Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

se opravicujem ker me ni blo ene par dni gor ampak mi ta net neumni ni delou tko da sm ga mogu sam usposobit s 50 metrov kabla :doh:

no ucerej sm vidu na CNN in so porocal da je microsoft zacel popravljati konzole oz. jih izbolsevati , to jih je stalo 1 bn (bilion dolars :beer: )

in jst bom najverjetneje drug tedn kupu xboxa , k se mi ne da cakat na izbolsane verzije ampak bilo bi pa dobr da bi ble v sloveniji ze tele izbolsane konzole ker jaz sem 100% da se mi bo xbox pokvaru :puppy:

Link to comment

Ok folk.....a ma kdo na tem forumu Xbox LIVE in Amis.net za ISP-ja?

Jaz sem v Ljubljani in imam Amisov kabelski internet. Najzadnje sem se na XBL poskusal povezati preko modema in ni delalo.

Danes sem ufurau switchž(XBL preverjen) in se vedno ne dela. A je kaka moznost, da je modem tok star al kaj, da pac ni za XBL? :amazed:

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment
Ok folk.....a ma kdo na tem forumu Xbox LIVE in Amis.net za ISP-ja?

Jaz sem v Ljubljani in imam Amisov kabelski internet. Najzadnje sem se na XBL poskusal povezati preko modema in ni delalo.

Danes sem ufurau switchž(XBL preverjen) in se vedno ne dela. A je kaka moznost, da je modem tok star al kaj, da pac ni za XBL? :amazed:

Frend ima AMIS v LJ - Trnovo in mu dela PS3 in X360 fyi, router ima SMC

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Zanima me, kaj je sedaj s to 3-letno garancijo, ki jo je uvedel MS prejšnji teden. Ta garancija sedaj velja 3 leta od datuma nakupa X360 konzole. Kako bom jaz to garancijo npr. čez 2 leti uveljavil v Muller-ju, ko se mi bo pojavil na Xbox-u pojavil "red circle of death". Saj oni sploh ne vedo, da je sedaj ta garancija. Na MS Slovenija bom bolj težko poslal konzolo na servis, ker oni ne podpirajo Xbox-a.

Link to comment
povsod na netu sem zasledil da ce ti pride ring of death mors samo na nek nacin segret konzolo naprimer
video kaze isto in se polno videov , ... mislte da je to res ?

lol, wtf! Segrevu boš konzolo, da si ti kr nekak po čudežu poprav? :lol:[/quote:2e4zskrv]

v bistvu če maš srečo ti lahko uspe popravit konzolo tak, samo ni trajen fix

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment
Kako bom jaz to garancijo npr. čez 2 leti uveljavil v Muller-ju, ko se mi bo pojavil na Xbox-u pojavil "red circle of death". Saj oni sploh ne vedo, da je sedaj ta garancija.

Jaz nameravam v primeru primerov it z natisnjenim press release-om v Avstrijo in jim težit. :crossfingers: :) Kako pa bo v Muller-ju z uveljavljanjem podaljšane garancije, glede na to, da x360 uradno ni zastopan v Sloveniji, pa si ne bi upal reči nič (vsaj če sodim po dozdajšnjih izkušnjah s Slovenskimi trgovinami - pa naj bodo s takim ali drugačnim blagom. Da trgovcev ne omenjam.) :no_no:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.