Skoči na vsebino

[Uradna tema] Oblivion


shoelace

Priporočene objave

  • Odgovorov 259
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Po dobrih 50 urah igranja zaključil glavni kvest...no ja, ending could be better, a je bilo kr vredno. Igro sem zaključil na levelu 19.

Zgodbovno je igra res v nekem povprečju. Manjka nekaj spletk, ki bi združevale in povezovale kveste v glavnih gildih.

Igro sem končal pred kakšnim tednom in sem opravil večino kvestov (verjetno mi je ostala četrtina) in prelomastil 2/3 šume. Bildanje lika se je ustavilo na lvl. 37, za kaj več pa mi je zmanjkalo časa - poleg tega, da na tem nivoju z lahkoto opraviš s kakršnokoli hordo prišlekov.

Link to comment

Kaki se vam pa zdi Oblivion v primerjavi z Morrowindom ??? Primerjajte glede zgodbe, igralnosti, zvoka, grafike (glejte pri morrowindu na grafiko, kakšna je bla za tisti cajt),.....

Sam še nimam Obliviona, ga dobim kmalu za PC(upam). SEm pa igal Morrowind na xboxu, ki moram rečt da me je malo razočaral, najbolj me ej jezilo ko si udarjal, udarjal, udrajal.... pa ga nisi zadel. Zato ne verjamem da mi bo Oblivion všeč. :D Hec mora bit, v Oblivion tako močno verujem... Res verjamem da mi bo 100% všeč..

followmeontwitter.png
Link to comment

Oblivion >>>>> Morrowind

Nekako tako bi ga lahko uvrstil. Oblivion je daleč pred svojim predhodnikom in ti bo sigurno všeč. Vsaj odpravili so bedno zamahovanje v tri krasne. :)

Bojni sistem je izboljšan in učinkovit, vendar pušča prostor za dodatne elemente, ki bodo (upam) integrirani v prihodnjem delu.

Link to comment

Mislim, da sem stakno prvega resnega hrošča, enostavno ne morm plačati denarja v thieves guildu, zaradi zločinov, ki sem jih nardil med questom, nevem do zdej to ni bil nikoli problem. Trenutno pa delam queste za gray foxa, tistega, ko mu moreš puščico dat. Jaz seveda to nardil, zdej pa mi noče dati nadaljnih nalog, dnarja pa tudi noče sprejet, tako kot tudi skriva ne in še en tam v pristanišču. Ma kdo podobne izkušnje? :beer:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
a ste uporabljali hrošča za :crybaby: dupliciranje predmetov :crybaby: ????

:eye:

Si postal vampir, pa se ti ne da laufat za sestavinami?! :D

mene pa zanima če nisem nikoli igral rpg-jev mi bo tale všeč?

Vsekakor. Igra ponuja tone uric zabave in kot frišnemu v svetu RPG-jev boš odkril popolnoma čaroben svet. In verjetno izkusil popolnoma nove igralne užitke.

Link to comment

Dobil špil ! Na 360 ? ne ! a lahko vseeno napišem mnenje :innocent: ?

No dobil špil za PC igral ga kar celih 20 minut ker ga bruder non-stop igra. Druagče pa grafika kul, bitka uber alles, res sistem bitke je kar dobro scraftan.

Sem DE, Dark Elf je to. A mi kaj priporočate kero službo je naj vzet pri Fight, Magic in Stealth. Drugače is bol Oblivion privoščim ju3 ko je bruder v službi :rock: .

followmeontwitter.png
Link to comment

Mam igro za PC.Pa ne vem kako postanem vampir pri dark brotherhood sem delo naloge pa me je oni vprasal ce bi bil vampir pa sem dal da pocakam tri dni spim pa vseeno nisem vampir.Bi mi lahko do poslal savegame ker res ne razumem kak se naredi.

Za dark brotherhood sem ze naredo vse misije tako da zaj delam za onega ki je na zacetku reko kako pridem do dark brotherhood ime mu je lucian al kak ze prva naloga pri njemu je bla obit vse ki so bili v dark brotherhood.Par nalog sem naredil pa sem dobo po eno 500g.

Sharksy.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.