Jump to content
  • Early preview embargo za TLOU2 se konča ta petek
  • Crytek razvijalec izjavil "PS5 nedvomno boljši"
  • Ghost of Tsushima izid potrjen za 17/07
  • Cyberpunk 2077 izid prestavljen na 19/11
Markec345

PS3 NAKUP ROBE (štacune, internet, izkušnje, viri, pomoč)

Recommended Posts

Zanima me če se kdo od vas poslužuje tega?

cene v tujini so zares privlačne,zato me mika da bi kaj naročil ampak nimam teh kartic,je kdo zainteresiran da bi skupaj naročili?

Aja pa še strani:

game.co.uk

http://www.choicesuk.com

Narocu sm gears pa se je posiljka zgleda nekje zgubila, poslou sm jim miljauznt emailov pa polhn kurca odgovora pa nbenga. Nkol vec ne naracoam pr njim al pa nasploh nikjer ne narocam vec med prazniki.

Za igre je najboljsa http://www.gameplay.co.uk. Pa pri ChoicesUK tudi dosti narocam, kadar se kake filme ali serije zraven kupim. Jaz cisto vse nove igre izkljucno v teh dveh kupujem. Me se nikoli nista zajebali, postnino imata pa obe 3 funte na celotno posiljko.

Nazadnje sem pri Gameplay narocil pred nekaj dnevi stuff za Xbox 360 (ki sem ga pred kratkim nabavil). Med drugim tudi Bioshock (13 funtov), Gears of War (15 funtov) in Mass Effect (18 funtov). Dolocene zadeve imajo res poceni.

Pa gre na teh straneh še kako drugače naročit? Ker nimam kartice. :bleh: Mogoče tak da plačam po povzetju al pa kaj?

Mislim, da ne. Saj jaz tudi nimam kreditne, jo pa ima moj brat. Sem pa jaz ze pred vec kot 10 leti narocal PS1 igre iz UK, takrat se z ocetovo kreditno.

Sigurno poznas koga, ki ima kreditno (brat/sestra, ata/mama, stric/teta, prijatelj/ica, domaca zivalca,...) in ki ga bos lahko nafehtal, da naroci robo. Dandanasnji jo ima marsikdo.

vse igre kupim iz tujine, ker imajo ceneje kot pri nas folk prodaja rabljene. ravno sem si naročil devil may cry 4 za 24 funtov, ha :thumbup:

res se mi gabijo ti naši trgovci s temi cenami

Tudi jaz,tak da bi lahko kaj skupaj naročli. Sam nimam kartice,stari pa je tudi ne dajo češ da to ni varno...mah

Super, sva že dva taka, sedaj samo rabiva enega, ki kupuje pa bi bil prpravljen skupno naročt, pol pa se lahko menimo za pir :D plus kaki E

CIAO

vse igre kupim iz tujine, ker imajo ceneje kot pri nas folk prodaja rabljene. ravno sem si naročil devil may cry 4 za 24 funtov, ha :thumbup:

res se mi gabijo ti naši trgovci s temi cenami

to s te strani?

to je 31€...

prednaročilo za Resistance 2 29.99 funtov...38€...lol

ne, z ene druge, kjer je blo še funt ceneje:)

vsake tolko malo pobrskam in primerjam, pa se vedno najde kaj :beer:

ne, z ene druge, kjer je blo še funt ceneje:)

vsake tolko malo pobrskam in primerjam, pa se vedno najde kaj :beer:

Plačuješ verjetno s kreditno.Kako pa je s poštnino.Koliko znese,saj kupuješ verjetno znotraj Evrope,ali?

odvisno od strani. če vzamem od http://www.yesasia.com/global/en/games.html, potem ne plačam nič, ker majo free worldwide shipping (vendar čakam 3 tedne, ampak se splača zaradi smešnih cen, saj ne serem keš). če pa z UK, je pa poštnina povprečno 3 funte (pir + čiki).

plača se pa itak s kreditno (imam MasterCard, vendar svetujem Viso če se bo kdo odločil na novo za njo, saj z Viso lahko kupuješ PSN igre preko US računa, dočim z MC ne gre, ker čekirajo od kod je :) )

SUMER SALE!!!

pazite da bo asian version igre

kere cene

http://www.yesasia.com/global/playstation-3-ps3-games/0-0-0-bpt.265_ni.502-en/list.html

v bistvu je samo haze (26 ojrov :o ) za ps3, ampak se splača čekirat za xboxa in ds tudi.

Če se ne motim so to vse NTSC igre.

Medtem,ko pa so na tej strani PAL.

NTSC pa pri meni ne pridejo v upoštev.

pri PS3 niso špili regijsko zaščiteni(PAL, NTSC), tako da ne skrbi. to je blo pri PS2.

vendar moraš gledat da naročiš "asian version", ker drugih v evropo ne pošiljajo zaradi tožbe s strani sonyja, kot je bilo to na primer pri link-sang. vsak špil mora delat, tudi če greš na dopust v USA in si tam ubodeš kak špil, ni straha da ga doma ne bi mogel igrati.

EDIT: tako da ja, motiš se :razzy: :D

Aloha, kaj kdo naroča kaj z gameplay-a se mu pridružim, dam nekaj + al pa vprašanje, kaj s activo maestro lahko plačaš pošiljo al rabiš nujno kako viso, mastercard...

CIAO

You can pay online with MasterCard, Visa, Visa Delta, Visa Electron (UK only), Maestro or Solo. We do not accept American Express.

To sem najdo,pod help na tej strani.Drugače bi pa tudi jaz kaj naročil od tu,MGS4 za

Televizija mi ob izvoru PAL signala ponudi funkcijo "Digital Scan" ®.

To je funkcija,ki prikaže horizontalno ter vertikalno 100Hz sliko,medtem,ko navadni 100Hz televizorji osvežujejo samo v eno stran hor. oz. ver..

Tako da je moja izjava utemeljiva. :lol::a_a:

You can pay online with MasterCard, Visa, Visa Delta, Visa Electron (UK only), Maestro or Solo. We do not accept American Express.

To sem najdo,pod help na tej strani.Drugače bi pa tudi jaz kaj naročil od tu,MGS4 za

Televizija mi ob izvoru PAL signala ponudi funkcijo "Digital Scan" ®.

To je funkcija,ki prikaže horizontalno ter vertikalno 100Hz sliko,medtem,ko navadni 100Hz televizorji osvežujejo samo v eno stran hor. oz. ver..

Tako da je moja izjava utemeljiva. :lol::a_a:

ne vidim veze, saj ps3 ne spreminja output signala. vedno ga vrže na PAL, če je kupljen v evro območju. igre niso regijske zaščitene, to je tisto kar šteje. mogoče se pa motim. :headscratch: