Skoči na vsebino

[Uradna tema] Halo 3: ODST


anc165

Priporočene objave

  • Odgovorov 184
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Opazil sem, da ima Mimovrste Halo ODST za 49,90€,...če slučajno koga zanima,..

http://www.mimovrste.com/artikel/401001 ... t-xbox-360 :beer: :beer:

pizda ja hvala da sm dobu nemskga in kak za boga nej menjam u anglesko

omfg pira 50 evrov ma proklete mimovrste

Hočeš reči, da je komplet igra v nemščini? Kako imaš pa nastavljen Xbox na katero državo in gamertag oz Live ID imaš nastavljen na katero državo?

Kot jaz vem bi morale biti vse Xbox igre v EU v več jezikih. Če imaš nastavljeno državo Nemčijo ali Avstrijo potem bo igra v nemščini,..če imaš na Veliko Britanijo potem mora biti igra v Angleščini. Prosim preveri in sporoči!

Xsiluro.jpg

Link to comment

Ma ja, res kukanja. Piši slovnično. HALO: ODST lahko preko interneta lahko igraš le z prijatelji, drugače se ne da. Halo 3 disk pa vsebuje vse HALO: 3 mape in ne vsebuje ODST map ali mod-a firefight. Pa za igranje preko neta potrebuješ tudi gold membership.

O kakšni grafiki govoriš? O.o

O takšni pisavi ti ne bo znal noben odgovoriti.

Link to comment

jajaja sej ste prav povedali

mene pa zanima če se na multyplayer cd-ju da igrat tudi kakšne mape z grafiko od odst campagine???igram multy in grafika je od halo 3 in ne od odst če se bi dalo to kje igrat na multy(team vs team) z grafiko od odst-ja???

ja meni je žal ampak sovražim slovenščino naj gre u k... smi ne da se matrt napisat tolko u pravilni slovenščini

Link to comment

škoda to je zelo slabo narejeno mi je prav žal da ne mores igrat z odst grafiko porko dijo ja

še nekaj me zanima:

imam nekega frienda na xboxu z katerim igram firefight

včeraj sem jaz hostal in v 2 ali 3 rundi(se ne spomnim natančno) je začelo lagat

danes je on hostal in spet isti problem

se je to tudi vam kdaj zgodilo????kako se bi to dalo popravit pravzaprav kaj je narobe????

Link to comment

btw firefight je zakon pira ja jz bi dal še 10 evrov če bi upal se joinat x možkom ku zdej je bl malo ljudi z katerimi upam jgrt

sigurno je firefight bolši od zombijev je full hard ku je izzivaln pr zombijh pa ih zmeri streljš edino kar je rabjo mal vč metku da ih ubiješ v višjih rundah pr firefightu pa jh mors melleatackt,...

Link to comment

Meni trenutno ni nič tu jasno. Igral bi HALO 3 z ODST grafiko? Pokaži mi razliko v grafiki, ker je tako hudičevo minimalna, da se je praktično ne opazi(mogoče 1 praska več na pištoli/puški?).

Za laganje ni odgovora, verjetno pa je to, da imata oba počasen internet, ali pač? Meni ni lagalo, pa sem igral že ogromno rund. Tudi host sem že bil, pa imam najslabši internet possible(1Mbit/s) in ni lagalo.

Zombijev v HALO-ju ni, sploh pa ne v FireFight.

Link to comment

ja ful ne da se mi gledat kn dam vejce pa take fore ku sm delam pa morm hit na pisat to pa drgac zvim na satalitu od marsa pa je ful de best ku ni zraka sam pol tko bl tezko diham ku v uni igri aSIsisy krid k pades v vodo pa ne mors dihat sam jz ne morm dt lovd gejm k to ni igrca pa lahko kdor kol umre tut ti sam ne okol guvort aja pa de nam puzabu grafika na luni je bl slabša ko na planetu tko da se bl slab vid sj ceb bla to igra bi lah menu cd sam tko pa neagre ku itk ni DVDua pogana aja je kdoa gleu un film ku je kao THC mislm ODST pa je doro narjen ku je tista velka pošast kukr v igri sam da ne grize,

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
hahahahaha 1mb najslabši lollollol

jz imm 100kbps hahahhahahahahahaha ja pac sm sam tol prast ce je tisto tud odst grafika na multya ma zdaj sm ugotovu da ni no sam to sem tol vedt

hvala!!!smi je zdelo ku pise sam halo3

Da se razumemo. 1MB ni isto kot 1Mbit. 1Mbit je 100kb/s.

Torej, iz tega se razume, da imam 100kb/s prenos in ne 1MB/s. Najslabša varjanta torej(no, meni zadostuje :P ).

Link to comment
aljo11, ti res ne poštekaš ne? H51N, je namerno pisal tako, da kukanja vidi kako mi ne znamo brati/razumeti njegovih postov. In ti napišeš če je zabit v glavo....kaj če bi šel malo stran od geekanja boxa na svež zrak?

Jezus >.<

DSmadfan

No glede....g33kanja xboxa seveda nisem edin v druzini ki ga igra in in si ti ziher biu na xboxu več kot bom jaz v celem zivljenju sam tko bajdwaj :)

LP

H51N

No sorry H51n ud kukunja posta sploh nisem prebral tko, da sorry :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.