Skoči na vsebino

[Uradna tema] Oblivion


shoelace

Priporočene objave

PC verzija bo potrebna nekaj debelih zaplat, saj se tepe z določenimi grafičnimi (vsi nekaj jamrajo glede 7900gt, meni razen v močno zaraščenih gozdovih dela zadeva na prostem konstantno s 30 fps). zvočnimi, hroščev je veliko (zapazil letečega konja s stražarjem na hrbtu).

Just like Morrowind :fiufiu:

 

 

Link to comment
  • Odgovorov 259
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Sem eden izmed zadnjih srečnikov, ki je prejel Collector's Edition preko trgovine mimovrste po res supr ceni. Igram že nekaj dni in sem dobesedno zasvojen :hyper:

Mi je sprva nagajal sound pa so mi na supportu sporočil par zadev na katere je treba bit pozoren, nekaj info sem pa dobil na uradnem forumu... skratka, zadeva je HUDA!

Link to comment
Sem eden izmed zadnjih srečnikov, ki je prejel Collector's Edition preko trgovine mimovrste po res supr ceni. Igram že nekaj dni in sem dobesedno zasvojen :hyper:

Mi je sprva nagajal sound pa so mi na supportu sporočil par zadev na katere je treba bit pozoren, nekaj info sem pa dobil na uradnem forumu... skratka, zadeva je HUDA!

se strinjam..čeprav se 7900gt z igro ne razume ravno najbolje (ob inštalu je sploh ni prepoznalo, vse ruknilo na medium), kar je pomenilo nekaj ur tweakanja INI fajla, kup benchmarkov na kišti (da sem ovrgel sum na kako neprijateljstvo med ramom in CPUjem) da sem prišel na približno konstanten zunanji framerate (25-30, notri šopa veliko bolje). Očitno je kartica preveč nova in špila pač niso optimizirali. Čeprav je zanimivo, da so problemi je s tistimi čipi, ki letijo na tovarniški frekvenci in niso dodatno OCjani.

Ampak je igra tak dobra, da jim oprostim za to :ihih: (pa sej bodo itak patch dali kmalu ven)

Aja, je pa to trenutno igra, ki ti najbolj razturi hardver, saj so na 1900X1200 na ultra high klecnile celo zverine ranga FX-60, 2GB rama in z 7900gtx / x1900xtx.

Don't get me wrong, it's great to see a game really stress hardware, but this is insane. We thought that F.E.A.R. was a stressful game, but this just tears it to shreds. Hopefully both ATI and NVIDIA will spend time improving performance with optimisations that don't result in a reduction of image quality

 

 

Link to comment

ce mislite tole na kompu poganjat (high detajli) se boste kar orenk izprsili za vse skupaj... js mam 3000 64 AMD, 1024 ram, radeon 9600 , pa to komi na low dela... sam grafika je pa se vedno :o ... sistem bojevanja so hvala bogu spremenili (prej si lahko point blank shot 2m v glavo z lokom zgresil :disbelief: ), pa zelo tezko bi postal jack of all trades - prej si lohka sam nakradel kksn milijon kesa v pol ure...su do trenerja in v 20min prisel do lvl 30... zdj mas omejitev pri trenerju da lohka pr trenerju sam 5 training pointov za vsak lvl zapravis... sm pa nakradel ze 20 cukov zlata :bringiton: . spil je ql sam...vmesnik bi jim pa najraje zatlacil nazaj v rit... pa do da so skenslal levo rokavico ,desno, pauldrione itd tud...

(zenski glas) EA games...(flashy logotip) *whisp* fuck up everything...(ziip)

Link to comment
. spil je ql sam...vmesnik bi jim pa najraje zatlacil nazaj v rit... pa do da so skenslal levo rokavico ,desno, pauldrione itd tud...

Za PC verzijo imaš tono dodatnih modov, recimo takega ki uniči zjebane teksture v daljavi, pomanjša vmestnik, obarva zemljevid,..... skratka, malo poguglaj za njimi se hudičevo splača. Tudi mod za konje se že dobi brezplačno :evil:

 

 

Link to comment

Jap ta igra res owna, igral sem nekako 10 ur, zaprl prvi oblivion gate zdaj pa rešujem misije za "dark brotherhood", ki so res dobre, plus tega, da ko dosežeš višji rank dobiš achievmente. Do zdej sem jih odklenil nekje 10. Edino kar me moti je loadanje, mislim, sem v eni stavbi in da mi špil loada v vsako drugo sobo, ko vstopim mi enostavno najeda in tudi kvari izkušnjo. Res pa je, da nimam diska, kjer bi naj bili loading časi malo krajši oz. jih mogoče sploh ni v hišah? Za grafiko ne bom zgubljaj besed, ker tako na 17 coll lcdju kot na katodnem tvju zgleda fantastično.

