Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

Poglej dejstvo je, da vsak trgovec doda še svoj piskerček, v tem je razlika kot sem že prejšnjem postu napisal, ker gre pri nas zadeva še skozi enega distributerja ter trgovca mogoče se stvari kot je Xbox naročnina res splača kupovati preko web-a ampak za ostale dodatke povdarjam dodatke ne igre, močno dvomim, ker dejansko niso tako grozne razlike v cenah. Recimo sedaj bo aktualen Ms volan ko pride Forza 3,.. ko sem ga sam kupoval sem moral odromat v Italijo ponj pa še reklamacijo sem imel in sem se vozakal gor in dol,. sem več zapravil za bencin kot da bi ga kupil lokalno (če bi takrat slovenija premogla trgovca z Xbox stuff-om bi ga 100% kupil lokalno). Tako, da smo lahko veseli, da se je sploh kdo ojunačil in začel zalagat vse velike trgovine z Xbox blagom,... Ker kot se spomnim BigBang niti slišati ni hotel za Xbox dokler ni ugotovil, da se X-škatla dejansko prodaja bolje kot PS3,..Ledino kar se Xbox-a in dodatkov tiče je kot prvi trgovec če odmislim Mullerja, v svojem prodajnem programu začel oktobra 2008 ponujal Comshop, kmalu zatem so sledili ostali Harvey Norman, Mimovrste. Bigbang se je pridružil kot zadnji od velikih šele v decembru leta 2008.. In po informacijah, ki sem jih uspel pridobit, se pri distributerju trudijo, da bi bili čimbolj aktualni bojda bodo na voljo vse aktualne limited bundle konzole seveda v omejenih količinah ter tudi HALO ODST in Forza3,...pa da vidimo,... :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment
Ja tja peljes. Drugace jaz tak veliko hodim v Graz, tak da mi to ni problem. Me pa to razpizdi, da morajo oni met vse drazje.

Poglej še enkrat bom samega sebe citiral iz par postov nazaj:

Poglej dejstvo je, da vsak trgovec doda še svoj piskerček, v tem je razlika kot sem že prejšnjem postu napisal, ker gre pri nas zadeva še skozi enega distributerja ter trgovca mogoče se stvari kot je Xbox naročnina res splača kupovati preko web-a ampak za ostale dodatke povdarjam dodatke ne igre, močno dvomim, ker dejansko niso tako grozne razlike v cenah.

Skušajte razumet, da vsak doda svoj piskrček in če pogledamo razliko v ceni, ki je bila pri Elite konzoli do nedavno 30€ kar je če preračunaš v tolarje za lažjo predstavo dobrih 7000 sit višja cena. In to samo zato, ker ni direktne podpore Microsofta! Za novo Elite po novem od pricedrop-a pri Comshop, Mimovrste in BigBangu odšteješ 269,99 republiških, nekje 20€ nad "evropsko" ceno oz. slabih bivših 5000 sit!

Enaka zgodba je pri Wii-ju nažalost,...Edino kjer se BB drži Evropskih cen je PS3 ker so uvoznik in trgovec ob enem, kar ne obstaja nikjer v nobeni državi, kjer ima Sony zastopstvo oz. distribucijo,.... :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment

Ti si nekam blazno ogrožen, ko nekdo začne pljuvati čez naše cene in trgovce. Če nekdo ni konkurenčen, pač ni konkurenčen. Naslednjič ko boš kupoval predmet večje vrednosti, se vsekakor obrni name, ti bom zrihtal isto stvar za dražjo ceno, ampak vedi da tako pač je, ker pristavim svoj piskerček in da ti samo omogočam nakup. Se bova super razumela - ti boš plačeval, jaz pa služil.

Link to comment

Občutljiv je, ker verjetno pozna uvoznike oz. te, ki majo to čez. Ampak saj nima veze. Pri nas nobena firma ne more biti konkurenčna s to robo, ker ne morejo tekmovati npr. z angleškimi trgovinami (nakupi preko spleta). Je pa res da včasih pretiravajo s svojimi cenami in to da recimo BB kot veliki trgovec nima evropske cene določene konzole je bedno ful..

Link to comment

Fantje jaz nisem nič ogrožen niti občutljiv imam svojo konzolo, ki služi svojemu namenu. Moti pa me če nekdo blazno pljuva čez distributerje, trgovce s predpostavko" da ne pozna" kako zadeve v ozadju dejansko potekajo v primeru, ko ni uradne podpore za določen produkt s strani principala . Predvidevam, da bi bila distributer in trgovec prva, ki bi z veseljem omogočila če bi bilo to seveda možno slovenske cene izenačiti evropskim. Očitno nobeden niti ne pomisli kaj pomeni pripeljati produkt kot je Xbox brez podpore velikega Microsofta v državo z 2mio ljudmi. In dokler boste nekateri tako ozkogledi bo težava in konflikt vedno,. če pa še pomislim koliko stane pot čez mejo ugotovim, da dejansko za enako ceno lahko pridemo do novega produkta z garancijo že v sloveniji.. :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment
... če pa še pomislim koliko stane pot čez mejo ugotovim, da dejansko za enako ceno lahko pridemo do novega produkta z garancijo že v sloveniji.. :beer::beer:

to se pa čist strinjam. da ne omenim da slučajno naletite na zadevo katero morate poslati na garancijo. Tako da jaz raj dam nek € več pa da še slo trgovec nahrani družino, pa mam pol manj problemov :)

lp

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment

Poznam distiribucijo. Sicer iz video voda ampak mi je zadeva znana.

