Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

Odločil sem se kupiti 120GB disk in naletel na težavo.

Nikjer ga ne dobim ! Klical v comshop, Muller ..., ampak nikjer nimajo zadeve.

A morda kdo ve, kje bi se še dalo dobit zadevo ?

Morda kje v tujini od zanesljive trgovine ?

Seveda mora stvar biti popolnoma nova, zapakirana.

Hvala za info vnaprej.

SKALEC.jpg
Link to comment

Hmm, zanimivo, ne dolgo nazaj si je kolega kupil v Comshopu 120GB disk za x360 v Velenju, ...meni so pa ga ravno ta teden naročili iz druge poslovalnice Comshop. Imajo pa jih definitivno na zalogi, saj ko sem vprašal prodajalca za zalogo mi je le ta odgovoril, da sploh ni problem dobavit!

Zanimivo, da ti prodajalec kar tako odgovori da nimajo, v drugi trgovini pa da imajo, ...sem pa bil v eni od Mariborskih poslovalnic!

po moje pa lahko naročiš tudi preko njihove spletne strani...

HAIL!

Link to comment

Zanimivo je res to, tudi sam sem za disk klical v mariborsko poslovalnico na Tržaški cesti.

Že zadnjič sem doživel šok in to prav tako v comtron-ovi trgovini.

Kaj se je zgodilo ?

Bil sem v Mariboru, in se spravil v trgovino na Tržaški v Mariboru (Comtron).

Iskal sem kartico z 2100 točkami, ter 3mesečno naročilo na Live.

Pridem v trgovino in mi reče da nimajo, ampak bo preveril, če ima še v kateri drugi mariborski poslovalnici

3mesečno kartico za Live .... in mladenič ugotovi v računalniku, da imajo in sicer v poslovalnici, ki je v Europarku.

OK, hvala, grem takoj tja in odhitim iz trgovine.

Ker je bila ura 15.10 se težko prebijam skozi gost promet in končno prispem do Europarka.

Se sparkiram in poiščem njihovo trgovino.

Povem prodajalcu po kaj sem prišel in ŠOK !

Ne, kartice pa nimamo že tri tedne. HALO !! Kako nimate, če je mulac v drugi trgovini rekel, da jo imate !?

Nič, niti opravičila ... nič ... povem svoje in zapustim trgovino. Mater sem mislil, kakšna organizacija ... v ku**u !

V takšni prometni konjici sem se vozil od poslovalnice do poslovalnice za prazen K, ker niso organizirani.

Tako da .... vprašanje če nimajo diska katerega sem iskal ? Morda mu ni bilo, da bi šel do omarce pogledat, če je na zalogi. Nikoli se ne ve.

No, moj namen ni bil, da bi pisal proti trgovini, želel sem samo povedat, da sem imel slabo izkušnjo in da pač ne morete prodajalcem vsega verjet kar rečejo.

Kaj se tiče pa zamenjave diska me najbolj skrbi, kako bi podatke iz starega (no, star je mesec dni - 60GB), prenesel na novega 120GB !? To mi je znano, da vse kar sem kupil na Market.... lahko obnovim, kaj pa SaveGame, ki jih imajo otroci in jaz ? Kaj pa s tem ? Adijo... pa pa savegame ?

Tega vprašanja še nisem rešil, čeprav sem prečekiral vse možne strani, kjer bi našel rešitev, ampak .....

SKALEC.jpg
Link to comment

ena možnost je da dobiš tisti transfer kit - kjer je kabel in zadeva funkcionira tako, vsaj zdi se mi, da ti kopira disk na PC potem pa s PC ja nov disk.

Še ena varijanta je, da si nabaviš memory unit, spominsko kartico za xboxa. Profil si shraniš gor in nato ga skopiraš na nov disk.

Link to comment

Ja sem gledal tisti transfer kabl, ampak se mi je zadeva zdela preveč simpl, da bi bilo res. :lol:

Če sem prav razumel bi ob kopiranju "kao" rabil neko transfer licenco, da lahko podatke skopiraš, ker če bi po normalni logiki bilo kopiranje iz diska na disk tako enostavno, potem bi si lahko kopiral vsak.

Torej, kupim si memory card za xbox in nanjo skopiram svoj profil.

Menjam disk iz 60GB na 120GB in na novega skopiram svoj profil iz Memory kartice ? To je to ?

Hmmm .... a na USB ključek pa nebi šlo če bi ga formatiral na NTFS ?

Glede na to, da bi z nakupom večjega diska pridobil samo EN PROBLEM več in nekaj sivih las, bom raje, preden ne bo nekdo napisal nekih navodil, kako postopek poteka , pozabil na nov disk.

Samo ta problem me odvrača od nakupa.

Apeliram na tiste, ki ste si naročili diske, da nam potem razkrijete kako ste porihtali zadevo glede prenosa podatkov.

P.S.

Probal sem tudi vse mogoče varjante, da bi mi HDD na konzoli, pokazalo v mreži kot "moje omrežno mesto", ampak žal neuspešno. Če bi mi to ratalo bi bil na konju.

Ajde, pubeci ... lp

NAKNADNO DODAL: Koliko Mb bi pa bila dovolj memory kartica, da bi profil spravil na njo ? 256Mb ?

SKALEC.jpg
Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
Jaz sem si ravno nekaj dni nazaj umislil xbox360premium kupil sem ga v bigbanu zraven sem dubim še Call od Duty World at War ta komplet stane 270€ dubil sem pa še 8% popusta tako da sem dal dobrih 240€ tako da to se je meni zdela dobra ponudba

Kaj to vsi dobijo popust?

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment
Jaz sem si ravno nekaj dni nazaj umislil xbox360premium kupil sem ga v bigbanu zraven sem dubim še Call od Duty World at War ta komplet stane 270€ dubil sem pa še 8% popusta tako da sem dal dobrih 240€ tako da to se je meni zdela dobra ponudba

Kaj to vsi dobijo popust?

V bigbangu so mi že večkrat dali takšne in drugačne popuste, le nesmeš biti preveč zagret in moraš zaprosit za popust. In tudi odvisno od prodajalca koliko popusta ti da.

Link to comment

Zaj pa se odločam med tema dvema:

http://www.bolha.com/oglas383049089/-no ... 3l-garanci

in

http://www.bolha.com/oglas383001724/xbo ... -garancije

Eden je za 6€ dražji in NIMA VGA kabla, ki ga bom potreboval... oni cenejši ga pa ma... poglejte plis malo pod opis (oba2 sta čisto ista, povejte če še kaj najdete)

Hvala za odgovore

Lp

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.