Link to comment

Tudi, če maš disk se nekateri deli nalagajo v tri krasne (še posebej, če je potem zunaj polno folka in dež). Na nebleseteči čas nalaganja sem se pač nekako navadil. Najbolj me moti, ker zaradi tega trpi pomikanje po meniju za shranjevanje. Da moraš čakat par sekund, da se sploh pomakne na naslednjo okence, arghhh :mirror: . Namenski kurzor za pomik po menijih bi bila ravno pravšnja rešitev.

Link to comment

Majhen trik izpod prstov enega od razvijalcev:

"Xbox 360 – Long Pauses with Hard Drive"

Oblivion uses the Xbox 360 hard drive extensively to cache (copy and reuse) game data. This is done to optimize all loading the game does. It has been found in rare cases on some Xbox 360s that the cached data can get overly fragmented. This exhibits itself by the game taking a long time to load anything from menus, dialogue, sounds, objects, levels, and more.

To solve this problem, reset your Xbox, and hold down the A button as the game is booting up. If any button is held while Oblivion is loading, it will clear its hard drive cache, and create a new one. Once you see the “Bethesda Softworks” logo video, the game is already loaded, and the cache should have been cleared.

Note, this does not effect your game in any way other than loading. You will not lose any saved data.

sebek1: Mislim, da dobiš urok, če opraviš neki kvest v mages guild v Brumi.

Link to comment

ne da bi si tole kupo samo me zanima zakaj ni na livu ???

šparam za novi kvest ki bo kmalu za dol potegnit itak nimam še sile ker sem komaj začel igrat.

Samo kak tu lahko čas zapraviš nisem še nič naredi razen to da se potepam na okrog :doh: iščem skrite jame zaklade ,zelišča ...

Včeraj sem lovil enega jelen 15 minut sva letela gor v hribe pizda mi je pobegnil :crazy:

Nato sem imel idejo priti na najvišji vrh . Pridem gor na 3 najvišjega razgled fantastika :drool:

Nato pa veselo po hribu navzdol :beer:

Nevem če sem naj bojevnik ali tat ali čarovnik ... naj delam kvest iščem zaklada :crybaby:

TOLIKO MOŽNOST DA NEVEM KJE NAJ ZAČNEM

:car::beer::crazy::cough:

Xbox

Link to comment
Najbolj ti bo prišla prav moč, vzdržljivost in agilnost. Priporočam ti, da vlagaš v naslednje spretnosti: blade, armor (po želji), stealth in security. Ostalo, vključno z magijo, pa po želji.

Ako bi šel za fighterja, bi security zamenjal za kako drugo zadevo. Security pa itak enkrat nekako ni tako pomembna, ko se dokoplješ do Skeleton Keya. Aja, pa Alchemy je precej fina zadevščina, saj lahko tudi zastrupiš lastno orožje in kar zna prav fino prevesiti tehtnico v masovkah.

V igro sm vložil že kakih 35 ur, naredil morda polovico glavnega kvesta in 3/4 tistih za Fighters Guild + razne postranske (Arena, vse v Brumi....). Drugače se mi IMO zdi leveling up nasprotnikov malce blesav, saj pri levelu 14 ni sploh več pametno lutati po gozdovih.

 

 

Link to comment

armorja raje oba če boš bol weapon class. Sicer je alchemy dober skill sam je brezveze da ga imaš kot major!

Je kdo odkril un bug kjer lahko dobiš po miljone keša? V imperial city-talos district-ivohan la neki tazga ga ubiješ pa lahk v neskončnost lootaš negov keš sam predn ga ubijete ga bribite do maxa da bo mel 400-500 gp d bo šlo hitrej!

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

a si je keri že potegnil dol z Liva novi mod "Orrery"

New Quest in Oblivion

Fresh Oblivion Content Available "Orrery" promises a lot more than horse armor. - Bethesda has announced new content available for download for The Elder Scrolls IV: Oblivion. Named Orrery, the download consists of a new area, new quests, new items, and involves rebuilding the Mages Guild Inner Sanctum. All this for 150pts: less than the cost of horse armor. The Orerry download is available now on Xbox Live Marketplace.For more info, check out the Oblivion download site.

:beer:

sploh nisem še začel redno špilat Oblivion :crybaby: :crybaby:

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.