Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

in ka pa vi pravite, se splača za 50€ razlike kupit konzolo na amazonu, pa potem reskiraš z garancijo?

Dej nehaj težit že s tem. Kupi xbox v sloveniji in daj mir. Če pa misliš, da je tveganje vredno 50€, pa kupi prek amazona. V vsakem primeru boš profitiral/izgubil ti, tko da naše mnenje ni pomembno.

...

Link to comment

jst pa ne morem pogruntat, ali obstaja kakšen drug način za updejtanje špilov, razen tega da si na live prikloplen ? ker nekaterih iger sploh noče zalavfat če nimaš updejta, pa me zanima a obstaja kakšna offline varjanta ?

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Ej vsi ki ste še zainteresirani za xbox. PRODAM XBOX LIVE ACC. z veliko dodatki( cod5 all map packs, cod4 map pack, REsient evil 5 versus, Far cry2 Fortune.., gears 2 ALL fronts collection, WWE 09 superstar pack 1, pa en Theme o cod4, kul igrica I made a game with zombies in it. ++++++ dodam še zapakirane 2100 MS točke. Za dodatni info se še zmenimo.

Link to comment

Res je, čeprav so vseeno razlike med prvo in drugo serijo Jasperjev:

Pri "V2" pri Arcadih je 512MB integriranega pomnilnika (prej 256), pri Elitih in Arcadih pa manjši napajalnik in novejši pogon.

Pri "V3" so odstranili dodatni hladilnik za GPU in zamenjali pogon z "neodklenljivim".

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment

LP,

včeraj sem nabavil xbox 360 premium(20GB)z 1.6 fimewire.

Ali je možno igre igrati z trdega diska? Jaz recimo bi rad naložil Forzo 3 na disk in mi nikakor ne uspe. NE bi rad da bere z dvd pogona. Skušam naložit tisto NXE update z Partisa, ampak mi nikakor ne rata :headscratch::(

Mi lahko kdo pomaga s kakšnim nasvetom?

LP, Simon

Link to comment
Ce si bannan ne mores instalirat igric na disk....ker ga microsoft zaklene....

LP

Kdaj si pa ban dobil?

Ma na žalost sem kupil bananno konzolo :(

Nisem vedel, da pol več ne moreš špilov instalirat na hdd :(

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.