Skoči na vsebino

XBOX 360 LAN PARTY TRŽIČ 20.6.2009.


numerus

Priporočene objave

Morem prepričat Mlakyja, da bo peljal. Če bom jaz peljal bom potem mogo bit lepo trezn trezn... Še glede vožnje - a bi bil kdo za to, da se na enem počivališču vsi dobimo in potem gremo skupaj tja? Mlaky je sicer reko, da bo šel ob dveh iz MB, pač če ma kdo kake podobne plane glede časa odhoda.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • Odgovorov 178
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Mene pa zanima , če je tam kaka internetna povezava po možnosti brezžična, da bi sabo prinesel laptop in če bi kod rabil (mape,igre ) katere so regijsko zaščitene , da bi jih tam zloaudali !!?? :headscratch:

Ti kr prnes laptop, če ne druzga boš pa men zdownlovdu Wolfenstain 3D :hyper::hyper: sam če dobim do takrat kje kešne pike

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Ok, sem se ravnokar z #Urošem pogovarjal glede organizacije, da vam malo razjasnim potek vsega skupaj.

Kot vsi veste je "vstopnina" 5€, zbran denar je pa potem namenjen nakupu čevapov, pokalov, ID cardov in vsega podobnega.

Neuradni začetek dogodka je v soboto ob 15.00, pričetek turnirjev pa je predviden za 2 uri kasneje. Najprej bo to Street Fighter, potem Call of Duty, zadnji bodo Gearsi. Sami turnirji bodo letos precej bolj organizirani - plan je, da se postavi 8 konzol (če bo sreča tudi z istimi monitorji) in te konzole bodo namenjene samo za turnirje. Za vse nejasnosti okoli iger in organizacije se bo določilo tudi par ljudi, ki bodo odgovarjali na vsa morebitna vprašanja. V prvem planu so to zraven Uroša še Morbid, Relix, Frikozoid, Josip in Samotar. Vkolikor bodo vsi prisotni in prisebni.

Glede sponzorjev in nagrad. Sponzorji so že omenjeni na plakatu, vsi po večini veste, kaj pričakovati, kot dodatna informacija pa naj povem, da je SnD trgovina z računalniško opremo. Nagrade naj zaenkrat ostanejo skrivnost, lahko pa pričakujete kaj več od praznih CDjev in Virtua Tennis majčk. Žrebali jih bomo med dogodkom, tako da lahko z malo sreče vsak kaj zadane, ne glede na vaše igralne (ne)sposobnosti. Za zmagovalce posameznih turnirjev in najboljšega igralca dogodka so pripravljeni pokali, ki si jih lahko ogledate zgoraj na slikah.

Hrana in pijača. Kot že rečeno, v vstopnino so všteti čevapi, katere se bo peklo na kraju dogodka, za kuharja je poskrbljeno. Še to - za imetnike ID cardov, ki jih dobite ob vstopu so cene piva znižane za 15%.

Druge stvari. Uroš naproša vse, da prinesejo zraven čim več hardverja, tudi če nimate monitorja prinesite konzole, kontrolerje, špile ipd. zraven. Zna se zgoditi, da bo na voljo par praznih monitorjev. Tudi internet v biljardnici je, sicer ni wireless, ampak vseeno.

Za konec še lokacija, da se ne bo kdo izgubil: Biljard Klub Tržič

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Mene pa zanima , če je tam kaka internetna povezava po možnosti brezžična, da bi sabo prinesel laptop in če bi kod rabil (mape,igre ) katere so regijsko zaščitene , da bi jih tam zloaudali !!?? :headscratch:

Res? Bi lepo prosil me še vedno čaka PIMP žaga in mape z gearsov 1&2 :objem:

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
Jaz sem na prejšnje LANe stalno noso 32'' tv in ga je banda vedno zasedla za razne Guitar Herote. Če torej nočeš skos ždet zraven GHja, prinesi kaj manjšega, pa še bolj praktično je.

Kar naj proba kdorkoli zasedet moj TV za kitar queero. I dare you all.

Pa tudi če bi hotel prinest kaj drugega, mi preostane samo še 19˝ LCD, kar pa nekako ne pride v poštev, pa vseeno raje 32˝ stvari okoli nosim.

Link to comment

Jo a mi lahko kdo (Unleash, Morbid, #Uroš etc.) napiše telefonsko na zs, da pokličem, če se zgubim kje?

Problem is, da sem pred časom zamenjal telefonsko in zdaj niti mlakyjeve nimam, njega ni nikjer za dobit, upam da se boma našla jutri. In če bi mogo slučajno it sam, najbrž ne bi našo do tja :D

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Zadnjo sekundo: Če rabi kdo prevoz iz okolice Lj, lahko pridem pobrat.

Številka je 040 246 534, grem pa okoli pol ene, verjetno ene 5 minut prej.

Aja, mel bom pa 2 škatli, če bo slučajno kdo brez.

LP!

p.s.

Pa če ma kdo kakšen večji monitor od 17˝, se priporocam. TVja nebi v vsem tem dežju okoli prevažal :D

Link to comment

Kekken tu, leeching Apollo's PC in Relixes WLAN. Zaradi nepricakovanih, dramaticnih klimatskih sprememb so izumrli dinoz... Ahem, ne, bo problem z BBQjem vzunaj (logika je sledeca: dez + rostilj =\= combo), tako da ljubitelji balkanske kuhinje verjetno ne pridemo na svoje in se bomo morali zadovoljiti z narezki. Oh well, glede na to, da je cena se kako ugodna za vse skupaj, verjetno nimamo kaj dosti sikat.

Tako da no, ko je dez vzunaj je itak se lepse zabijat dan v zaprtem prostoru, saj imamo notranji izgovor, da itak vzunaj ne bi bilo kaj poceti. WIN!

Aja, kriticne primere (recimo "OMFG, sem sredi gozda in nimam pojma, kam naj grem... pa uni medvedi me postrani gledajo!" lahko poklicete Urosa na: 040577411 - dial U for supahUrosh)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.