Skoči na vsebino

Wii dogodka [ZDA/JP in EU]


Anduril

Priporočene objave

  • Odgovorov 162
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Live porocanje iz NY konference.

http://www.gamespot.com/news/6157575.html

Podoben sistem mikrotransakcij kot pri Microsoft Points.

NES igra - 500 Wii tock ($5)

SNES - 800 ($8)

N64 - 1000 ($10)

Kartice z 2000 tockami bodo stale $20.

Prenosljivi Mii avatarji, ki so shranjeni v WiiRemote. Torej ce gres k prijatelju, bos lahko igral igre s svojim avatarjem.

Uporabo Opere (internet channel) bo potrebno kupiti z Wii tockami.

Cena WiiRemote - $39.99

Cena Nunchuk - $19.99

Link to comment
  • vrhovni
10. november ;) glede na to, da se je europa izkazala za zelo hvaležen trg za nintendo z DSom nebi bilo zgrešeno če bi Wii lansirali najprej v EU

Sanja svinja kukuruz, a kuku .. :) Bomo vidli jutri zjutraj.

Kar se mene tiče, so s kar nekaj stvarmi precej zabluzili .. če vključujejo Wii Sports v komplet, je totalno nelogično, da v kompletu ni vsaj dveh wiimoteov. Osnovna poanta Wii Sports je pomoje v multiplayerju, ne pa v tepežkanju žogic z računalnikom? Magar naj bi izdali 2 kompleta (kar je itak moderno zadnje čase :lol:), pa bi bil en 200$ brez Wii Sports, en pa recimo ene 270$ z Wii Sports in dvema wiimoteoma. Pomoje bi se precej boljše obneslo.

Cene VC špilov so glede na vložen trud, ki ga bo Nintendo z njimi imel (torej, nič), tudi previsoke. Vsaj par dolarjev manj bi morali bit - da ne bi o tem, da je v prezentaciji pisalo za vse stare špile "Starting at x $", kar pomeni, da se lahko precej zihr nadejamo še dražji VC špilov. Cigani Nintendovi. :yuck:

Štart 2 dni po PS3ju? Noooot so smart, Nintendo. To bo garantiranih 400k folka, ki bo dva dni prej zapravilo 600$ za konzolo in dvomim, da se bodo pripravljeni odreči še ekstra 250$. Če bi štartali par dni prej, si Wiija, ko bi bili še lepo založeni z denarjem, verjetno ne bi omislili samo najhujši Sonyboti in anti-Nintendovci. Vsaj po moji omejeni logiki. :lol:

Pa, aja. Opera za kupit? Bullshit. Še na svojem jeb**** mobitelu sem jo dobil že zraven, PC verzija je pa tkoaltko zastonj. Vsaj to bi še lahko vključili v ceno, če že niso mogli zadeve obdržati okrog 200$ ..

On the other hand - Zeldaaaaa. Hude dodatne funkcionalnosti Wiijevega vmesnika. Wii sam po sebi. Verjetno še vsaj par kul 3rd-party naslovov ob izidu. Moj vem, da bo takoj, ko se bo dalo, bohved pa, koliko druzga folka bo relativno visoka cena odvrnila od nakupa ..

Link to comment

Se strinjam z vsem kar je Anduril napisal. Ampak močno dvomim, da bosta dva wiimota zraven. Ja pa z to opero so čisto mimo ustrelili :disbelief:

No, ampak kljub parim grajam na konzolo (večinoma kar se cen tiče) mislim, da bo to zares odlična konzola. Sploh, ker bo Zelda lansirani naslov, bo folk takoj pokupil konzole. Zase že vem, da si jo nabavim prvi dan, ako ne bo vse razprodano.

re.jpg
Link to comment

mislim, da smo razočarani predvsem zaradi tega, ker smo od nintenda preveč pričakovali oziroma smo pričakovali tisto kar bi nam bilo všeč... rekli so da konzola nebo dražja od 250 $, zdaj ko toliko stane so vsi popadali dol. saj ni tako huda cena. so pa tudi mene razočarali, da bo samo en wiimote zraven in to, da bo treba wiimote in nunčaku nabait posebaj :tard:

Link to comment
Zakaj bi rabil vec kontrolerjev? Ce zeli prijatelj igrat Wii, si naj kupi svoj izvod in zraven dobi kontroler in nunchuk.

Za 250€ + WiiSports + WiiRemote + Nunchuk = FTW!

Hotel je samo povedati, da je igranje v dvoje bolj zabavno, saj so wii sports naredli prav za igranje 2-4, ker je najlepse in najbolj zabavno.

Link to comment
  • vrhovni
Zakaj bi rabil vec kontrolerjev? Ce zeli prijatelj igrat Wii, si naj kupi svoj izvod in zraven dobi kontroler in nunchuk.

Zato, ker naj bi bil Wii glede na videno in glede na Nintendovo filozofijo ultimativna multiplayer konzola - sploh pa Wii Sports verjetno ni ravno mišljen kot fantastična singleplayer izkušnja. Če ga že dajejo zraven, naj še poskrbijo, da boš kaj imel od njega.

Vsekakor je tvoj argument čisto veljaven za frende .. dvomim pa, da si bosta šla moja dečva in brat kupovat svojega Wiija. Zaradi njiju dveh bi mi zelo prav prišel še en wiimote ob nakupu, pa verjetno še marsikomu. :) Vem, utopične želje, bi si pa s tem pomoje Nintendo pridobil ogromno novih kupcev, ki so si jih s to ceno verjetno oddaljili ..

Link to comment

Konzola je še vedno sorazmerno poceni! Da pa cena vendarle ni tako zelo nizka, kot smo eni upali, pa gre po moje predpisati delno konkurentoma, sploh Sonyju..., v primerjavi s PS3 je Wii še vedno akcijski artikel.

Če bi bil preveč poceni, kot je denimo bil na koncu Gamecube, bi konzolo mnogi nevedni označli, kot šrot...

Mislim, da cena ni prehuda. Nintendo bo za razliko od Sonyja imel do novega leta dovolj konzol na tržišču, zato mu lansiranje za Sonyjem ne bi smelo škodovati.

Nepodpora sukanju DVD-je odvrnila nekaj oz. precej kupcev v primeru Gamecuba. Sedaj, ko dobiš DVD player praktično za drobiž to ne bi smel bit problem...

Dva kontrolerja poleg, bilo bi lepo, a dobili bomo vsaj Wii Sports. To je pa tud nekaj porkaduš. Glejte kak je Wii lep, jaooo ljudje davajo vlki denar ven za neke svečnike okrasne in vaze... :hyper:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.