Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Gears of War 3: Fenix Rising Map Pack


Bessie

Priporočene objave

Men je bolje tako ker je bolj pregledno, zakaj bi popravljal??

Zato, ker nisi edini na forumu. Sicer je res, da tvojih one-linerjev ne bere ravno precej ljudi, ampak vseeno.

Jaz osebno bi tudi rad videl, da takih ljudi, kot si ti ne bi bilo med nami, ali pa bi se začeli vsaj normalno obnašat, ampak o tem odločajo drugi.

Pa sorry spet za OT, res ne vem zakaj si še vedno tu. A te nismo banali pred kratkim?

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Sem mnenja, da review-e pišejo le ljudje, kar pomeni, da so pač podvrženi neki subjektivni oceni (če odmislimo review-e, ki jih nekateri plačujejo). Mene osebno različne ocene ne ganejo. Vsak naj zase vidi, ali mu je igra všeč ali ne.

Pred nakupom igre se pa rad posvetujem s takimi ljudmi (oz. preberem opise od tistih kritikov), ki imajo pač podoben okus kot jaz. Nič mi ne pomaga, če nekdo prehvali igro in ji vse večje revije dajo super oceno, če pa se sam vanjo ne morem uživeti.

Zaradi mene lahko, da kdo GOW3 najnižjo ali najvišjo oceno. Meni je igra fajn, uživam v igranju in to je vse kar šteje IMHO.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
Zato, ker nisi edini na forumu. Sicer je res, da tvojih one-linerjev ne bere ravno precej ljudi, ampak vseeno.

Jaz osebno bi tudi rad videl, da takih ljudi, kot si ti ne bi bilo med nami, ali pa bi se začeli vsaj normalno obnašat, ampak o tem odločajo drugi.

Pa sorry spet za OT, res ne vem zakaj si še vedno tu. A te nismo banali pred kratkim?

Zakaj bi bil banan a sem prekrsil katero pravilo a zato ker pac tebi nisem vsec?? Lol no grow up

In glede na to kolikokrat gres off topic in so tvoji posti skoraj vedno one linerji prosim no. Raje upoštevaj kar je Anduril naročil ne pa da se kar utrujas.

Urejano od Xbawks
Link to comment
Xbawks, poglej takole bomo naredili. Mene osebno ne motiš, dokler serješ po drugih temah. Tukaj se pa debatira izključno o gearsih (čeprav se mi zdi, da sem samo jaz dejaven). Če si jih igral raje igro pokomentiraj ne pa "kdo jih ni igral".

Obnašaj se in piši poste temi primerne, a prav.

Sem jih igral in sem ze pokomentiral par postov nazaj, ce bi bil pozoren bi videl ne pa da mi utrujas ,

"da jih nisem igral" . Dober špil samo kampanja me je razocarala ce gledamo GOW 1 in 2 verjetno je bila zato tudi ocena v jokerju 84 .

Link to comment
Sem jih igral in sem ze pokomentiral par postov nazaj, ce bi bil pozoren bi videl ne pa da mi utrujas ,

"da jih nisem igral" . Dober špil samo kampanja me je razocarala ce gledamo GOW 1 in 2 verjetno je bila zato tudi ocena v jokerju 84 .

@Luka24-hitreje nardiš če pogledaš kdo od mojih igra pa se prklopiš.Čeprav bolj multiplayer TDM igramo.

@gqbgawgs-TI NISI IGRAL GEARSE.TI SI SAMO PREBRAL REVIEW V JOKERJU...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
But quite a few people are still playing GoW 3, and some of those folks have been reporting a serious problem with the game.

Apparently, some Gears players were experiencing random game freezes of varying lengths – sometimes the game would freeze for a few moments, other times it would crash entirely. Not exactly the kind of thing you want to happen right in the middle of an intense Locust confrontation. Epic Games pushed a patch through late last night that seems to have resolved the problem, so if you’re a Gears owner you should go ahead and get it downloaded.

Beyond the bug fix, Epic added a spectator mode for private versus matches, eased up the requirements for a couple of medals, and balanced a few other things. They’ve also fixed a few bugs

Improvements

A spectator mode option has been added to private versus matches for broadcasting by gaming leagues.

One player on each team will be able to choose spectator mode during match set up.

The matches will be 4v4 with two spectators

The Leader and Vengeful medals are now easier to acquire.

The mutators Roadie Comet and Regen Enemies are now easier to acquire.

Added an option to disable the HUD during multiplayer games for machinima and video creators

Added a visual indicator of the next ring’s location during the last 10 ring points in KOTH.

Exploit Fixes

The Onyx Field Engineer medal can no longer be prestiged.

In Capture the Leader, the overhead Beams on DryDock are no longer accessible.

While affected by the Smoke Grenade stun, players will no longer be able to take hostages, pick up weapons or revive teammates.

General Fixes

If there is a host migration during Horde, the match will resume at the same wave.

Also during Horde, the Combat Engineer ribbon can now be achieved once per wave instead of once per game.

The Ranked Disconnect stat will no longer increase when quitting a standard Horde or Beast game.

The cringe from the Mortar will no longer cause players to drop their primary weapon.

The Hail Mary ribbon is now correctly awarded for long distance Boomshot headshots.

Maps will no longer be immediately repeated when choosing random map selection.

If the host pauses during a private versus match the game will continue for other players.

The game will still pause in the Campaign, Beast and Horde.

Potential fix for the rare lost progress issue.

Potential fix for the rare profile freezing issue.

Beast leaderboard screen no longer refreshes while sending challenges

BessieSABU.png

Link to comment

Preigrati pomeni kaj, na Insane, odkriti vse tage in odpreti vse achivemente? Zgodba ni slaba je pa preveč emo v primerjavi s prejšnimi, imo pa nasplošno pa zgodba ni ravno ena boljiši strani serije, sploh v primerjavi Alanom Wake, Uncharted, Enslaved... sicer pa zakaj bi ti kdo verjel, če niti svojega gtaga ne pokažeš, to je bolj: "rekla, kazala" !

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.