Skoči na vsebino

"Stand by" in "Hibernate"


Priporočene objave

Hvala za odgovor :beer:

Imam pa še eno vprašanje in da ne odpiram nove teme, bom kar tukaj vprašal. Kolega me je prosil, naj mu namestim na novo windowse, toda med instalacijo se pri cca 70% prikaže modri zaslon! CD je originalen in delujoč, saj sem tudi sebi pred kratkim naložil windowse. Ali je problem do trdega diska? Kako bi napako odpravil ?

pscopymz9.jpg

ps2cv4.jpg

Link to comment
  • vrhovni
]Hibernate porabi manj energije v času "mirovanja" (računalnik se praktično ugasne), vendar je tudi precej bolj "rizičen" da se ti računalnik z OS Windows ne zbudi pravilno, vsaj na moje izkušnje.

Hm, jaz v parih letih uporabe Hibernatea na laptopu nisem imel enkrat problemov z njim ..

Link to comment
]Hibernate porabi manj energije v času "mirovanja" (računalnik se praktično ugasne), vendar je tudi precej bolj "rizičen" da se ti računalnik z OS Windows ne zbudi pravilno, vsaj na moje izkušnje.

Hm, jaz v parih letih uporabe Hibernatea na laptopu nisem imel enkrat problemov z njim ..

Consider yourself lucky potem. Jaz imam tistih parkrat, ko se ga spravim uporabljati, skoraj vedno težave (Lenovo T61 z Vista Business npr.).

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.