Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Gears of War 3: Fenix Rising Map Pack


Bessie

Priporočene objave

Eh tisto je bil co-op na insane, pa horde wave na insane :fiufiu: no saj sem prepričan, da imajo drugi bistveno boljšo statistiko...

Jaz vmes igram še BF3, pa Uncharted, pa Resistance...

iTarget je pa za invalide, če mene vprašaš, počakaj, da nekaj rund odigram in spoznam mape pa bo vse skupaj bolje... :beer:

...v glavnem, za mene premagat, moraš bit res dober, po možnosti s čigumijem na ekranu :roll:

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
...itak pa igram igre zato da se imam fino, ne da komurkoli pokažem, dokažem, da sem boljši :beer:

BTW kdo je Apollo na KSi? :headscratch:

Vse lepo in prav, če si sam v ekipi oz. če je ekipa sestavljena iz tebi (ne mislim po skilu) podobnih igralcev. Nekateri v igri iščejo kaj več, kot samo sprostitev in gledajo tudi na K/D, W/L razmerja. Če bo tvoj skil vplival na njegovo razmerje lahko pričakuješ tudi temu enak odziv. Če želiš biti v gearsih dober moraš delati po navodilih leaderja (ponavadi igralec z najboljšim skilom (ne glej lvl)). In ne glej na to koliko nasprotnikov boš poklal... killi pridejo "sami od sebe"! Glej na to, da boš imel malo smrti oz. nič.

Apollo128 = DeŁong(e). Moderator Halo podforuma.

LP

KA ME HA ME HAAAAAA

Link to comment

Res, individualni skilli so v Gearsih drugotnega pomena, ker bo dobro organizirana ekipa premagala individualiste, pa naj bojo še tolk dobri. Sploh pa, če se vsi dobro postavijo preko sredine na mapi in kontrolirajo power weapone drugi ekipi ne ostane druga, kot da se zakempajo na spawnu in čakajo na šanso, ali pa (če so slabi) letijo en po en v smrt. Občasno sicer lahko rešiš situacijo in sam zmagaš igro, ko ostanejo trije proti tebi, ampak če ti ni ime Morbid oziroma Uroš bo to precej težko.

Prej je Luka Mitkotu napisal, da v eni igri ni imel nobenega killa in je bil zato kao zanič. V tem špilu se da precej nardit že z asistiranjem, downanjem in spottanjem nasprotnikov, tako da jaz raje gledam skupne točke na koncu matcha. Tudi jaz igram bolj support vlogo, da se držim nazaj in hammerburstam nasprotnike z razdalje - tu in tam se potem zgodi, da mam na koncu več točk od soigralcev, ki majo recimo 5 killov več od mene. Sploh pa mam raje v timu soigralce, ki jim lahko rečem, da naj pokrijejo nek del mape in pobirajo določena orožja ob danem času, ne pa da s sawed-offom hodijo umirat med tri nasprotnike.

Nasploh je sawed-off totalno sranje iz toliko razlogov, da lahko naredim kr en mali seznam:

  • kratek range ti da takojšnji disadvantage v primerjavi z vsako drugo puško - nekoga, ki ve kaj dela boš ubil samo, če mu boš prišel s hrbta, ali v neki random situaciji ala izza vogala, v gužvi ali kaj takega.
  • v direktni primerjavi moči z gnasherjem je slednji le malo šibkejši, če je aktivno reloadan pa sploh ne, ob enem pa ma še daljši range in več metkov v clipu, tako da lahko popravljaš če zajebeš prvi shot.
  • sawed-off ti da lažni občutek, da si z njim največji majster in da boš komot ubil vsakega, ki ga vidiš - dejansko se precejkrat zgodi ravno obratno, torej vstreliš mimo in si ostal brez izhodne strategije, ker nimaš več shota. Ostane ti, da nasprotniku pokažeš hrbet in začneš letet stran, da bi reloadal in v veliki večini primerov ne preživiš več kot 2 sekundi od zgrešenega strela.
  • to, da nekdo nosi sawed-off ponavadi pomeni, da je prelen, da bi se naučil uporabljat Gnasher in zdaj najbrž razumete, zakaj imamo vsi tolk za povedat prek tistih, ki so tako ponosni na svoje SO skille, da si kupujejo pink skine. Sej s skini ni nič narobe, razen tega, da ti prodajajo nekaj, kar bi naj bilo sprva zastonj, hkrati pa te nasprotniki jasno razpoznajo preko pol mape. "O lej, ta tip ma pink sodoff, ne mu hodit zraven." Potem ga tagaš in čez 2 sekundi je na tleh. Mislim, da sem včeraj Bessieja celo videl streljat SO na Lancer range...

Upam, da zdaj tisti, ki še vedno v prvem momentu po respawnu menjate na SO veste, kaj vam je narediti. Naučite se uporabljat Gnasherja, četudi boste na začetku totalno zanič. Ne gre se zato, da boste meli večji ali manjši k/d, ampak se gre za sam način igranja in doprinos k ekipi. Pa mikrofone in skušalke uporabljat obvezno. Če ne druga lahko samo rečeš "sem tu, ne bom govoril, bom pa poslušal in delal, kaj mi ostali naročijo."

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Keep it up Nitrum ;) quality stuff...

Drugac pa bi se, kot je že cpt. Obvious napisal, usedel na dejstvo, da folk v katerikoli igri, ne samo v GoW sploh ne zanima kolikokrat umrejo in navsezadnje kdaj bo team brez respawna (v tem primeru govorim za TDM).

Glede na to, da se povecini igra TDM, bi si clovek mislu, da bo folku v interes NEumret....Pa vendar.

Kje so časi Execution-a ko si mel pac en spawn in ce si zasral si cakal. Tako se mi zdi, da se je folk veliko vec naucil o svoji, kot tudi igri nasprotnika.

Start bein smart ppl.....u DON'T want/have to die....at all!!!

...razn ce si blond Anya s Pink swdoff....pol teči v govna, da te je cimprej mimo.....

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Kar se mene tiče, ste verjetno že dojeli, da pač se nismo slišali iz določenega razloga in da sem se še spoznaval z igro preizkušal različne variante orožja ipd. po 10tih rundah pač ne moreš nekaj blestet in tisto včeraj je bilo v stilu "tukaj me imaš sekaj" malo za vašo zabavo... večkrat sem celo skušal z motorko koga požagati... itak, da mi ni uspelo, če pa bi mi, to bi bilo veselo, no je pa ta zato zdaj heroj :no_no: sicer pa se še vidimo z vklopljenim chatom, nimam nobene težave, ne zamere...

BTW fajn nasveti :beer:

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Kje dobiš Onyxa, po moje bi moji trije kolegi bili za :beer:

Še obvestilce

Dedicated servers for Gears of War 3 are currently offline due to a temporary issue. We are working to resolve it and expect to resume service shortly and thank you for your patience. In the meantime, co-op campaign, Horde, or peer-to-peer versus multiplayer modes on Xbox LIVE are unaffected. Thanks
Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.