Skoči na vsebino

Guitar Hero [vprašanja]


SlashSpeed

Priporočene objave

  • Odgovorov 145
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Jst spilam na medium sam dosegam 3 zvezdice pri metalliki k majo najbolse komade za bobne =) mene kick pedal jebe k si delam takt in ga skos prtiskam =)

Sam sem imel podobne probleme. Če ne moreš drugače si drži takt z drugo nogo, če ne nameravaš igrati rednih bobnov, te to ne bo motilo. Ali pa "bangaj" z glavo.

Drugače pa se na nekaterih pesmih na medium, nekaterih na hard takt drži po eni izmed činel. Pač zaporedni udarci na isto činelo.

Link to comment

ja, jaz pa men se je ena palca ze mal zvila tko ce jo dam na ravno podlago pa jo tko mal okol zavrtim vidim da je zvita za ene 3mm

pa jz k sm jih odpru je blo na bobnih tolk enga prahu, pa zadi je ene par prask p tm k maš control panel za upravlat je tak vse cudno komaj da stoji

pa una čist spredna blazinca na kick pedal mi je skor že dol šla :S siceri tk igram na tepihu tak da ni problema

uglavnem po kvaliteti so me bobni razočaral...

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 3 tednov kasneje...

Zdravo!

Mene pa zanima, če je že kdo kupoval guitar hero bundle (z kitaro) iz sendit.co.uk.?

Sam sem tam naročil že par iger in nikoli ni bilo težav, no zdaj pa sem se odločil da kupim gutar hero 5 bundle in seveda paketa ni od nikoder. Trenutno je od poslanega paketa preteklo 16dni. Zanima me predvsem, če je še možnost, da paket pride, če je slučajno imel kdo podobne izkušnje? Predvsem glede na to, da paket ni majhen.

Seveda sem jim tudi že poslal sporočilo, da zadeve še nisem dobil. Odgovorili so mi, da naj počakam 30 dni, potem sprožijo nekakšen postopek, da je pošiljka pogrešana.

No upam, da na koncu ne ostanem brez denarja in pošiljke.

lp

Link to comment

Ravno sem dobil voljo da bi naročil kitaro ampak sem se zadnji moment ustavil in raje povprašam kako je s to zadevo...

Na bolhi sem našel kitaro (GH 3), ali ta kitara gre na GH 5 ???

Tudi po ebay-u sem nekaj iskal in našel cenovno ugodne kitare ampak so te GH 3.

Torej more biti za vsak GH ista kitara ki pripada zraven ali je vseeno???

lp

DarySLO.png
Link to comment
Zdravo!

Mene pa zanima, če je že kdo kupoval guitar hero bundle (z kitaro) iz sendit.co.uk.?

Sam sem tam naročil že par iger in nikoli ni bilo težav, no zdaj pa sem se odločil da kupim gutar hero 5 bundle in seveda paketa ni od nikoder. Trenutno je od poslanega paketa preteklo 16dni. Zanima me predvsem, če je še možnost, da paket pride, če je slučajno imel kdo podobne izkušnje? Predvsem glede na to, da paket ni majhen.

Seveda sem jim tudi že poslal sporočilo, da zadeve še nisem dobil. Odgovorili so mi, da naj počakam 30 dni, potem sprožijo nekakšen postopek, da je pošiljka pogrešana.

No upam, da na koncu ne ostanem brez denarja in pošiljke.

lp

No, stvar je taka, da kao ne morejo poslat tako velikega paketa. Zanimivo, da so to ugotovili po 3 tednih. Vsaj denar so mi nakazali nazaj. Tako da zgleda ostane za take stvari zgolj Slovenija... Ali mogoče kdo pozna kakšno tujo stran, ki pošilja tako velike pakete v Slovenijo? Seveda bi bilo dobrodošlo, da so cene nižje kot pri nas.

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.