Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

danes sem naredil zaenkrat samo silver račun ko dobim dovolj dolg ethernet kabel si bom naredil live račun me pa zanima če bom nato iz silverja lahko enstavno šel kar na live in mi ne bo treba spreminjati in delati drug račun in da bom mev potem iste achievemente in save igre in take zadeve?

Misliš Live Gold? Ja, samo kupiš si kodo, in jo vneseš notri (preko xbox dashboarda ali PCja), in se ti status spremeni v live. Nimaš nič zajebancij.

Link to comment

Imam malce čudno vprašanje glede xbox360. Moj xbox nima hdmi izhoda, rad bi pa ga na tv priklopil preko hdmi...DA ga priklopim na vga ne pride v poštev ker mi potem ne deluje PAP (picture and picture). Sedaj me zanima ali obstaja kak konverter da bi lahko xbox priklopil na hdmi? Oz nekje sem zasledil da obstaja tak kabel ki ima hdmi izhod...Vglavnem da povzamem če hocem igrat igre in zraven gledat tv mora biti xbox priklopljen na hdmi vhod na tvju, tega pa ne morm storit ker nimam izhoda na xboxu:)

Če mi kdo lahko pomaga mu dam za pivo.

Link to comment
Imam malce čudno vprašanje glede xbox360. Moj xbox nima hdmi izhoda, rad bi pa ga na tv priklopil preko hdmi...DA ga priklopim na vga ne pride v poštev ker mi potem ne deluje PAP (picture and picture). Sedaj me zanima ali obstaja kak konverter da bi lahko xbox priklopil na hdmi? Oz nekje sem zasledil da obstaja tak kabel ki ima hdmi izhod...Vglavnem da povzamem če hocem igrat igre in zraven gledat tv mora biti xbox priklopljen na hdmi vhod na tvju, tega pa ne morm storit ker nimam izhoda na xboxu:)

Če mi kdo lahko pomaga mu dam za pivo.

Lahko bi poskusil z Xbox 360 VGA kablom + VGA=>HDMI konverterjem:

http://www.startech.com/item/VGAHD2HDMI ... erter.aspx

Lahko bi zadevo priklopil na receiver, ki recimo podpira komponentni vhod, izhod je pa HDMI. Ali pa kakšen AV switch: http://www.octavainc.com/index.htm

Ampak iskreno povedano je najbolj preprosta rešitev menjava Xboxa oziroma da se pozabi na PiP. Da še Xbox brez HDMIja deluje je čudež, namreč ti Xboxi imajo možnost okvare preko 70%.

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment

imam še eno vprašanje če kdo ve. Katere serije xboxov so bile brez hdmi. Ta moj naj bi bil star dobro eno leto pa nima hdmi...verjetno me je prodajalec na bolhi napel ko zival.-..jaz butel sem namreč mislil da imajo pač vsi hdmi...ker oba koelga ki imata xbox imata seveda tudi hdmi...

Link to comment

no svojega xboxa brez hdmi sem prodal:) sedaj pa ne vem kje naj kupim novega. Najraje bi arcade model odklenjen z zadnjo verzijo in to je to. novo me to pride okoli 210 do 220e. Rabljenih prakticno ni da so novi se pravi jasper. Imate kaksen nasvet kje kupit oziroma kaj moram pazit pri nakupu arcade modela. ker 1x sem se ze opekel:)

Link to comment

imam tezavo glede forze 3 demo!potegnil swem si demo dol 1.3gb is '''''''' in ker ima xbox 360 2 usb sem si datoteko forze 3 demo posnel na usb kljuc kongston 2gb datatreveler!nakar ga vstavim v xbox 360 in nicv se ne zgodi!!mi lahko kdo pomaga ce je to sploh izvedljivo ali to ni mozno da bi nalozil igerco iz usb kluca!!

lp

robi

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.