Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Gears of War 3: Fenix Rising Map Pack


Bessie

Priporočene objave

V ponedeljek smo naredil prva dva acta, potem v torek tretjega do chapter 4, včeraj pa četri act do chapterja 4. No sej bo, dva dni bomo še rabil predvidevam. Danes če bomo vsi mel čas, pa potem v ponedeljek. Za naprej smo pa zmenjeni horde pa beast do 50 wave v šusu, ane Zurbum?

Insane beast in horde do wave 50 - mala šala, sem že ene 3x naredil, pa smo bili tudi v 4-ih.

A imate zadnji DLC? Lahko gremo še ostale achievemente delat.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Jst pojma nimam kaj smo včeraj delal pa do kje smo sploh pršli. Sem bil tolk utrujen da me je vsake tolko sam zmanjkalo. Tako da sem dober del dejansko prespal, sploh med video sekvencami in respawn countdown timerjem :tired:.

Mi je iskreno žal, se bom naslednjič mal bolj nadopingiral. Sam ne me iz ekipe vržt :begging:.

Link to comment
Jst pojma nimam kaj smo včeraj delal pa do kje smo sploh pršli. Sem bil tolk utrujen da me je vsake tolko sam zmanjkalo. Tako da sem dober del dejansko prespal, sploh med video sekvencami in respawn countdown timerjem :tired:.

Mi je iskreno žal, se bom naslednjič mal bolj nadopingiral. Sam ne me iz ekipe vržt :begging:.

:lol:lol:lol

Še zadnji Act naš čaka in to je to.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

..

If you downloaded the Horde Command Pack earlier this month, you’ve probably already had a chance to enjoy some of the new multiplayer Gears of War 3 maps. But if you chose not to purchase the DLC, don’t worry – you can access the maps as of today without paying a dime.

The Booster Map Pack, which went live today, includes all of the maps released with the Horde Command Pack including Blood Drive, Rustlong, Clocktower, Bulletmarch and Azura. Of course, the free DLC doesn’t include the Horde fortifications or weapon skins, nor does it include the extra characters found in the Command Pack.

BessieSABU.png

Link to comment
Se mi je zdelo, da na trenutke kar pri miru stojiš :zzz:

You got me there...:blush:

Kaj pa tale DLC, v čem je fora da ti ga prodajo, potem pa kr zastonj talajo najbolj pomemben del dodatka? Za skine me malo kratko briga, al je zelena puška al rdeča, karakterje mam pa tiste zarad katerih sem prednaročil in kupil Special Edition.

Čudno...:yuck:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.