Skoči na vsebino

Left4dead


sebek1

Priporočene objave

Left 4 Dead is an upcoming multiplayer co-operative survival horror first-person shooter game by Valve Corporation. The game has been built using Valve's Source engine and will be available on Steam and the Xbox 360.

Left 4 Dead puts four human playable or AI controlled survivors of an apocalyptic pandemic against hordes of aggressive "Infected" zombies in a cinematic backdrop in which the players "star" as each character in a fictional movie (eg. No Mercy.) The Survivors' goal is to help each other make it through various scenarios to safety. The Infected are controlled by an AI that dynamically balances difficulty and mood depending on the players' progress and situation. In an alternate game mode, human players can control up to four different monsters with special abilities and cooperate to stop the Survivor players.

The expected release date for Left 4 Dead is November 18, 2008 in the United States and November 21, 2008 in Europe.

L4d_filmic.jpg

9.5/10 OXM

9/10 Edge

Zgleda še eno presenečenje te zime. Kaj je zanimivo, da bo igra nucala dedicated serverje, tak, da se ne bo treba jebat z nikakvimi hosti, lepo od valva tudi čas, da bi drugi nehali škrtarit in to vključevat v igre. Prisoten bo tudi 180 stopinjski flip, dobrodošlo za kontroler, hehe. Sicer pa, če kdo hoče probat demo je že nekaj časa na liveu.

Link to comment
sprobal. Zelo dober filing coopa. Me pa rahlo skrbi dolgoživost igre, ni dovolj razdelan reward sistem, vertikale praktično ni, lahko hodiš le po ulicah, nobenih stopnic, nobenih streh, nobene taktične prednosti. Ne vem kaj bo igralce vabilo po parkratnem igranju.

danes končno sprobal ta špil (prokleti cod5 :D )

Špil je odfukan , najbolše mi je bilo ko sem prvič naletel na zombija vse lepo počasi se mu približa headshot :ihih: 2 sekundi za tem pa 20 zombijev na mene s šprintom .... :amazed: bil sem šokiran me je kar mal panika ujela (sem čakal na počasne zomb(p)ičke ala RE serija) :fiufiu:

k parkratnem igranju te pa prepriča to (seveda mora bit dobra FOTR klapa ) da so v saki igri drugje zombiji oz. več manj , zmeraj drugače je špil :thumbup: ja pa zajebani achievmenti :ninja:

Xbox

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 3 tednov kasneje...
Zdajle se moramo pa zopet zbrati pri tejle igri. Včeraj je prišel DLC, dve novi kampanji in survivor mode(GW2=Horde Mode). Naj se javi kdo bo špilal(pa ne samo eden, čim več!).

Zgoraj imaš moj post, kjer iščem folk ;)

Imam še 2 kolega, tako da bi skupaj s tabo bili 4, pa še angleško ne bi blo treba kričat :D

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
Zdajle se moramo pa zopet zbrati pri tejle igri. Včeraj je prišel DLC, dve novi kampanji in survivor mode(GW2=Horde Mode). Naj se javi kdo bo špilal(pa ne samo eden, čim več!).

Zgoraj imaš moj post, kjer iščem folk ;)

Imam še 2 kolega, tako da bi skupaj s tabo bili 4, pa še angleško ne bi blo treba kričat :D

Pol se bomo pa kaj zmenili! Se slišmo kaj. :thumbup:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.