Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Vsak ki dobi za en mesec gold live, se začne uporabljat takrat ko prvič prižgeš xbox čeprav ne uporabljaš xbox live in niti se nikoli nisi povezal na live ??? Ker meni se je enomesečni xbox live gold že iztekel pa čeprav sem se prvič povezal na xbox live prejšnji teden. :headscratch:

Link to comment

Sem novi lastnik Xboxa 360 danes sm ga kupu u mullerju, sam me je ob odprtju konzola mal presenetla in sicer na njej pise da bi naj bla narjena 4.12.2005 :disbelief: skatla je bla cist lepo zapakirana prau tako vse zadeve v njej konzola zgleda cist frisna kak je mozn da je tak stara konzola se v prodaji? Znajo bit zdj z njo kake tezave glede na to da so na zacetku mel vlk tezav z Xboxi?

MobifriK+SLO.png
Link to comment
Sem novi lastnik Xboxa 360 danes sm ga kupu u mullerju, sam me je ob odprtju konzola mal presenetla in sicer na njej pise da bi naj bla narjena 4.12.2005 :disbelief: skatla je bla cist lepo zapakirana prau tako vse zadeve v njej konzola zgleda cist frisna kak je mozn da je tak stara konzola se v prodaji? Znajo bit zdj z njo kake tezave glede na to da so na zacetku mel vlk tezav z Xboxi?

Moj je tudi December 2005 in (kupljen februarja 2006), dela brez problemov.

Link to comment

Jaz sem kupil xbox 360 13.1.2007 v Muller-ju in je bil narejen 5.8.2006. A če je narejen avgusta pomeni da je že bolj imun na pregrevanje. Pogon pa imam od samsunga.

Kje se da pogledati oz. če se sploh da pogledati kako izgleda kakšen theme ali picture pack ki ga potegneš z xbox live?

Link to comment

Včeraj se mi je po 2 mesecih joypad sam od sebe izklopil tako da sem ga moral reconnectati. IN še preden se je izklopil so se na xbox guide button-u začele vrteti lučke. Vrtele so se od takrat ko sem včeraj začel igrati xbox. ALi kdo ve kaj naj naredim da bi delal joypad tako kot bi moral ?

Ko hočem igrati co-op GoW na enem xbox-u in dam split-screen mi napiše da morata biti prijavljena 2 igralca. Kako priklopiš še tistega "drugega igralca" tako da bi mi delal co-op ?

Link to comment

Ej meni se tudi non-stop lucke vrtijo(dunno what dat means). In kontroler se kar vgasa na cajte. Baterija je polna...vrtijo se predvsem v igranju spilov v back. compatibility.

A se je komu to ze dogajalo?

Pa se to...a ko xbox ugasnes, se more se nekaj casa vent vrtet? Ker meni se kar eno 10min po shutdown brni.

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Probi - če je kje opcije "GUEST"?? Tut tk dela.

Če boš naredu še en profil ga boš mogu na LIVE registrirat - se pravi ponovno plačevanje (seveda, če želita oba naenkrat igrat prek neta).

Pr GUEST ti pa napiše npr: 1igralec=Frik, 2=frik(1) - pa lohka direkt špilata 2 prek enga profila.

A sm zakomliciru? :puppy:

Frikozoid.png

ach1.png

Link to comment
Ej meni se tudi non-stop lucke vrtijo(dunno what dat means). In kontroler se kar vgasa na cajte. Baterija je polna...vrtijo se predvsem v igranju spilov v back. compatibility.

A se je komu to ze dogajalo?

Pa se to...a ko xbox ugasnes, se more se nekaj casa vent vrtet? Ker meni se kar eno 10min po shutdown brni.

Ja tudi jaz sem opazil, da se vsake toliko lučke zavrtijo. Drugače pa delajo stvari!

Kar se tiče vrtenja ventov, ko ugasnem Box se mi vrtijo samo takrat, ko polnim kontroler preko play&charge kabla drugače pa utihnejo takoj, ko izklopim konzolo.

Xsiluro.jpg

Link to comment

Ja tudi jaz sem opazil, da se vsake toliko lučke zavrtijo. Drugače pa delajo stvari!

Kar se tiče vrtenja ventov, ko ugasnem Box se mi vrtijo samo takrat, ko polnim kontroler preko play&charge kabla drugače pa utihnejo takoj, ko izklopim konzolo.

Hmm...to bo verjetno to ves. Mam tud jast P&C kit gor, ker so crklne baterije.

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Lucke na padu se vrtijo zarad praznih baterij, tisti slikci v meniju ni za verjet.

razor, ne delas si drugega profila, ker bos moral placevat za live preko drugega, tak naredi kot je frikozoid napisal.

Ko nastelas igro oz. ce das Versus da bi igrala 2 mp ali 1v1 ti tam ko das live match pise, da pritisni Y in potem das sign in kot guest, saj ti pokaze. Za v co-op pa tudi tak, samo ne vem kdaj tocno ti napise, malo glej spodaj ko ti bo pisalo Y guest sign in al nekak tak pol pritisni Y.

V prvem meniju ni te opcije, da ne bos tam iskal!

Link to comment

Ja tudi jaz sem opazil, da se vsake toliko lučke zavrtijo. Drugače pa delajo stvari!

Kar se tiče vrtenja ventov, ko ugasnem Box se mi vrtijo samo takrat, ko polnim kontroler preko play&charge kabla drugače pa utihnejo takoj, ko izklopim konzolo.

Hmm...to bo verjetno to ves. Mam tud jast P&C kit gor, ker so crklne baterije.

ja to je sigurno zaradi play&charge kita. Men se lučke sicer niso vrtele,mi je pa še konzola laufala ko sm ugasnil(pri prvi uporabi p&c)Naslednjič sem pa p&c prej izklopil iz usb-ja preden sem izklopil konzolo pa je blo vse normalno.

Imam pa še eno vprašanje in sicer kje moraš plačat če si hočes gamertag

na Live-u spremenit.Pa tuki nekje sem bral da ima Microsoft SLO zdaj support za xbox360, kak je sedaj s tem.A je kaka telefonska al pa mail??

Če proda kdo Bioshock za x360 naj me ZS-ja

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.