Skoči na vsebino

XBOX 360 LAN PARTY TRŽIČ 20.6.2009.


numerus

Priporočene objave

  • Odgovorov 178
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Ja....v Sloveniji je zaenkrat premalo stalnih playerjev da bi se nafuravali v top tier ekipe! Kar pomeni da ti camp/igro/teamplayerja določa žreb.

Ne me narobe razumet no....sj jst bi tudi meu enga elita zravn mene v ekipi, da zihr pofukamo ostale ampak pac ne gre, ker je dost jasno kdo je favorit.....se posebej ce folk igra horde in je ceu zakon(ce govorimo za GoW)

However....jast sem zato da se cod playerji odločjo katero verzijo igre bodo igrali. Kar se mene tiče sta docela isti.....camp je camp xD

Plus....rad bi da se tokrat dejansko loci konzole na katerih se bo igralo turnirje in konzole okoli katerih se bodo/bomo pijanci zajebavali v RB alpa GQ.....lani se je pomoje vse prehitro prelevilo v trash iz vidika da se je na eni konzoli igralo eno igro, na drugi to, na tretji je Calico bruhau Dark Sector....skratka na koncu smo mogli prepricevat folk da smo dobili frej konzole za sam turney.

Sicer je fer da vsak dobi kar hoče ampak vseeno no....to je treba ločit! Pomoje je kul ce se tm ko je blo lani platno postavi nekaj podobnega in da so tm random konzole.....na mizah ki so na začetku se pa igra turney, team games only varjanta.....

No itaq se bom se z Urošom zmenu in se potrudu da mu čim bolj pomagam z organizacijo saj komaj čakam, da vas vse porejpam offline v GoW!

So till next time, like kekken would say: Buhuhuhuhurrrrriiiiinnnnngiiittttooooonnnnn :bringiton:

ps: bmxrider je scrub! :love:

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Čeprav trenutno nisam ravno neki dost na Lajvu mam namen prit, ker bi rad spoznal malo ta folk.. Pa sploh vidu kak je na enem xbox360 lan partyu. :D Tak da se bom potrudil da pridem, čeprav mi je daleeč za it. Prespiš lahko kje dol, če si prnesem spalko s sabo?

Link to comment

Za turnirja v GOW in COD se bodo izžrebale dvojice. Sam žreb bo pred začetkom vsakega turnirja. V GOW se bo igralo na 5 zmag (Execution), na prej določeni mapi. Poraženci bodo nato igrali v repasažu. Finale bodo med zmagovalcem rednega dela igre in med zmagovalcem repasaža. Pri COD-u se bo igral Death-match na 25 killov (oz. se bomo zmenili na samem lanu). Osem konzol bo postavljenih izključno za turnirje v GOW in COD, Street Fighter pa se bo igral na platnu.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.