Skoči na vsebino

Call of Duty: Modern Warfare 2 [X360]


Priporočene objave

  • Odgovorov 401
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Ni tako dober kot misliš. Sam sem bil razočaran. MP sucks.

jaz vas ljudi ne zastopim, kako je možno da MP sucks, sigurno je boljši od 4

drugač pa meni se zdi da je SP sramotno narejen ne more niti do luleka pridt mw1

edino kar na mp niso še popravili je spawn place, dostikrat se zgodi da se spawnaš na enemy spawnu ali podobno

Link to comment

Govorim o slabo narejenem Multiplayer-ju. Singleplayer je zakon hands-on, grafika prav-tako, gameplay tudi. Gremo na MP. Mape? Sfaljene do konca. Nekatere premajhne, druge prevelike, da sploh ne govorim o SPAWN pointih, ki so totalno glupi. Kako me lahko spawna direktno pred sovražnika? Drugo so dodatki, za vsako pištolo popolnoma isto. Silencer, Red Dot, Holographic Sight, itd.

Pa tudi pištole so tako-tako, zelo neuravnovešene.

Marsikdo bi se strinjal z mano, sicer pa vsakemu svoje. :)

Link to comment

Mislim, da si jih mel v WaW skupno 10. Za zdaj se mi zdi, da je v MW2 isto - prvič sem šel v prestige in dobil zraven 1 slot. Mislim, da jih dobivaš zraven ob določenih prestige levelih, a ne ob vseh. 15 bi bilo itak preveč, že pri šestih študiram, s čim bi vse zapolnil, ker večinoma igram z assault/smg puškami in me razni sniperji, riot shieldi ipd. ne zanimajo.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.