Skoči na vsebino

Najboljše strategije


vaga101

Priporočene objave

  • Odgovorov 66
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

1: Rome total war (seveda z modi RTR in EB)((komaj čakam na empire total war))

Zakaj roma tw najboljša: način igranja, bitke; prvič pravilen prikaz rimske vojske, ni štancanja vojske, število sovragov ne pomeni vedno zmaga, veliko vojakov na bojišču, soliden AI, velika mapa in pokrajine.

2: Company of heroes + oposing fronts +(pride letos še en dodatek)

3: LOTR The battle for middle earth 1,2 + dodatek.

4:Wordl in conflict

5:warhammer 40000 down of war z vsemi dodatki( letos pride dvojka mal bo podobna coh)

6:Age of mitology + dodatek

7:Medieval 2

8:Stronghold crusader

9: Pretorians

10:Red alert 2

Link to comment

MEni strategije ki so mi res dbest: TW Rome in Medival 2, Dungeon keeper 2, settlersi I II III in IV pa II 10th remake (škoda ker so kasneje popolnoma uničili serijo...), Warcraft 3 je bil tudi odličen, warhammer 40000 down of war, Homeworld mi je bil tudi super samo svinsko težak... pa še kakšna bi se zihr našla...

Link to comment

Emm še nekaj sem posnel gor KMOD pa ga neče zagnt, probam tudi kr z folder map pa gre do uvodnega loadinga pol pa cepne na namizje ? Sicer pa igram igro brez patchev pa rečem da je še boljša , no vsaj objekti pa enote mal preveč stanejo, sam pa zato lahko na bojišče pošlješ več M26 persingov ali tigrov pa tudi m4 caliope strelja z topom.

Upam da nisem preveč nadležen, jonski ali veš kje se da naštimat za več commandnih points kr bi rad na mapi mel večje horde vojakov pa pločevink.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Ej mene zanima nekaj, pri igri coh sem si moral za online igranje potegnet celo serijo petchv eden izem njih velik 1.8gb je vseboval tudi oposing fronts, no zdaj če hočem igrat OF kampanijo ali pa pri multiplayerju uporabljat OF frakcije moram vpisat orginal cd key, sej navaden coh mam orginal sam nekako bi rad igral tudi tega OF pa nevem kje bi dobil orginalno cd key kodo, a se da temu kako izognet ali pa v datoteki izbrisat ali pa prepričat igro da sem vnesel orginal cd key. Igre v bb nimajo je bila po 15 €(vse pošlo) pa tudi v mulerju je nimajo(govorim za mb), preko mantisa pa stane po 45 € in je ni na zalogi pa tudi drugot je nimajo. Ful me moti da imam igro že gore pa mi neka koda preprečije to, sem probal z warez fintami, kreki, ilegal cd keyi pa v igri ne primejo, očitno orginalna verzija to ne zazna ali ne sprejme.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.