Skoči na vsebino

NXE oz. New Xbox Experience!


Samotar

Priporočene objave

  • Odgovorov 239
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Samotar a ti igraš na monitorju 1680*1050? Lahko pogledaš če se opazi razlika v sliki med nastavitvama 1280*720 in 1680*1050, ali se dejansko upscaling kaj popravi ali se le poštima format slike (16:10)?

ja zdaj sem prvič imel NXE na 22" lcd v res. 1680*1050 slika je bolj kak naj povem boljša, bolj ostra čistejša :headscratch:

Xbox

Link to comment
Se nekaj me moti pri NXE... Zgoraj v desnem kotu je napisano XBL ime ne?

No... meni par crk manjka :headscratch: UNLEASHxCARNA... jp tri pike na koncu :doh:

Koliko glasov rabim, da zamenjam ime?

Jah prov vam je, kaj si pa dajete kilometerske nicke. Ne, sej ne.

Dost neumno drugač. Malo rajš še poguglaj al neki, preden si boš šel menjat gt (če si boš).

RELIX28.png
Link to comment
Se nekaj me moti pri NXE... Zgoraj v desnem kotu je napisano XBL ime ne?

No... meni par crk manjka :headscratch: UNLEASHxCARNA... jp tri pike na koncu :doh:

Koliko glasov rabim, da zamenjam ime?

da zamenjaš ime rabiš 800ms points :(

glasov pa nevem kolko rabiš a so kake volitve na XBL :lol::lol::D

"to change your gamer tag you must get 50-100 complaints on it if you want to change it for free" Tule sm zdej na netu najdu :D

Save me!

Hvala :objem:

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
a kdo prodaja kšn 120gb disk XD

al pa ve kšno slo štacuno?

Če sem pravilno obveščen jih pri uvozniku Asbis d.o.o. dobijo, kar pomeni, da jih bodo imele tudi web trgovine, sam si ga bom omislil takoj ko pride na zalogo,..komaj čakam ,... :beer::beer:

Jaz sem enega vidu v Muellerju v Kranju, bil pa je 100€.

Ta teden imam v planu "igranje" z hdd XBOX360. Za 120gb bo cena cca. 80-100 €.

lp

Novega sem videl v MediaWorldu v trstu za 120€. Sam pa sem nabavu novega za 75€ preko ebaya.

Link to comment

Po izbrisanem cachu in inštaliranem Gta 4 nisem opazil nobenega tekstura popinga (skoraj vedno, ko si umrl je ona bolnica pop upala po inštaliranem pa ni več) mogoče res tu in tam kaj sam si moral prav pozorno opazovat in iskat. Je pa res, da bodo verjetno to razvijalci še izboljšali zdaj, ko lahko računajo, da se igra inštalira na disk in jo temu primerno prilagodijo. Zdi se mi pa tudi, da je framerate malo pridobil, mislim ne zaj pričakovat nevem kaj pač čuti se kot da bolj tekoče dela, po drugih forumih poročajo podobno za še nekatere igre.

Link to comment

a bi biu kdo tok prjazn p probu skate inštalirat, pa povedu če so kj hitrejši lovd tajmi:

-kok cajta ponuca za v gameplay

-kok cajta se lovdaš ko se respwanaš kadar maš nekje spwan točko, a greš predaleč (to zelo najeda ampak zlo)

-pa še če je kj bol grafika (kšno počasni nalaganje textur)

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment

Namestitev na disk je super, samo upam, da nam bo po 19. še vse delovalo

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Ok sem malo več igral Gta 4 in moram povedat, da so pop upi slabši kot pri igranju s ploščka špil enostavno pop upa več. Mislim tak mešani občutki, nekje, kjer z ploška pop upa na disku ne in obratno, sam overall je malo slabše z diska. Nevem kaj bi bla tehnična podlaga tega, mogoče bo kak patch rašil, ko pride dodatni content. Je pa res, da loading med misijami in začetni loading je krajši.

Link to comment

Sem pomislil tudi sam na to, ampak sem nekje bral, da je cache izklopljen, pa to nekako nima smisla, da bi šli nardit, da iz diska na disk snema. Lahko, da je sam špil, ker za fable 2 pravijo, da vse dela bolje. Pa tak za take in drugačne sodbe bo treba do 19.11 počakat, da naložim kompletno zadevo in patcham tudi Gta4, ker sta en ali dva patcha vmes izšla.

Link to comment
Včeraj sem spet igral z drugim x360 kjer imam še stari dashboard :yuck::yuck: NXE je 100x boljši kot ta star.

Tisti ki pravite da NXE suxa (čeprav ga še niste sprobali) še 4 dni in boste razsvetljeni :D in končno bomo meli avtarčke :ihih: Relix je že vse moker da si bo delal svojega big tits avtarja :cough:

ja upam da res, ti vrjemem na besedo !

omg, bi blo čudn če bi z svojim avatarjem CoD al pa GoW2 igrov :D :doh:

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.