Skoči na vsebino

[Uradna tema] Halo 3: ODST


anc165

Priporočene objave

Ne zamerim tistim, ki so navdušeni nad igro, ampak sam pač nisem ne vem kak zagret. To, kar dobiš za 60€ se mi pač ne zdi dovolj. SP kampanja, ki traja 5 ur in multiplayer, ki ga imam v Halo 3 pri meni ne upravičita visoke cene, če ravno je to Halo.

Prav tako mi ni všeč sistem health packov skozi kampanjo. OK, mogoče res gre skupaj z novim likom in zgodbo, ampak potem trpi celoten gameplay. Jaz pač nisem tak tip igralca, da bi pazil na zdravje in se tihotapil od enega packa do drugega ter upal, da mi ne bo skočil kak sovražnik za vrat. In ne morem si predstavljat kake muke bodo tistim, ki bodo igrali na težje težavnosti.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • Odgovorov 184
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

sem obrnil solo na Legendary :D

Bom še enkrat preigral z Alexsom co-op na Legendi.

Če kdo hoče se nama lahko pridruži, rabim tudi še achivmente za FireFight in 2 Vidmaster challenga 4 co-op.

moj gt je : Samotar FOTR , Alexsov pa Alexs FOTR tako, da naju dodajte pa vsekamo kak FireFight :beer:

Sva včeraj igrala in je res noro :love:

Xbox

Link to comment

KOnčno obrnil na legendary z kolegom, po celem dnevu g33kanja sem bolj uničen kot da bi cel dan kamenje vozil, polovica od misij je kr solidnih , polovica pa nekako zaspano bednih sploh tista predzadnja. Grafiko vrjetno niso izboljšavala vendar mi je bila na določenih mestih tako slaba(recimo tista ta druga v živalskem vrtu so palme obupno slabo detailirana kot da bi igra tekla na ps2). igra si zasluži oceno 7.0 in nikakor ne 9.0 na gamespotu, se vidi da so jim mastno stisnili v žepe gnare. No vsaj achivemente sem pokasiral.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.