Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

hi...

no danes sem tudi jest postal lastnik 360 elitke :) luštna stvarca...

men pa zanima... kje vi kopujete špile... ker v slo je to čist :thumbdown:

trenutno gledam na amazon.co.uk... kjer spile dobis skoraj polovico ceneje kot pri nas. Je že kdo kle kupoval in ali zadeva ustreza ?

tnx

lp t.

Oldtimer - KSI 

Link to comment
Ae opravičujem če je bilo to vprašanje že vprašano, ampak ga žal ob teh 130 straneh nisem našel.

Zanima me ali pri teh novih xbox 360 (60gb,HDMI,..) lahko igre naložiš na njega ali ga moraš modificirati.

lp

Igre lahko naložiš na vsakega, vendar lahko na nemodificeranega/neflashanga naložiš samo originalne, v vsakem primeru pa moraš imeti disk v dvd bralniku.

Če se motim me popravite.

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment
hi...

no danes sem tudi jest postal lastnik 360 elitke :) luštna stvarca...

men pa zanima... kje vi kopujete špile... ker v slo je to čist :thumbdown:

trenutno gledam na amazon.co.uk... kjer spile dobis skoraj polovico ceneje kot pri nas. Je že kdo kle kupoval in ali zadeva ustreza ?

tnx

lp t.

Mislim da jih ne moreš v slovenijo dobit iz amazona (tehnične robe ne pošiljajo v slovenijo)...

Pred časom je blo tko, verjetn se ni kej velik spremenil...

bassivity.jpg
Link to comment

ojla :)

sem novopečeni ponosni lastnik xboxa 360 pro.

moram priznat da sem zelo navdusen nad zadevo,

imam tudi ps3 ampak ta xbox, glee an to koliko prej od ps3 je prisel ven, ne mores verjet kako se dobro drzi.

v glavnem. mene zanima kdo bi mi lahko moddal xbox, da lahko igram backupe..xbox je sekar nov, kupljen pred kratkim, se mi zdi liteon pogon. jaz sem iz Obale drugace.

Lp

PS

kaj tudi vas x360 je tako glasen? :D

Link to comment
ojla :)

sem novopečeni ponosni lastnik xboxa 360 pro.

moram priznat da sem zelo navdusen nad zadevo,

imam tudi ps3 ampak ta xbox, glee an to koliko prej od ps3 je prisel ven, ne mores verjet kako se dobro drzi.

v glavnem. mene zanima kdo bi mi lahko moddal xbox, da lahko igram backupe..xbox je sekar nov, kupljen pred kratkim, se mi zdi liteon pogon. jaz sem iz Obale drugace.

Lp

PS

kaj tudi vas x360 je tako glasen? :D

Zdaj lahko igro instaliraš na disk, zato ti za obrabo pološčka ni potrebno tako skrbeti in backupov ne rabiš :P

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

okok se opravicujem, nisem si milil da ste tako strogi glede tega početja, bom sow drugam sprasevat te svari.

drugace pa neuradno, vsi stekamo zakaj se gre. ampak ze ce se hocete uradno malo zafrkavat, pol pa naj bo.

disk je in bi bil se bolj prezaseden, ce bi hranil vse varnostne kopije iger, ki jih imam na disku. osebno bi se pocutil mirneje in varneje, ce vem da je moja najlubsa igra zavarovana z backupom pred predvidljivimi in nepredvidljivimi škodljivimi posledicami, ki jih prinese s sabo cas in predvsem pomankanje prostora na disku. pa da ne omenjam se vseh ostalih stvari, ki se lahko zgodijo konzoli in pri tem izgubijo podatki. vsak ima svoj stil pac. jebat ga fantje, ce hocem backup pravno to se ni piratstvo, pa vi pastajte linke kolikor jih zelite ;)

Lp ragazzi

Link to comment
okok se opravicujem, nisem si milil da ste tako strogi glede tega početja, bom sow drugam sprasevat te svari.

drugace pa neuradno, vsi stekamo zakaj se gre. ampak ze ce se hocete uradno malo zafrkavat, pol pa naj bo.

disk je in bi bil se bolj prezaseden, ce bi hranil vse varnostne kopije iger, ki jih imam na disku. osebno bi se pocutil mirneje in varneje, ce vem da je moja najlubsa igra zavarovana z backupom pred predvidljivimi in nepredvidljivimi škodljivimi posledicami, ki jih prinese s sabo cas in predvsem pomankanje prostora na disku. pa da ne omenjam se vseh ostalih stvari, ki se lahko zgodijo konzoli in pri tem izgubijo podatki. vsak ima svoj stil pac. jebat ga fantje, ce hocem backup pravno to se ni piratstvo, pa vi pastajte linke kolikor jih zelite ;)

Lp ragazzi

sngi2t.gif

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment
okok se opravicujem, nisem si milil da ste tako strogi glede tega početja, bom sow drugam sprasevat te svari.

