Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

  • N7

mene pa zanima kako je z migracijo računov?

recimo, imam dva acc-ja. enega sem ustvaril prvič in sem ga ustvaril offline.

potem sem ustvaril seveda še enega z identičnimi podatki, ki je live.

se da offline acc "mountat" v live acc? oz. prenesit podatke iz offline v online.

a se razumemo?

hvala

lp

ozi_SLO.png

Link to comment
  • N7

ja nisem. sej zato sprasujem. ustvaril sem si racun, ki pa je izpadl potem offline. sele kasneje sem videl, da se moram na live joinat po drugem postopku. in zdej imam dva racuna.

prvi, offline na katerega sem zacel igrat igre in vodi mojo statistiko iger

drugi, live, ki je "prazen"

jasno? :fiufiu:

ozi_SLO.png

Link to comment

Ok sem nov v teh vodah!Povezu sm xbox360 z internetom!Samo zdej mi ni jasno kako jest pozenem ta xboxlive!Ko dam windows live ID seveda hotmail pa te zadeve mi napiše "This windows live ID is already linked to an xboxlive

acount please use a different windows live id! Ene parkat sm ze probal narediti nov acount pa mi noče! :(

No zdej sm hotu naredit nov live id!Dal svoj mail naredu password!Mi pol napise existing email!

hvala za pomoč!

xbox360 > all

Link to comment
Ok sem nov v teh vodah!Povezu sm xbox360 z internetom!Samo zdej mi ni jasno kako jest pozenem ta xboxlive!Ko dam windows live ID seveda hotmail pa te zadeve mi napiše "This windows live ID is already linked to an xboxlive

acount please use a different windows live id! Ene parkat sm ze probal narediti nov acount pa mi noče! :(

No zdej sm hotu naredit nov live id!Dal svoj mail naredu password!Mi pol napise existing email!

hvala za pomoč!

daj naredi si en novi email na gmailu in si stem mailom ustvari novi račun

stari imelj nemoreš uporabit ker ga že imaš vezanega na drug račun 1 mail 1 račun kapiš ;)

Xbox

Link to comment
Ok sem nov v teh vodah!Povezu sm xbox360 z internetom!Samo zdej mi ni jasno kako jest pozenem ta xboxlive!Ko dam windows live ID seveda hotmail pa te zadeve mi napiše "This windows live ID is already linked to an xboxlive

acount please use a different windows live id! Ene parkat sm ze probal narediti nov acount pa mi noče! :(

No zdej sm hotu naredit nov live id!Dal svoj mail naredu password!Mi pol napise existing email!

hvala za pomoč!

daj naredi si en novi email na gmailu in si stem mailom ustvari novi račun

stari imelj nemoreš uporabit ker ga že imaš vezanega na drug račun 1 mail 1 račun kapiš ;)

Vse kul naredu nov email!problem je pa zdej pri postal code!Državo sem zbral UK!Cesto sem ze najdu ampak zdej je problem za POSTAL CODE! :(( help

EDIT:Ok sm najdu! :D Zdej pa k hočem connect to xboxlive mi pa sam povezuje pa nič ne naredi!? :( No zdej mi je povezal in dela!

Me pa še neki zanima v kratkem bom dubu optiko 20/20 in me zanima, če to isto lahko povežeš kot npr ADSL?Ali je drugačen kabl?In zakaj se kdaj noče povezat? sam tist xbox znak pa krogec neki se sveti kao k, da se povezuje?

xbox360 > all

Link to comment
Kje pa lahko kupim gold card?!

v Mullerju,Avstrija,Italija,Ebay si lahko kupiš 3 ali 12 mesečni gold .. gold rabiš za igranje MP prek liva

aja pa potem ko mi ta 1 mesecna card potece se zmer lahko demote downloadam?

ko ti poteče se ti spremeni v Silver in lahko vse delaš kot z goldom razen da nemoreš igrat MP preko liva

še kaj :D

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.