Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

No sj to me je zanimal, da se ne palim brezveze. Hvala :D. Mam pa šeeno mal bl tehnično vprašanje: v lj sm u študentskmu domu in za internet mam uporabnišk ime pa geslo. Za moje pojme pol boxa ne morm na ta način prklopt. Kako pa bi ga lahko? Je kšn način z rutrjem?

Moraš malce več povedati kakšen tip dostopa imaš :)

Če lahko priklopiš router, je zelo verjetno, da boš lahko tudi xbox. Vprašanje je bolj, ali imaš kakšne porte zaprte itd.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
Mogoče se bo mal butast slišal ampak se da to pogledat kako drgač k pa da prklopm router pa ugotovim da ne dela? :tard:

Nič nisi napisal o tem, kakšen dostop imaš.

Priklopi x360, pa boš videl. Zakaj bi dajal router vmes?

Vprašaj sostanovalce, ki imajo računala, naj ti povedo, kakšen tip povezave imajo. Ponavadi imajo v študentskih domovih kar DHCP.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
No sj to me je zanimal, da se ne palim brezveze. Hvala :D. Mam pa šeeno mal bl tehnično vprašanje: v lj sm u študentskmu domu in za internet mam uporabnišk ime pa geslo. Za moje pojme pol boxa ne morm na ta način prklopt. Kako pa bi ga lahko? Je kšn način z rutrjem?

Kam točno vpišeš uporabniško ime in geslo? Je PPOE povezava?

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Iz lastnih izkušenj ti lahko povem. Imel sem 20gb disk in je bil premajhen. Sploh, če bos igral online boš rabil za DLCje in tako naprej. 4GB je pa tako premal za vse skup edino, če bi igral offline in, da ne inštaliraš igre.

In jaz sem kupil 250Gb in imam zdaj mir :)

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Mene zanima nekaj in sicer:

Tu in tam se zgodi da se xbox noče povezat z Live računom češ da internet ne deluje. Na ta isti kabel sem priklopil TV, predvajalnik in notesnik. VSE omenjene naprave z tem kablom delujejo prez problema, tako da ni problem v nedelovanju interneta ne v kablu ker vse deluje OK. Torej mora biti težava v konzoli oziroma v vhodu za UTP kabel ali z elektroniko za povezovanje z internetom.

Potem čez čas pa spet deluje normalno, pa čez pol ure med igro spet ven vrže z live profila ...... itd.

Torej, kaj bi lahko to bilo?

Ali je z Live portalom kaj narobe ali pa crkuje konzola?

Poslano iz ZX Spectrum

SKALEC.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.