Skoči na vsebino

Dobil sem banano !? Novi BANWAVE od M$


Gost aljo11

Priporočene objave

  • Odgovorov 750
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Js se matram pa matram 16 ur bil prizgan xbox pa nic. Juti bom probu tut ene 16 ur sam da bom z dekno zamasil izhode ventilatorjev. Upam da se bo skuhu da bo zlato zapecen. Pol pa v mullerja se cetrtic zamenjati. Banana ma nas rada!

...sam da ne boš zažgal bajte... :beer:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

ko dobim xboxa si bom dau motto: Bannana ma nas rada, upam da kak slovenec ne dela pr microsoftu da me nau bannu. V mullerju pa upam da nisto tok aklih (skrbni ce ne veste kaj aklih pomen) glede flashanja.

Edit: Od zdaj naprej sam se original igre, prvo bom kupu mw2 pol pa... hm ko pride kaki novi firmware pa navalimo. Oni mene jebali bodo, jas pa nih se bol. od tega banna bom meu se korist, nov xbox!

Link to comment
Js se matram pa matram 16 ur bil prizgan xbox pa nic. Juti bom probu tut ene 16 ur sam da bom z dekno zamasil izhode ventilatorjev. Upam da se bo skuhu da bo zlato zapecen. Pol pa v mullerja se cetrtic zamenjati. Banana ma nas rada!

faaak! a ni druge poti? dobesedno ga hočeš zadušit!

kako je zdej s tem Müllerjem? A je to kot je bilo "baje" včasih? Torej prideš tam s pokvarjeno konzolo, vidijo da ne deluje in ti dajo novo konzolo, staro pa pošljejo v Nemčijo?

tf7master.th.png
Link to comment

Dober ban!

zanimam me sledeče vprašanje: Če imaš konzolo, ki je bila priklokpljena na live in je bila flashana a ni bila banana in maš na njej (na njenem profilu) npr. 10000gs in jo imaš zdaj naprej samo offline, tako da profil in hdd nista nič koruptana. Ali če kupiš novo konzolo in daš stari disk gor, se upišeš na live s starim acc. a ti save gami pa achievementi ostanejo?Al lahko kako prek sejvov ugotovijo da neki ni prav..In če bi naprimer na offline (nebanani) konzoli igral igre singleplayer in se potem z istim računom vpisal na neflashano online konzolo, na kateri bi igral multiplayer ali bi se ti achievement z offline konzole prenesli na live brez problemov....

vem da je dokaj zakomplicirano zastavljeno ampak upam da razumete za kaj gre?

bana do 5. nov nisem dobil, ga pa tut ne bom ker bom ostal kar offline(savegame,profile, achievementi).... :)

HVALA.

sk8errocker666.png
Link to comment

@samotar:

Hvala za odgovore.

Sem zadovoljen, tvoji odgovori so zmeraj poučni in nas kaj naučijo, predvsem pa pomagajo pri reševanju težav.

Mah, konzolo ni problem kupit, škoda bi bilo računa, ki je še aktiviran 6 mesecev, pa vse karte od COD5 - MP1/MP2/MP3, pa na računu imam še 1400 MS pointov, pa nekaj oblek za avatar, pa .. pa .... dosti tega sranje in je dejansko škoda, da to vse propade, samo v tem je fora ... metanje denarja skozi okno.

SKALEC.jpg
Link to comment
Vcasih je blo tko ja. Si prsu si reku da mas pokvarjen, se garancije ni pogledu sam novga ti je dal, pol je pa sosed kupu xboxa se je pa dru da je umazan od cokolade.

:lol::hyper: :ihih: :beer: kako pa je kaj sedaj? namreč me zanima, ker sem tudi js kupu zadevo v Mülllerju ravno zaradi tega in v primeru, da dobim banano (raje bi pizzo), bom probal zamenjat konzolo...

@wiiman: preberi si sledeče:

http://www.consolehardware.com/forum/vi ... 1057#p1057

http://paste2.org/p/504066

tf7master.th.png
Link to comment
Vcasih je blo tko ja. Si prsu si reku da mas pokvarjen, se garancije ni pogledu sam novga ti je dal, pol je pa sosed kupu xboxa se je pa dru da je umazan od cokolade.

