Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Gears of War 3: Fenix Rising Map Pack


Bessie

Priporočene objave

Yo! Moram povedat, da sem bil včeraj čisti luzer, so me športniki povabili v team deathmatch in itak nisem imel za kruh, pač lvl 20 vs. 50-60+ :D ampak OK, sem praktično prvič vsaj približno zares igral TDM, do zdaj še ni bilo časa za to veselico, pa še včeraj sem bil zraven le ene štiri runde, ker smo bili že v naprej zmenjeni za Horde.

Vseeno tenks za povabilo in se priporočam tudi za kdaj drugič, še posebej ko bo več časa, videt kako te Mitkko od zadaj objame in vleče po mapi... priceless :love: no vsaj razžagal me ni noben :tepen:

BessieSABU.png

Link to comment
Yo! Moram povedat, da sem bil včeraj čisti luzer, so me športniki povabili v team deathmatch in itak nisem imel za kruh, pač lvl 20 vs. 50-60+ :D ampak OK, sem praktično prvič vsaj približno zares igral TDM, do zdaj še ni bilo časa za to veselico, pa še včeraj sem bil zraven le ene štiri runde, ker smo bili že v naprej zmenjeni za Horde.

Vseeno tenks za povabilo in se priporočam tudi za kdaj drugič, še posebej ko bo več časa, videt kako te Mitkko od zadaj objame in vleče po mapi... priceless :love: no vsaj razžagal me ni noben :tepen:

a ni bolje biti razžagan, kot da te nekdo od zadaj? :hihi

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Joj obup!

Včeri smo prvič povabli par novincev ki fejkajo na kSiju skillse v igro.Nakar je nastala sledeča situacija:

@Velikan-Anya+pinkSO?...žalostno...kradeš kille?...žalostno...zeron te jebe u glavo ker si mu spizdu kill in quitneš?...žalostno...long range SO?...žalostno...zamenjaš rifle za SO že na spawnu?...žalostno...

@Bessie-zero kills?...žalostno...zero fucking kills?...res žalostno...zero skills?...žalostno...ne slediš igri sploh?...žalostno...sredi trga čepiš za eno stojnico in blindfiraš lancer?...to ni loterija ali bingo kjer lohk naključno kej zadeneš...žalostno...

also.oba brez mikrofonov...zelooooooooooooo žalostno...niti da bi pozdravila ko prideta v igro al neki...precej žaljivo...

In pol sm jst uni ki ga treba banat zaradi provociranja in žaljenja ter nasploh obupnega ravnanja...žalostno...

also.če še nista poklopla zakaj Uncharted ne seže Gearsom do kolen ste na dobri poti da nikoli ne boste...predvidljivo...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Oba sva imela headsete ampak smo bili v party-ju in čakali na Zurbuna, z veseljem bi pozdravil, če bi znal to narediti, ne da bi zapustil party, sem pač noob. Pravkar si dokazal svoj nivo, ko se ti zdi fino, da si bil boljši od nekoga ki je praktično prvič igral TDM in niti ne pozna ne map ne soigralcev... res si faca bravo :applause:

BessieSABU.png

Link to comment

Ja to sem bil pa tudi jaz presenečen, prvo rundo, ko sem se pridružil, verjetno je bil kriv šok :D.

Kakorkoli že Apollu sem že včeraj hotel poslati sporočilo in tenx za povabilo, pa se mi ni dalo, ker pač nimam tipkovnice in sem zato danes to napisal tukaj, je morda še bolj fun. Itak sem pričakoval podoben rezultat, če ni treninga pač ne more biti rezultata, tako je pač v vsakem športu, ampak med čakanjem na kolega se mi je to čisto dopadlo in ni bil stran vržen čas, škoda le da nismo bili v partyju, morda drugič, TDM pa drugače šparam za na konec, ko zmanjka drugega, prej je na vrsti še Beast mode.

Za leve 50+ rabiš koliko ur 50? Po 10 minutah igranja pač ne moreš biti najboljši... itak pa igram igre zato da se imam fino, ne da komurkoli pokažem, dokažem, da sem boljši :beer:

BTW kdo je Apollo na KSi? :headscratch:

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
Mitkko nisi baš neki dober igralec girsov, od ostalih fantov si se mi zdel najslabši. :)

Mislim, da si bil neko igro celo brez killsov, loser.:lol

SAWED OFF ARTISAN ?

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

130443795836_Gears3-Pink_Skin.png

pinklancers.jpg

Mogoče kar naenkrat tale pinki varianta niti ne izpade več tako slabo, ka-li?

#PinkLancers Is GO!

Hey guys! Waves of Charity has just started! I’ll be updating the post throughout the day as things happen on the stream, including awesome guests, and what prizes we give away!

So check out our stream on the stream page, chat with us, and be sure to check out the many other #pinklancer streams going on right now!!

OTHER STREAMS

http://www.twitch.tv/gearscon

http://www.twitch.tv/wethegamerztv

http://www.justin.tv/purefunkayy

http://www.twitch.tv/njcubano

STREAM TIMELINE

Saturday 11:00AM – Stream has gone live! Some technical issues but this are running smooth now with 450 viewers and 500 waves of horde ahead of us!

12:30PM – We’ve raised over $500 so far! Amazing start guys! Also Bijan’s power went out shutting down the stream, we’re going back online though!!!

3:30PM – Taking on the Locust on Trenches with awesome Epic Games Dev Joe Graf! Also we hit $800 raised! “NICE!”

5:00PM – We’ve raised $1,000 dollars and just completed our 100th wave of horde!

6:00PM – Destroying some locust with @Raczilla and Team Epic Gamer! While BallsticGE0RGE kills two Brumaks with his bare hands!

8:00 – We reached $1,500 in donations! Thank you so much guys!

9:30 – Still going through technical difficulties due to this snow storm. That’s right…a snow storm…is effecting our online stream. Can’t.

1:00am We just hit $2,000! Thank you so much guys! And we’ve rewarded a MadCatz Gears of War 3 headset to one of the people who donated!

This entry was posted on Saturday, October 29th, 2011 at 3:27 pm and is filed under News. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.