Skoči na vsebino

[Uradna tema] Halo 3: ODST


anc165

Priporočene objave

  • Odgovorov 184
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Zomg, vidmaster! Brings back memories. :lol::car::car::car:

edit: ne ne, igrali smo na normal (mislim, da). S tem, da ne vem, kdaj se freaking mode sploh konča. Jaz bi rekel, da kvečjemu po petem setu, ker dve uri in pol nonstop igrat v štirih brez pavz je že res kar hardcore. :uke: :tard: :uke:

ha ha to pa res tisto je bilo noro , tokrat mislim da bo lažje . Si zraven ?

FireFight je pa res ful nor mod

Bungie-zmagal s SKULLI boj je raznolik in nikoli ti ni dolgčas :car:

btw nikoli ti ne ponovi iste sorvažnike tako da je vse random :D

Xbox

Link to comment
Gost Soundwave1987

Pozdravljeni!

Potreboval bi pomoč za dosego Vidmaster Achievementov: Annual, Endure, Deja vu. Če bi mi kdo pomagal, bi bil jaz kasneje pripravljen pomagati tudi drugim.

Gamertag: Soundwave1987

Link to comment

dej dej jz bm tod se joinu samo pzda se zdej ni odstja kurci usrani najebani mi se zdej niso poslali(oprostite zaradi grdih besed ma a ne bi bili vi jezni ce ste narocili pred dvema tednoma in se zdej ni)!!!sej ce jutr ne pride bm narocu v mimovrstah in unga od tiste druge trgovine ne bm plaču

Link to comment
Gost Soundwave1987
Pozdravljeni!

Potreboval bi pomoč za dosego Vidmaster Achievementov: Annual, Endure, Deja vu. Če bi mi kdo pomagal, bi bil jaz kasneje pripravljen pomagati tudi drugim.

Gamertag: Soundwave1987

Jaz in Alexs sva zraven povej kdaj si za pa se zmenimo !! :hyper:

Lahko v petek ali pa za vikend, če imate čas?

Jaz sem online ponavadi po sedmih.

Link to comment
dej dej jz bm tod se joinu samo pzda se zdej ni odstja kurci usrani najebani mi se zdej niso poslali(oprostite zaradi grdih besed ma a ne bi bili vi jezni ce ste narocili pred dvema tednoma in se zdej ni)!!!sej ce jutr ne pride bm narocu v mimovrstah in unga od tiste druge trgovine ne bm plaču

LOL

jest sem tud iz slo čaku 14 dni, z anglije pa ponavad pridejo zadeve v 4-5 dneh :)

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment
Pozdravljeni!

Potreboval bi pomoč za dosego Vidmaster Achievementov: Annual, Endure, Deja vu. Če bi mi kdo pomagal, bi bil jaz kasneje pripravljen pomagati tudi drugim.

Gamertag: Soundwave1987

Jaz in Alexs sva zraven povej kdaj si za pa se zmenimo !! :hyper:

Lahko v petek ali pa za vikend, če imate čas?

Jaz sem online ponavadi po sedmih.

OK pol se zmenimo danes od 22.00 naprej jaz,alexs , ti in piki ( če mu nebo prepozno :lol: ) ,če nebo ratal pa v soboto 100% ob enakem času .

:ihih:

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.