Skoči na vsebino

Call of Duty: Modern Warfare 2 [X360]


Priporočene objave

Hohoho, igra je res odlična ampak ne zastopim zakaj vsi tako hvalite grafiko??? Meni se ne zdi skoraj nič izbolšana!!!

Drugač pa je igra malo čudna, še posebaj prva misija, na tistem delu ko streljaš dol z jeepa, ne vem če sm ih 5 pobil saj nisem skozi tisto kri videl nič, igro igram na normal in ni težka, razen v najbolj retardirani misiji, v kateri moraš zavzet naftno ploščad, zajebal sem jo 14 krat!!!! Prokleti talci zajebani!!! Sm kar popizdevu!!!

Zanima me pa koliko misij ima act 3???

In koliko krat moraš priti do največjega livela(55 ali 65 ali kolikor že je na MP) da greš v zadnji prestigue???

Link to comment
  • Odgovorov 401
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

10x prideš do lvla 70 in si uberleet. Honestly, za to bom še jaz rabo 2 leti. MP je čist drugačen od tistega iz štirke, mape so po večini čist random, prevelike in nič kaj balansirane. Polek tega je scoring sistem čist zgrešen, nikoli ne veš kolk točk si dobil. Na koncu tekme ti piše, da si na primer dobil 2200 točk, kar je po mojih izkušnjah čist nekaj druga kot število točk, ki si jih dejansko prejel.

Puške se mi zdijo čist povprečne - v štirki je mela vsaka svojo "osebnost," s vsako si igral drugače. Tu pa se mi zdi, da so vse iste. Merek pri nobeni ne skače kot v štirki AK47, M16 ni več primary choice za noobe, RPD je zgubil svojo dominantno moč in natančnost. Edino, kar mi je bolj všeč so zvoki orožij, ki jim dajejo občutek moči, ampak so spet zgrešili pri LMGjih. Resnični soundi gor ali dol, RPD in M60 sta v štirki zvenela res dobro. Druga fina stvar na puškah je to, da so attachmenti pobarvani v isto kamuflažo, ko je ta v uporabi, to je pa v bistvu tudi vse.

Playlisti so res zjebani, v kombinaciji z večjimi mapami je vse skupaj pretty shitty. Vzamimo za primer mapo Derail - v TDM se 12 igralcev hitro porazgubi po mapi, ker jih večina igra brez kakega koli sistema, potem pa kampajo na kaki strehi ali pa v grmovju in čakajo, da kdo naključno prileti mimo. Bi si predstavljal, da je v deathmatchu še hujše. HQ je po novem tudi pokvarjen, s to novo obliko spawnanja baz je vse skupaj še bolj confusing. Na večjih mapah se razgubi vsa dinamika borbe, ker nasprotnike velikokrat spawna na drugem koncu mape in potem hodijo pol minute nazaj na HQ. Pa še omejitev je na 200 točkah, tako da je vsega prej konec. Nov Demolition mode je dokaj dober, Domination tudi ni ravno slab, ampak spet ni pravega učinka, če objective gamov ne igraš s kolegi, ker vsi letajo okoli ko kure brez glave. Večina Slovencev pa itak igra tista 2 hardcore načina, ker je treba v navadnem dejansko dobro zadet nasprotnika, da ta pade. Pa radarja ni treba znat uporabljat, ker ga pač ni.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

lollollol pesimistično haha in kruto, imaš prav za te mape so 1-krat prevelike, prav tamanjše se dobi samo 4 na 4 kar jaz ne igram ker je edino ffa, katerega jaz ne maram igrat!!!

Drugač pa mi je igra kar všeč ker jaz obožijem dosti kostumizacje!!!

Najslabša stvar pa so sigruno mape, meni so všeč samo 4!!!

Btw fak jebemti ste zmejšni 10x omfg, picak rija zdej si bom še na komp nabavu da bm lohk jgru z mojmi prijatelji in jih pwnal, sam pira ja 20-krat ste mone omg jz se bom šol pokopat!!!

Link to comment

:disbelief: Če smo že pri bučkah, odgovor je 17 !!!

ali po angleško ''Is you is or is you ain't shield,yes?'' :zzz:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

kaj veš vse je možno!!!

ne bom razlagal malo preveč komplicirano ampak ljudje so tudi tako neumni da bi to naredlil(jaz osebno ih poznam)!!!

drugač pa vas želim uprašat če je pri cod6 v SP-ju kakšna misija kjer je neskončno ljudi????

da vidim za naprej, zdaj igram igro na hardned, planiram da bi jo naredil tudi na veteran, zato bi rad vedel če se sploh splača truditi, ker če ih je kje neskončno je brezveze(preveč zajebano zame), kot cod4, sp sem najbolj sovražil zaradi svojega neumnega sistema za neskončno sovražnikov!!!

Link to comment

Sej vem kak je to, jaz tud take poznam. Drugače pa v nobeni misiji ni neskončno ljudi, ker je IW uporabil en kao ful pametn AI, ki je oh in sploh in nasploh tak dober, da špil ne rabi neskončno ljudi, ampak samo enih par ful pametnih. Najbrž celo bolj pametnih od tistih, ki v X360 forumih prodajajo PC špile za preveč dnarja.

/SLOVENIJA GRE NAPREJ!

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.