tuš mobilom.

Sicer pa se mi zdi, da za 40e je 20mb ogromno, tko, da je PS3 samo cherry on top. Če bi jaz vzel net bi vsekakor vzel še PS3 ter ga prodal instant.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
No nevem kako je s temi PS3ji ampak če hočeš, da ti vzamejo telefon v garancijo, ga moreš sprva v celoti odplačati (!?), vsaj tako meni piše v pogodbi ki jo imam sklenjeno s Tuš mobilom.

.

Čaki, splačaš in dobiš denar ob vrjeni garanciji nazaj, prviš slišim, je sploh ta politika v Slo dovoljena?

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

Jah nevem policaj še nisem probal ampak sem trdno prepričan da denar na koncu vrnejo. ;) Ampak vseeno me moti, da bi mogel devat denar če mi kaj crkne, že tako sem plačal 200e za moj P1i in še mesečno jim plačujem 30e, kar se mi zaenkrat hvala bogu zelo obrestuje napram izkušnjam z mobitelom. Signal je skoraj povsod, edino na lan partiju v tržiču mi je ven metalo, drugače pa so dodal gostovanje v tujini in v grčiji mi je po najbolj zakotnih hribih vlekl in sem lahko klicu in sprejemu smse in vse samo MMsa nisem mogu sendat!

Če nebi mi pred letom vzel ripoff Siola z internetnim TVjem, ki zmrzuje na vsake 5 sekund včasih pa kanalov sploh ni, bi vsekakor šel na Tuša ker za 40e se mi zdi linija 20mb bomba, zraven ti pa še še popolnoma nepotrebno (vsaj men se zdi gešenk) šenkajo PS3, katerega nato prodaš ljudem brez igričarskega okusa za 300e in si pravzaprav skoraj eno leto zastonj na netu :lol: Seveda če se ga sploh da kr tko prodat, pomoje so pri Tušu ziher kako zavarovani, da ti ta PS3 ubistvu samo "posodijo"!

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
  • N7

@shoelace;

a ti telefon tudi samo posodijo? sicer je pa res 1e mal nizek hec in me prav zanima drobni tisk.

kar se tuša sicer tiče, in garancije okoli telefonov sem tudi sam še enkrat prečesal garancijske pogoje, imam pa iphone. sicer nisem še preveril pogodbe, ker sem jo nekam založil ampak pogoj, da nekaj izplačaš prej predno reklamiraš, je tako kontradiktoren, da sem 3x prebral tvoj post.

ne rečem, da to ni zapisano v tvoji pogodbi samo v praksi si tega res ne prestavljam. kaj vse se danes prodaja na kredit, hitri kredit, leasing, etc... pa garancija tu nima nikakšnje veze. tudi sicer je to kontradiktorno z garancijskimi pogoji, ki ti veljajo npr. 12 mesecev medtem, ko se ti zavežeš za 24 mesecev. in v 24 meseceih tudi odplačaš aparat...

vsekakor mislim, da to ne zdrži vode in da je tu nekaj hudo narobe. bi pa na tvojem mestu to preveril...

ozi_SLO.png

Link to comment
@shoelace;

a ti telefon tudi samo posodijo? sicer je pa res 1e mal nizek hec in me prav zanima drobni tisk.

kar se tuša sicer tiče, in garancije okoli telefonov sem tudi sam še enkrat prečesal garancijske pogoje, imam pa iphone. sicer nisem še preveril pogodbe, ker sem jo nekam založil ampak pogoj, da nekaj izplačaš prej predno reklamiraš, je tako kontradiktoren, da sem 3x prebral tvoj post.

ne rečem, da to ni zapisano v tvoji pogodbi samo v praksi si tega res ne prestavljam. kaj vse se danes prodaja na kredit, hitri kredit, leasing, etc... pa garancija tu nima nikakšnje veze. tudi sicer je to kontradiktorno z garancijskimi pogoji, ki ti veljajo npr. 12 mesecev medtem, ko se ti zavežeš za 24 mesecev. in v 24 meseceih tudi odplačaš aparat...

vsekakor mislim, da to ne zdrži vode in da je tu nekaj hudo narobe. bi pa na tvojem mestu to preveril...

Seveda, kar je napisal je bedarija, tudi, če bi to pisalo v pogodbi, ki jo skleneš s TUŠ-em, to ne velja nič.

Zakaj......?...........

Ker v RS veljajo zakoni. Tako naprimer, če jaz oddajam stanovanje in napišem, da jaz najemodajalec lahko prekinem pogodbo z najemojemalcem z odpovednim rokom 30 dni, si s to pogodbo lahko obrišem rit. Zakaj ?. Ker v zakonu piše, da je najkrajši odpovedni rok 90 dni oziroma 3 mesece.

Identična stvar se nam zgodi pri nakupu kakeršnekoli tehnične robe pri kateremukoli prodajalcu le te v RS.

On lahko napiše, na svoje čelo, rit, zize ali na račun, da je garancija veljavna 1 dan in se lahko ugrizne v rit.

Z zakonom predpisano trajanje garancijske dobe obvelja, lahko rečeš dam garancijo za 48 mesecev, ne pa za 6 mesecev, ker zakon pravi 12...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.