Skoči na vsebino

PSP camera


jonynho

Priporočene objave

  • Odgovorov 100
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • 3 tednov kasneje...

Končno si jo lastim :D

Za moje pojme je slika kar dobra pri snemanju videa, mislim da se lahko primerja z video kamerami, še posebaj zunaj pri naravni svetlobi. Slika je zadovoljiva, sploh dobro zgleda na TV. :rock:

Tud slike niso slabe, samo spet je potrebna dobra svetloba.

Moje mnenje je da za povprečnega uporabnika, ki bo snemal na dopustu in bi rad imel vse v enem ni slaba stvar. Edino kar je da moraš vsakič "montirat" kamerco gor. Upam da bo kmal kak etui da bo šel not PSP z kamero vred.

Link to comment
Gost Discofools

Zdej pa res nič več ne vem... Vprašat sem šel v Ljubljano v Big Bang-a če imajo kamero za PSP; odgovoril mi pa je d sploh ne ve če obstaja...

Ali je zdej sploh kamera v Sloveniji??? A jo ma mogoče že kdo doma???

Link to comment
sam neki me zanima v navodilih piše da PSP podpira IR povezavo...(kje se jo vključi?) Ali se lahko PSP preko IR-a poveže tudi z mobitelom?

Ne nemore, loh se sam z ostalimi PSP-ji....z mobitelom se loh poveze idinole z homebrew programom irda, malo poisi po googlu...jst sm ga enkat iskal, pa sm ga najdu, sam je pomoje ze v kosu in zbrisan :roll: Sm pa rabu kr dovh d sm ga najdu....pol ga pa sploh nism dal na PSP :mirror:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Gost Discofools
sam neki me zanima v navodilih piše da PSP podpira IR povezavo...(kje se jo vključi?) Ali se lahko PSP preko IR-a poveže tudi z mobitelom?

Ne nemore, loh se sam z ostalimi PSP-ji....z mobitelom se loh poveze idinole z homebrew programom irda, malo poisi po googlu...jst sm ga enkat iskal, pa sm ga najdu, sam je pomoje ze v kosu in zbrisan :roll: Sm pa rabu kr dovh d sm ga najdu....pol ga pa sploh nism dal na PSP :mirror:

Aha no hvala za informacije sam še to bi rad vprašal ali imaš MSN če ga imaš me prosim vpiši na naslov: "jankrzic@hotmail.com" ker mislim da bi mi lahko tudi še kakšne stvari povedal glede PSP-ja ker zaenkrat še nisem tak profesionalec za PSP pa rabim nekoga ki bi mi povedal še za kakšne stvari o njem. Hvala!

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 7 meseci ...
gledal sem malo teme glede psp cam, naletel na tole in opazil da se še vedno ne ve če je v slo. Ali kdo ZDAJ ve kje se jo dobi in ali jo je sploh mozno dobiti v slo.

Men se zdi da sem jo zadnič videl v Big Bangu! :rockbrow:

Drugače pa jo eden na tem forumu prodaja za 20€, vendar ne vem če jo je že prodal!

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.