Skoči na vsebino

Dobil sem banano !? Novi BANWAVE od M$


Gost aljo11

Priporočene objave

Da smo mal na jasnem bom napisu kdo use je dobil BANANO zaenkrat!

Bobi

Skalec

V0jkec

Mittko

luka999

GASPER11

CaramelKiller90

Zan SLO

Repminister

Raven SLO

Dejte povedat ce sm kerga pozabo...

lp

Link to comment
  • Odgovorov 750
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Zgleda, da vidijo iso file kako je z njim in ce ma luknje vidijo, da je poratski box no saj tako je moje mišljenje nemorejo oni vidit ce mas ti u pogonu iextreme 1.6....

Link to comment

Ne sam so scene s totimi bannami, včere ko so banali gasperja11(mogenar83),spilama lepo pa ga fukne z liva pa me kliče za 5 min da je banan,grem v mittkotov party pa povem da je bil banan ,pa se mittko začne smejat itd grem jes jest,pridem nazaj pa mi povejo da je mittko banan:)

default.png

AllergicBZX.jpg

Link to comment

Par stvari me zanima glede HDDja :headscratch:

Ali se ga da sformatirat in napopat na Arcade-a? :fiufiu:

Ko nabavim novo konzolo, naj naredim novi profil

ali recover GT ? :thumbup: ? :thumbdown: ? :headscratch:

Kaj 60giga je še v prodaji ? Konzola ali HDD !!! :eye:

A kdo kaj ve okoli novega ''Jasper2'' ??? :drool:

In kako ga prepoznati... :objem:

RANDOM:

Do bana, nisem igral MW2 pred izidom. Od bana, bom igral MW2 do izida . :beer:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Ej vsi ki ste še zainteresirani za xbox. PRODAM XBOX LIVE ACC. z veliko dodatki( cod5 all map packs, cod4 map pack, REsient evil 5 versus, Far cry2 Fortune.., gears 2 ALL fronts collection, WWE 09 superstar pack 1, pa en Theme o cod4, kul igrica I made a game with zombies in it. ++++++ dodam še zapakirane 2100 MS točke. Za dodatni info se še zmenimo.

Link to comment

hi, tisti ki "smo" uporabljali wave4 iso loader sigurno, torej 1.6 firmware. Tale loader sumljivo smrdi, kot da bi ga MS sam lansiral. Pametni teli na MS. Sam pomoje so se tokrat ušteli. Preveč userjev bananih, kar zna biti usodna poteza predvsem tistih accountov ki so malokrat dostopali do lajva. PS3 se zadnje čase prodaja ugodno..., pa če si nabaviš par špilov letno je pravi udarec in poslastica. Hmm... ne štekam..., zadnje čase kar precej hodim na PS3 oddelek hehe :-)

see ya!

naslonjach.png
Link to comment

We have taken action against a small percentage of consoles that have been modified to play pirated game discs. In line with our commitment to combat piracy and support safer and more secure gameplay for the more than 20 million members of our Xbox LIVE community, we are suspending these modded consoles from Xbox LIVE.

:lol::lol:

default.png

AllergicBZX.jpg

Link to comment
Obstaja kakšem program da lahko igraš multiplayer čeprav si banned? Ker sem jaz tudi dobil namreč tropski sadež :D

xlink kai-se da modern warfare 2 igat če maš ping pod 30ms ( in use kar je system link).Mogoče nova tema?

Si sprobal že če dela? Jaz sem se včeraj 3h mučil pa nekak ne gre :) sploh pa najt koga ko ima ping pod 30ms plus tega more imet isti update zdaj pa ne vem kak je z iXtreme če lahko stare in nove verzije skup igrajo itd., lahko pa se zmenimo pa ruknemo neki CODMW2 jaz mam 20/20mb pa max 10 pinga

xXTrustN1Xx.png

Link to comment

A je kdo probal dat HDD iz banane konzole na ne-banano???

Nikjer nisem zasledil da bi blo kaj narobe... :headscratch:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Pomoje bojo vsi dobil banano, slej ko prej. Mene so isto baniral. Nasrečo mi je vseen, ker nisem igral preko interneta.

Sem pa ravno včeraj updejtal na 1.61 in včeraj še nisem dobil bena. Wave 4 iger tud nisem igral. Tako, da MS je očitno pogruntal detekcijo modificiranih fwjev in to je to.

Konec veselega igranje preko live, za tiste ki so to počeli.

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment
Gost
Debata je zaprta za nadaljnje komentarje.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.