Skoči na vsebino

Iščem klan in soigralce


shoelace

Priporočene objave

Nevem kak naj začnem tole temo, vsekakor pa vem da hočem, da se mi ki imamo X360 tu pa tam zorganiziramo in užgemo various matche v various špilih. Zadnje tedne velik nažigam špile kr tja v tri krasne in stalno čekiram kdaj kdo od vas pride na lajv da bi kej užgal skupi. Darthethan je car v PES in sva že par matchov užgala tud v GoW ampak ni isti filin kotče bi nas blo 10 na kupu.Vem da vas veliko nima dosti časa, se vam ne da al ste pa sam sramežljivi :)

Tale topic sem odpru da notr beležimo evente za recimo kak CoD3,za katerga vem da ma že skor vsak tretji doma.

Pač postaviš informacije, datum, uro, gamertag, mal informativno za kaj se sploh gre in seveda v kire špilu.

Dost nas je da gremo na izi par COD3 matchov, kak Gears of war MP (tud Coop komot), magari kak NBA 2k7 al pa SCDA in seveda tud R6 ko bo... vse to pa zato ker sem sit brez osebnega klanja prek Live-a. Cajta tud sam nimam da bi se več mojih kolegov dobil pred TVjem in bi žgal v štiri splitscreen kot nekoč Halo in Halo 2 zato lahk to nardimo zej prek lajva.

Par vas že poznam osebno X360ašev zato bi tud bil občutk tolk lepši ko bi komu podtakno granato pod noge pa prevsem zato ker bi rad mal bol kvalitetno in zabavno preživlju čas z igranjem, kot sem reku - sit sem raznih američanov v COD3, otrokov k se kr pizdijo če niso prvi v GoW in kamperskih in exploterskih pizdah v SC DA.

Če kdo rabi kazga soigralca za coop nej napiše tu, sploh če ma namen npr pregrat cel story na insane v GoW :doh: :lol:

Upam da tale topic ne bo umru, če pa bo pa kurc vas gleda, rad bi sam da se na kupu dobimo in se res zabavamo seveda tud tekmujemo, če vam pa solo nabijanje in točke (Švajger khm...) pomenjo vse pa nič, se pa lepo meje v samoti :razzy:

COD3 match

Čas: Petek, 17.11.2006, okol 18.00-22.00

Nabijamo:COD3 MP

Gamertag:NinjaKlan

Upam da se kdo pojav, tole mislim 100% (in ne,ni mi dolgcaj in ni me punca pustila :beer: )

PS.1: Da bo tole najbolj funkcioniral ne preveč debatirat u topicu, postvte sam evente če mislte kej organizirat. :thumbup:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
če vam pa solo nabijanje in točke (Švajger khm...) pomenjo vse pa nič, se pa lepo meje v samoti :razzy:

OK, lahko bi takšne izjave prišparal, ne?! Če ti pa kaj ne paše, pa se mi lahko javiš osebno. Itak se poznava. ;)

Če te pa tako nerviraa število točk, naj te pomirim - Live račun uporabljata dve osebi.

Poleg tega pa mam itak slabe izkušnje z našim folkom, ki preprosto ne prenesejo poraza in se potem nafucnejo. :roll: (remeber pgr3)

Kakorkoli že, ob pravi druščini z veseljem ruknem kakšen mp, seveda morem najprej dobiti omenjene igre.

LP

Link to comment
če vam pa solo nabijanje in točke (Švajger khm...) pomenjo vse pa nič, se pa lepo meje v samoti :razzy:

OK, lahko bi takšne izjave prišparal, ne?! Če ti pa kaj ne paše, pa se mi lahko javiš osebno. Itak se poznava. ;)

Če te pa tako nerviraa število točk, naj te pomirim - Live račun uporabljata dve osebi.

Poleg tega pa mam itak slabe izkušnje z našim folkom, ki preprosto ne prenesejo poraza in se potem nafucnejo. :roll: (remeber pgr3)

Kakorkoli že, ob pravi druščini z veseljem ruknem kakšen mp, seveda morem najprej dobiti omenjene igre.

LP

Prišparal kaj? Ni blo nč slabga mišlenga s tem naibijanjem točk. Tisti ki pa solo nabijate pa itak vete keri trije ste, k sm vas zadnč 15x povabu v špile pa niste niti odgovoril. :lol:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
  • 1 year later...

dobro, pol boš pa ti SINE klan. :D

sej ni tako važno koliko let imaš, če te zanima redno igranje so eni izmed fotrov zelo aktivni - ZZR vemda igra skoraj vsakodnevno COD, po moje ne bo imel nič proti če se mu pridružiš v kaki razpaljotki. Jaz sem zadnje čase bolj sezonski. Evo včeraj sem končno probal horde na Gears 2 in je zelo zabavno, samo sem že cedil pred 10 wavom ker sem nespametno letal okoli.

A te zanima zgolj igranje z znanci v klanu ali hočeš kak kompetitiven klan?

Link to comment

Lep pozdrav vsem!

360ko sem nabavil pred kakšnim mesecem in se doslej predvsem solo zabaval s tistimi nekaj igrami, ki jih imam.

Nisem ravno nek ljubitelj fps iger oz. razpaljotk. Še najbližje temu so mi všeč moderni rpgji, ki so že precej na meji s fpsi (fallout3, mass effect). Bolj so mi všeč dirkačine in športne igre. Seveda pa ni izključeno da ne bi z dobro družbo/klanom poskusil tudi kakšno nažiganje :)

Trenutno se tako precej kratkočasim s forzo2, nhl 09 in nba 2k9. Iščem morebitno online družbo za igranje in tudi doseganje achievementov povazanih z online igranjem.

SebastjanP.jpg
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.