Xboxa in opremo bi kar kupil v lokalnem bigbangu oz. kateri drugi trgovini.

Naprimer zaradi garancije.

Igre/MS points pa sem brez slabe vesti naročal iz tujine za polovično ceno. Britanski/japonski trgovec tudi mora nahraniti družino in smo spet na istem. Patriotima pa se ne grem ker mi igra ne bo nič bolj tekoče tekla če je ""Slovenskega" proizvoda" oz kupljena v Slo. napram drugim državam.

Saj razumem Xsilorja, ampak tudi druge zadeve naročim kjer pač dobim čimveč za svoj denar. Me začrtana meja sploh ne moti.

Link to comment

Potrošnik niti ne rabi poznati ozadja in izgovorov. Trgovec je tisti, ki mora oceniti, če bo lahko konkurenčno nastopal na trgu in če za dane artikle sploh obstaja trg. In ker se naši trgovci ne obnašajo solidarno, ne vidim razloga, da bi se potrošniki.

Jaz ne razumem, kako lahko nekomu brez dlake na jeziku propagiraš nakup česarkoli za Xbox v naših štacunah, brez da mu zraven razložiš, da bo veliko več za svoj denar dobil preko spleta, če si le lahko uredi kreditno kartico.

Link to comment
]Potrošnik niti ne rabi poznati ozadja in izgovorov. Trgovec je tisti, ki mora oceniti, če bo lahko konkurenčno nastopal na trgu in če za dane artikle sploh obstaja trg. In ker se naši trgovci ne obnašajo solidarno, ne vidim razloga, da bi se potrošniki.

Jaz ne razumem, kako lahko nekomu brez dlake na jeziku propagiraš nakup česarkoli za Xbox v naših štacunah, brez da mu zraven razložiš, da bo veliko več za svoj denar dobil preko spleta, če si le lahko uredi kreditno kartico.

Glede na povedano mi dejansko ni več jasno zakaj se spoh kdo od distributerjev in trgovcev trudi, da bi na podlagi izjav [sKA] inu podobnih sploh imeli voljo karkoli za Xbox pripeljat in ponujat v Sloveniji. Po prebranem imajo itaq vsi kreditne kartice in kupujejo v Veliki Britaniji, ostali, ki je nimajo ter tudi tisti, ki jo imamo in kupijo karkoli za Xbox v Sloveniji smo pa "bedaki" kot nas označuje Arey. Solidarnost, ki jo pričakuješ od trgovcev in distribucije je še enkrat ponavljam "odvisna od principala" v tem primeru Microsofta, ki v celotni zgodovini od kar obstaja Xbox ni uspel vpeljati MS Devices&Entertaiment oddelka v Slovenijo, katerega HQ je popolnoma ločen od ostale korporacije in so svet zase. Nihče ne promovira Velikih slovenskih trgovcev vse, kar je moje bom temu rekel "poslanstvo" na KSi je, da vas tu in tam ko dobim kakšno konkretno informacijo obvestim kje in kaj lahko v Sloveniji za Xbox kupite, v preteklosti mi je celo uspelo spisati kakšen članek, ki ga lahko še danes prebiraš na KSI. Za informacije bi sam pred leti bil kvečjemu hvaležen,. predvidevam, da jih ni prav malo, ki jim bodo morda ravno te informacije pomagale postati po Arey-evo "bedaki",. kajti sam sem postal v dveh primerih ravno to, ker sem si v Sloveniji drznil kupiti MS 4200 pik ter 12+1 Live subscription,..."my bad",... Presenečen sem, da celo [skA] vidi neko "dodano vrednost" pri Slovenskih Xbox distijih & trgovcih če si izraz pravilno interpretiram,..ali je v zraku otoplitev razmišljanja do Slo disti & trgo srenje??? :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment

Xbox 360 Forza 3 bundle naj bi vključeval igro Forza 3, dva ploščka in 250GB disk. Po vsej verjetnosti bo brez HDMI kabla, optičnega audio adapterja in komponentnega kabla tako kot novi Eliti narejeni po maju 2009.

Glede na to, da je Jasper "čipovje" razmeroma novo in predvsem zelo uspešno, skoraj sigurno ne bo sprememb pri tem Elitu.

Kar se pa cen tiče pa so v Angliji trenutno ugodne zato ker je funt močno padel. Razmerje funta in evra je trenutno 1:1.1, bilo je pa 1:1.4. Cen pa niso soramezno dvignili, oziroma pred dobrim letom bi bile 30% višje. Drugače pa imajo trgovci v Angliji dosti boljše pogoje, saj imajo zelo razvit trg in veliko povpraševanje. Če se ne motim je velikost njihovega igračarskega trga takoj za Japonsko.

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.