Skoči na vsebino

Screen capture program?


Judozerc

Priporočene objave

uh...mas naprimer screencapture pro (loh prov izberes ker podrocnje nej ti snema itd), ampak meni je pol oni output posnetek ful štekal..mozno zato, kre je komp pač kremšnita.

Drgac pa za videe iz youtuba uporabljaj "unplug", dodatek za mozzilo..najbolj simpel :)

sej ne da bi te kaj napadal al pa kaj :D samo mislim da pri onem programu kaj sem jas dal link tudi lahko to delaš, vsaj če mislim isto stvar kot ti :D

LP

325392427.png
Link to comment

Hmm..nisem lih čekiral kaj oni programčič zmore..

Drgac pa mislm d sm se tud jst zmotu pri imenu, zadevo sem mel ze dolgo nazaj in je tudi dolgo zbrisana..

Pač, mel si orodno vrstico, kjer si loh itbiral med "printskrenom", pa med "screen video capture" in pol si loh se izbiral al ti snema celoten ekran, al sam doloceno podrocje (lastorocno narises tak zeleni transparenten kvadratek, ki je pol se viden cez ostale aplokacije). Pa nastimas loh fps, kvaliteto zvoka (snemano preko mikrofona), videa, itd., itd...

Pozabte nanga, itak nism sure glede imena..

Bom pa probal tistega, ki ga je prilepil orel, zgleda lep :D

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.