Skoči na vsebino

Nadležni zvok pri nalaganju podatkov


SlashSpeed

Priporočene objave

Imam sledeč problem, ki se mi do zdaj ni zdel vreden omembe.

Pri nalaganju podatkov v igri se iz Wiija(bolj natančno iz njegove optične enote) sliši moteč zvok. Kot, da bi se igra v optični enoti zatikala oz. nekaj takega. Do zdaj mi ta problem ni povzročal nobenih preglavic, zdaj pa se pri nekaterih novejših igrah podatki nalagajo sproti(draw distance npr.) in ta "ropot" je konstanten. Na trenutke celo preglasi zvok igre :doh: . Se komu kaj sanja kaj bi bil lahko problem tega, ker zadnjič sem skoraj izgubil živce... :bleh:

Edit: Če hočete lahko posnamem zvok.

Link to comment

Maš vklopljen WiiConnect24?? Ker ko je bila odprta tema za pregrevanje zaradi slednjega, je nekdo linkal na drug forum, kjer je to izšlo. Pa je nekdo napisal da mu je to segrevalo nekaj in da je res grdo ropotalo. In to samo takrat ko je imel notri disk. Nisem ravno siguren da je to razlog, ampak lahko probaš.

Link to comment
  • Pred 7 meseci ...
Evo pripopam video z Youtuba:

[youtube:3r37oebc]135vAIDNnIk[/youtube:3r37oebc]

To se naj bi dogajalo pri večino Wiijev in je za preživeti, ampak ko igram Call of Duty World at War preko Wi-Fija je pa za znoret, konstantno in trikrat huje od tega na videu. Na trenutke celo preglasi vse streljanje in muziko v igri :doh: .

Sliši se kot da bi glava norela sem pa tja. A dela pa normalno igra, al maš kako zatikanje tudi?

Link to comment
]
Evo pripopam video z Youtuba:

[youtube:2nmuhmrk]135vAIDNnIk[/youtube:2nmuhmrk]

To se naj bi dogajalo pri večino Wiijev in je za preživeti, ampak ko igram Call of Duty World at War preko Wi-Fija je pa za znoret, konstantno in trikrat huje od tega na videu. Na trenutke celo preglasi vse streljanje in muziko v igri :doh: .

Sliši se kot da bi glava norela sem pa tja. A dela pa normalno igra, al maš kako zatikanje tudi?

Wii-ja nimam več. Vseeno pa se spomnim, da so igre delale kot so morale. Zvok je bil pa res zelo nadležen. Je že kakšna rešitev zanj? Wii bom verjetno spet kupil drugo leto ob izidu Super Mario Galaxy 2, pa ne bi imel rad spet tega problema.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.