drugace pa neuradno, vsi stekamo zakaj se gre. ampak ze ce se hocete uradno malo zafrkavat, pol pa naj bo.

disk je in bi bil se bolj prezaseden, ce bi hranil vse varnostne kopije iger, ki jih imam na disku. osebno bi se pocutil mirneje in varneje, ce vem da je moja najlubsa igra zavarovana z backupom pred predvidljivimi in nepredvidljivimi škodljivimi posledicami, ki jih prinese s sabo cas in predvsem pomankanje prostora na disku. pa da ne omenjam se vseh ostalih stvari, ki se lahko zgodijo konzoli in pri tem izgubijo podatki. vsak ima svoj stil pac. jebat ga fantje, ce hocem backup pravno to se ni piratstvo, pa vi pastajte linke kolikor jih zelite ;)

Lp ragazzi

Iz pravilnika:

Početje, ki bo kaznovano:

- kakršnokoli spraševanje o postopkih zaganjanja piratskih iger;

- skrivanje piratizacije pod izrazom varnostne kopije;

- pisanje o lastnem bodočem/sedanjem/preteklem modificiranju konzole, če je iz konteksta razvidno, da gre za namene piratiziranja;

- namigovanje na piratiziranje pod pretvezo bolj legalnega početja;

- objavljanje povezav do piratskih verzij iger in programja

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

ok..meni je zadnic med igranjem gears of war 2 vrglo ven nek error, da ne more prebrati dvdja, ker naj bi bil umazan oz. da naj ga dam ven iz pogona in ga očistim. sem ga očistil dal not in dela naprej BP. (brez problemov) zdej mene zanima ce je to normalno da se zgodi vsake toliko al je kaj narobe? skatla od xbox360 je bila namrec malo poskodovana na vogalu, pa me skrbi, da ni dobil kaksnega udarca or something. aja pa ni moddan, za zdaj je se devičnik :)

Lp

Link to comment
ok..meni je zadnic med igranjem gears of war 2 vrglo ven nek error, da ne more prebrati dvdja, ker naj bi bil umazan oz. da naj ga dam ven iz pogona in ga očistim. sem ga očistil dal not in dela naprej BP. (brez problemov) zdej mene zanima ce je to normalno da se zgodi vsake toliko al je kaj narobe? skatla od xbox360 je bila namrec malo poskodovana na vogalu, pa me skrbi, da ni dobil kaksnega udarca or something. aja pa ni moddan, za zdaj je se devičnik :)

Lp

Kaj si stvar instaliral na disk ali igraš iz plošča?

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

iz ploscka..sem skoraj siguren..jaja samo nek patch mi je instaliralo ob prvem zagonu igre, ni nic kopiralo na disk. ma ce bi imel igro skopirano na disku pol bi blo 100% nekaj hudo narobe.

in se eno vprasanje, ce vzamete xbox v roke in ga na rahlo stresete, se tudi pri vas cuje notri kot neko migetanje necesa ne fixnega or something. ne vem no, tako se mi zdi oz. tako se cuje. drugace dela dobro, razen tega errorja, ki mi ga je enx napisao in vrglo iz igre.

no malo je se glasen, ma to mislim da je skupno vsem xboxom :P

Link to comment
in se eno vprasanje, ce vzamete xbox v roke in ga na rahlo stresete, se tudi pri vas cuje notri kot neko migetanje necesa ne fixnega or something. ne vem no, tako se mi zdi oz. tako se cuje

ista zadeva, sm mislu da je to sam pr men, jest kdaj slišm neki podobnga tuk ko je pr mer pa igram igrco, dela pa ured.

Link to comment
iz ploscka..sem skoraj siguren..jaja samo nek patch mi je instaliralo ob prvem zagonu igre, ni nic kopiralo na disk. ma ce bi imel igro skopirano na disku pol bi blo 100% nekaj hudo narobe.

zakaj pa ne istaliraš na disk? :P

Meni se je pri enem špilu (bil je popolnoma nov) prikal isti screen, kot bi dal notri DVD in mi je pisalo, da moram ta plošček dati v xbox 360 konzolo :doh: .... ko sem ga dal ponovno noter, pa se je špil zagnal brez problema. Očitno se sem pa tja to zgodi.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Kako prepoznati Jasperja.

Najlažji način: pogledati amperje skozi režo. Če je 12,1A gre za Jasperja. Če je 14,2 je Falcon, če 16,5 je prva generacija xboxa.

12.1A.jpg

Še en način je prečekirati priključek za napajalnik. Opomba: napajalniki so vnaprej kompatibilni, torej stari napajalniki delajo brez problema z novimi xboxi, novejši napajalniki pa ne delajo s starimi.

http://images.anandtech.com/reviews/gad ... ifying.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.