Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Kolikor jaz vem so classics igre tiste, ki so že nekaj časa na tržišču. Pri X360 imaš pod classics CoD2, PGR3, Condemned, ... In ker so igre v "drugačnem pakiranju" so tudi cenejše in se jih zato tudi splača kupiti edino, če te preveč moti če na škatli od igre piše classics in ne boš kupil zaradi pakiranja, kar se mi pa zdi neumno.

Link to comment

kaj rabs da shranjujes pozicijo spila kokr memory card na playstationu ne spoznam se tok na xbox 360,a disk?

pa ce rabs za to disk kaksn je najmanjsi disk zakaj rabs 20gb diska sploh? sem gledu da si kao demote pa ene bedarije lahko sam dajes gor kj pametnga se lahko z diskom razn shranjujes?pa na navodilih v xbox 360 je slika kokr ene memory kartice nevem točn kaj je ampak piše 64mb kaj je to?

Posedujem: Crack

Link to comment

Končno eno vprašanje, na katerega lahko odgovorim, da se odkupim za svoje bedne spodrsljaje. Če kupiš Core verzijo (sizifovo dejanje) si morš obvezno dokupit al disk al memory card, ker drugaće ne moreš ničesar shranjevat, nito savegame-ov. Torej pri premium verziji dobiš zraven 20giga disk na katerega shranjuješ savegame, trailere, demote, muziko... Tukaj ne rabiš dokupovat memory carda. Če pa se iz nevemkakšnih razlogov odločiš za CORE verzijo, pa se ti bolj splača kupiti 20Giga disk, kot pa 64 ali 512 Mb memory card, ker se niti cenovno, niti zdravorazumsko ne splača. Kolko sem jaz razbral so memory cardi mišljeni za lažji prenos podatkov, v primeru če greš igrat igre na kak drug Xbox360, drugega smisla ne vidim...

Sicer pa 20Gb disk kar hitro nafilaš, ozirujoč na demote in trailere....

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.