:lol::hyper: :ihih: :beer: kako pa je kaj sedaj? namreč me zanima, ker sem tudi js kupu zadevo v Mülllerju ravno zaradi tega in v primeru, da dobim banano (raje bi pizzo), bom probal zamenjat konzolo...

@wiiman: preberi si sledeče:

http://www.consolehardware.com/forum/vi ... 1057#p1057

http://paste2.org/p/504066

Pred 10 mesci sem bil tam pa so neki mogli 3 tedne zadrzat kao neki pro, pol so mi pa novga dali :D

Link to comment

Še vseeno ni sem dobil popolnega odgovora, zanimam me ce ti lahko kaj naredijo z profilom oz. z konzolo(2) na katem imaš samo save, achievemente, gamerscore, od flashane(nebanane,samo offline) konzole(1) na kateri so bile igrane ........ igre.Konzola(2) sama pa ni nic flesana in na njej se zaganjajo sami originali.

sk8errocker666.png
Link to comment
Še vseeno ni sem dobil popolnega odgovora, zanimam me ce ti lahko kaj naredijo z profilom oz. z konzolo(2) na katem imaš samo save, achievemente, gamerscore, od flashane(nebanane,samo offline) konzole(1) na kateri so bile igrane ........ igre.Konzola(2) sama pa ni nic flesana in na njej se zaganjajo sami originali.

mislim, da na drugem linku piše, da lahko preneseš določene podatke na osnovi katerih te lahko tudi na novi konzoli banajo. offline achievementi pa se ne bodo šteli enkrat ko boš šou na live, če maš corrupted gamertag.

sm pa že slišal, da je folk dobu ban pa je meu povsem nedotaknjejo konzolo (zaj**al M$) pa so se pol pritožili in so jim potem odbanali konzolo.

tf7master.th.png
Link to comment

Corrupted gamer taga nimam ker konzola sploh še ni benana.Na podlagi česa naj bi mi benal novo konzolo saj ni ne flesana na njej se igrajo sami originali, samo pač sejvi z offline flashane(nebanane) konzole so gor. Če pa za to, da maš sejve z flashane konzole gor dobš ben pol pa ostanem brez besed........

sk8errocker666.png
Link to comment

Jebemti do 22 ure sem igral rainbow six 2 prek lajva , pol sem šel po nasvetu makg88 offline igrat zdaj pa si ne upam it na live kr me je strah da bi zaf.... achivemente pa grame ... pardon gamescore pa live sem lih avgusta kupil . Upam da še nisem bannan . :crybaby: :crybaby: :mirror::mirror::mirror:

Nekaj me zanima a lahko pogledam če sem bannan tako , da si ne zjebam HDD pa da grem pred vpisom gamertaga v test connection pol pa počakam na raport pa pogledam če sn dobo tisto šifro. Tak kot na tistem video linku.

Pa še to moja stara mater je kot po naključju danes kupila celo gajbo banan pa japk, tak da M$ ne hvala ne rabm vaše bannane jih mam dosti doma.

EDIT: še vedno nevem če sem bannan :yuck::yuck::yuck::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::?:?:?

Prej se vas je enih par delalo norca da je čisto prav da so tisti z fleshano konzolo bannani. Res bi ostali v očeh enih pošteni, ampak na žalost ste tudi vi dobli bannao vrjetno še pred tistimi najhujšimi, tako da welcome to bad company ! :plan:

Plani za prihodnost:

-če bom bannan takoj dam MW2 not pa veselo nabijam do jutranjih uric

- ko bo denar nakazan na računu takoj šprintam v MB muller pa zagrabim za prvi arcade model( upam da 60gb diski delajo na arcade modelih)

- staro(zaenkrat sedanjo) konzolo razbijem na prafaktor(slike upoštošenja objavim takoj, razen če nima vgrajenega eksploziva in upoštoši vse v radiju 10m kot je že en rekel na forumu)

-kupim borerlands in mw2 (kaj mi mar če dam ven 100€, bo pač manj kavic in laškotov)

-počakam na extreme 1.7 al kaj bo tisti nov po 1.6. do tedaj bom pridni igračar z orginali(sej imam kar lep kup iger).

Link to comment
Gost
Debata je zaprta za nadaljnje komentarje.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.