Skoči na vsebino

NXE oz. New Xbox Experience!


Samotar

Priporočene objave

  • Odgovorov 239
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

a bo šlo, da boš dau musko iz PCja na box in bo pol skou na HDD in jo boš lahka poslušo na boxu, brez da bil skoz povezan s PCjem ??

lp

:headscratch: ne vem bo treba sprobat jaz bi bil že zadovoljen če bi lahko skopiro mp3 z usb ključa na hdd :D

Grem probat , če bi to slučajno tudi šlo :headscratch: sam verjetno da ne bom povedal če gre ali ne ;)

Xbox

Link to comment
a kdo prodaja kšn 120gb disk XD

al pa ve kšno slo štacuno?

Če sem pravilno obveščen jih pri uvozniku Asbis d.o.o. dobijo, kar pomeni, da jih bodo imele tudi web trgovine, sam si ga bom omislil takoj ko pride na zalogo,..komaj čakam ,... :beer::beer:

Jaz sem enega vidu v Muellerju v Kranju, bil pa je 100€.

Ta teden imam v planu "igranje" z hdd XBOX360. Za 120gb bo cena cca. 80-100 €.

lp

Vse za konzole. Info na PM

Link to comment
a bo šlo, da boš dau musko iz PCja na box in bo pol skou na HDD in jo boš lahka poslušo na boxu, brez da bil skoz povezan s PCjem ??

lp

:headscratch: ne vem bo treba sprobat jaz bi bil že zadovoljen če bi lahko skopiro mp3 z usb ključa na hdd :D

Grem probat , če bi to slučajno tudi šlo :headscratch: sam verjetno da ne bom povedal če gre ali ne ;)

lol, povej no =)

Link to comment

Nihče ne bo banan, če ima tole prej, kaj, če je kdo čist tak sploh ni vedel pa dal frendu njegov disk na frendov xbox je zadevo updejtalo in to je to. Microsoftov je tu sam zajebal, ker ni naredil nekakšne protekcije in zato ne rabiš nobenega firmware ali pa kaj kompletni legit box je lahko in ti updejta.

To so samo butasti rumorji faušljivega ameriška folka iz interneta, ki v življenju nikoli nič ne riskirajo, pol pa sami sebe tolažijo, da pač so lahko banani in si ne bodo dali gor :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.